Reede 24. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Tele2 tegevjuht astub tagasi

Agnes Ojala 29. mai 2008, 14:21

Pärast 10 aastat Tele2 tegevjuhina
töötamist astub Lars-Johan Jarnheimer kohalt tagasi.

Mehe enda sõnul on lahkumine tema oma soov. Kohast loobumise üle on Rootsis spekuleeritud juba paar aastat. Tele2 juhi töö võtab 18. augustist üle senine Telia Sonera asedirektor Harri Koponen, kirjutas di.se.

Lars-Johan Jarnheimer on pidevalt öelnud, et jätkab seni, kuni tal on juhatuse usaldus ja kuni Tele2 juhtimine talle rõõmu valmistab.

„Mul on praegu mõned juhtimisülesanded täita, kavatsen neile natuke aega pühendada. Eks näis, mis järgmiseks peatükiks saab. Minu ambitsioon on praegu olla kodus ja tegelda oma perega,“ ütles Jarnheimer di.se-le.

Tele2 juhi kohast loobumise põhjusena tõi mees välja tunded. „Olen siin olnud kümme aastat ja ettevõtet mitut moodi muutnud. Ma arvan, et on juba aeg, et keegi teine teatepulga üle võtab. Keegi noorem,“ sõnas ta.

Jarnheimerile kuulub suur osa Tele2 aktsiatest ja neist ta loobuda ei kavatse.

Tele2 juhatuse esimees Vigo Carlund ütles, et ettevõte jätkab senise strateegiaga. Samuti lisas ta, et Jarnheimer võib ettevõttes sügisel siiski jätkata, näiteks juhatuse liikme kohal. See otsus aga on senise tegevjuhi enda kätes, kirjutas e24.se.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. May 2008, 16:21
Otsi:

Ava täpsem otsing