Kersti Seli lendab Playboy Mansionisse

Annika Matson 26. mai 2008, 12:12

Meesteajakiri Playboy loosis välja kolm
tellijat, kes külastavad Los Angeleses Hugh Hefneri elukohta, legendaarset
Playboy Mansionit. Võitjateks osutusid Kersti Seli, Edward Otema ja Merje
Virolainen.

Kolm eestlast, kes sõidavad Ameerika ühte kuulsaimasse peopaika Playboy Mansionisse selgusid neljapäeval, 22. mail toimunud Playboy tellimiskampaania finaalüritusel Reval Park Hotel Casinos. Finaalüritust juhtis värske Playboy kaanestaar Liis Lass. Üritusel esines Superstaari-saatega tuntuks saanud Luisa Värk ja tutvustati ka äsja poelettidele jõudnud Playboy juuninumbrit.

„Playboy Mansion on Los Angelese üks nooblimaid häärbereid, kus isegi Paris Hiltoni taolistel külalistel pole midagi aluspesus ringi patseerimise vastu ning kus võib kohata selliseid kuulsusi nagu Jack Nicholson, Bruce Willis, Leonardo DiCaprio ja Donald Trump,“ iseloomustas tellimiskampaania auhinda Playboy Eesti tegevjuht Andre Lindvest. „Et tellimiskampaania kolme võitja seas on lausa kaks naisterahvad, näitab see seda, et meie ajakirja ei loe ainult mehed. Näiteks võitja Kersti Seli peres loeb Playboy’d nii tema, tema mees kui ka nende täiskasvanud pojad,“ lisas ta.

Eestis püstitas Playboy avanumber möödunud aastal kõigi kuukirjade seas absoluutse läbimüügirekordi. Ajakirjal on 3500 tellijat.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. May 2008, 13:37
Otsi:

Ava täpsem otsing