Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Majanduslangus Küttemaailma väljaostu ei mõjutanud

16. mai 2008, 15:07

Küttemaailma juht Frank Õim ütles, et firma
väljaostmine tulenes mitme asja kokkusattumisest ning majanduslangus tehingu
hinda ei mõjutanud.

Õim ütles aripaev.ee-le, et omanikeringist lahkunud Richard Tomingas ja Hillar-Peeter Luitsalu olid koos Arti Arakase, Viljar Arakase ja Ivar Siimariga passiivsed omanikud, kes Küttemaailma igapäevaellu ei sekkunud.

"Ma usun, et meie puhul oli tegu mitme asja kokkusattumusega," rääkis Õim. "Küttemaailm püsib 100% kasvugraafikus ja meil on suured plaanid. Oli suhteliselt sõbralik koosistumine."

Õim rääkis, et muudatused omanikeringis tulid esimest korda jutuks novembris. Tomingas ja Luitsalu leidsid, et nad ei jõua kõigi asjadega tegeleda. "Olid läbirääkimised hinna osas ja kas läheme kogu seltskonnaga edasi või mitte. Neil (Tomingasel ja Luitsalul - toim) on laevandus ja kinnisvarateemad praegu laual ja nad otsustasid selle kasuks," täpsustas Õim.

Küttemaailm plaanib lähiaastatel laieneda teistesese Balti ja Ida-Euroopa riikidesse. "Meil on paar huvitavat ärimudelit, mida teistesse riikidesse viia," ütles Õim.

Tänavuseks aastaks prognoosis Õim 70-80 miljoni kroonist käivet. Kasvava ettevõtte kasum pole Õimi sõnul kuigi suur, kuid küttevaldkonnas võib investor loota 7-8% tootlusele.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. August 2009, 12:40
Otsi:

Ava täpsem otsing