Randpere: olen seda päeva viis aastat oodanud

Mariliis Pinn 03. juuni 2008, 16:02

Kaia Kanepi toetaja Valdo Randpere
kommenteeris Eesti esitennisisti võitu, et ta on seda päeva viis aastat oodanud
ja tal on hea meel, et see lõpuks tuli.

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste 4. ringi kohtumise otsustavas setis alistas Kaia Kanepi tšehhitari Petra Kvitova.

„Kaia võidab selle turniiri. Aga ärge mind uskuge, ma olen seda viis aastat rääkinud, kuid nüüd on küll aeg võita,“ ütles ta.

Randpere sõnul on Kanepi juba kaks aastat hästi mänginud. „Kuid on vaja natuke õnne ja vedamist, ükskord pidid kõik tingimused tema jaoks soodsad olema,“ lisas ta ja seletas, et edu turniiril võib sõltuda pisiasjast avaringis ja kui see oleks sujunud, oleks tulnud võit.

„Edu Grand Slami turniiril annab palju enesekindlust juurde,“ arvas Randpere. Samas möönis ta, et Kanepi mängib paremini, kui teda favoriidiks ei peeta, ja see võib ka teistpidise efekti anda.

Randpere müüs aprillis Kanepi võistlusriietuse EBSi pimekohtingul 575 krooni eest. Selle turniiri rõivastuse väärus võiks olla 15 000 krooni. „Hind ei ole kindlasti madalam. Mõnele asjale ei saa hinda panna, sellel on emotsionaalne väärtus. Need reketid, millega Kanepi poolteist aastat tagasi Hasseltis toimunud naiste WTA tenniseturniiris Kim Clijstersi vastu mängis, müüsime mõlemad 15 000 krooniga. Ühe ostis näiteks Hans H. Luik,“ sõnas Randpere.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. June 2008, 08:41
Otsi:

Ava täpsem otsing