Krediidipanga uuelt kasutushoiuselt saab raha kätte üleöö

26. mai 2008, 16:23

Krediidipank pakub eraklientidele uudset
paindlike tingimustega kasutushoiust, mille intress on kõrgem kui suurtel
pankadel ning kust saab vajadusel raha kasutusele võtta üleöö.

Kasutushoius on sobiv alternatiiv inimestele, kes on seni hoidnud vaba raha ootamatute väljaminekute tarbeks arvelduskontodel, teatas pank.

Krediidipanga kasutushoiuse intress on 5% aastas. Kasutushoiusele võib raha juurde kanda igal ajal ning vajadusel saab kogunenud summa võtta osaliselt või täies mahus kasutusele ühepäevase etteteatamisajaga ehk juba järgmisel päeval. Raha kasutusele võtmisel säilivad intressid ning mingit eraldi teenustasu selle eest pangale maksma ei pea.

„Krediidipanga uudne kasutushoius seob arvelduskonto paindlikkuse ja tähtajalise hoiuse tulukuse kliendi jaoks sobivalt kokku,“ ütles Krediidipanga juht Andrus Kluge. „Kuigi inimeste huvi säästmise ja hoiustamise vastu on kasvanud, oli seni pankade klientidel võimalik sisuliselt valida tulusama, aga vähepaindliku tähtajalise hoiuse või siis sisuliselt intressita arvelduskonto vahel,“ lisas Kluge.

Krediidipanga kasutushoius sobib näiteks inimestele, kes on seni kogunud ootamatute väljaminekute tarbeks raha arvelduskontole, aga ka suuremate summade lühiajaliseks hoiustamiseks või kogumiseks. Selle asemel, et lasta rahal arvelduskontol seistes väärtust kaotada, võib selle nüüd kanda kõrge intressiga kasutushoiusele, sest vajadusel saab raha kasutusele võtta üleöö.

Krediidipanga poliitikaks on pakkuda suurtest pankadest kõrgema intressimääraga hoiutooteid ning soodsaid arveldamisvõimalusi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. May 2008, 16:20
Otsi:

Ava täpsem otsing