Mida teha nädalavahetusel? Vaata siit!

06. juuni 2008, 17:37

Aripaev.ee pakub välja millisele
teatrietendusele minna, millises muuseumis perega aega veeta ja veel palju
muud.

Eesti Riiklik Nukuteater
06.06 kl 11 “Ooujeeih!”
Norra / Tallinn Treff 2008
06.06 kl 12 “Lugu Katist, Rikist ja Nurrist” Harry Gustavsoni Pereteater / Tallinn Treff 2008
06.06 kl 15 “Ooujeeih!”
Norra / Tallinn Treff 2008
06.06 kl 17 “Laanemoor”
Teater Marionett / Tallinn Treff 2008
06.06 kl 18 “Petja ja hunt”
Teater Tuuleveski / Tallinn Treff 2008
07.06 kl 11 “Väike Merineitsi”
Nukuteater Lepatriinu / Tallinn Treff 2008
07.06 kl 12 “Kitseke ja taskurätik”
Saksamaa / Tallinn Treff 2008
07.06 kl 16 “Nunnu”
Soome / Tallinn Treff 2008
07.06 kl 17 “Nunnu”
Soome / Tallinn Treff 2008
07.06 kl 18 “Oskar ja Roosa Mamma” / Tallinn Treff 2008
11.06 kl 18 “Mängurid”
sihtrühmaks on noored ja täiskasvanud
12.06 kl 18 “Mängurid”
Lai 1, Tallinn
Kuressaare Linnateater
12.06 kl 19 “Reigi õpetaja” Linnateatris
Tallinna 20, Saaremaa
Pärimusteater Loomine
06.06 kl 12 “Elu maailma lõpus”
muusikaline kogupereetendus
Eesti Vabaõhumuuseumis
07.06 kl 12 “Elu maailma lõpus”
08.06 kl 12 “Elu maailma lõpus”
Vene 6, Tallinn
Pärnu Teater Endla
06.06 kl 19 “Karge meri”
07.06 kl 19 “Karge meri”
08.06 kl 19 “Linda tahab lahutada”
08.06 kl 19 “Vee mälu”
Keskväljak 1, Pärnu
Rahvusooper Estonia
06.06 kl 19 “Luikede järv”
07.06 kl 17 “Tristan ja Isolde”
08.06 kl 12 “Lumivalgeke ja
7 Pöialpoissi”
08.06 kl 19 “Minu veetlev leedi”
10.06 kl 19 “Minu veetlev leedi”
11.06 kl 19 “Minu veetlev leedi”
12.06 kl 19 “Don Quijote”
Estonia pst 4, Tallinn
Teater Vanemuine
06.06 kl 19 “Sugar ehk Džässis ainult tüdrukud”
07.06 kl 19 “Sugar ehk Džässis ainult tüdrukud”
08.06 kl 19 “Sugar ehk Džässis ainult tüdrukud”
11.06 kl 19 “Sugar ehk Džässis ainult tüdrukud”
12.06 kl 19 “Sugar ehk Džässis ainult tüdrukud”
Vanemuise 6, Tartu
Teatrilabor
06.06 kl 20 “Hädaorg”
07.06 kl 20 “Hädaorg”
08.06 kl 20 “Hädaorg”
10.06 kl 20 “Hädaorg”
11.06 kl 20 “Hädaorg”
12.06 kl 20 “Hädaorg”
Kaarli pst 9, Tallinn
Theatrum
07.06 kl 19 “Linn”
10.06 kl 19 “Linn”
11.06 kl 19 “Linn”
12.06 kl 19 “Metsik”
Vene 14, Tallinn
Vene Teater
06.06 kl 19 “Palat nr 6”
11.06 kl 19 “Ohtlikud suhted”
12.06 kl 19 “Ohtlikud suhted”
Vabaduse väljak 5, Tallinn
Von Krahli Teater
07.06 kl 19 “Eesti meeste laulud”
09.06 kl 19 “Eesti meeste laulud”
Kultuurikatlas – Põhja pst 27a, Tallinn
10.06 kl 19 “Eesti meeste laulud”
Kultuurikatlas – Põhja pst 27a, Tallinn
11.06 kl 19 “Eesti meeste laulud”
Kultuurikatlas – Põhja pst 27a, Tallinn
12.06 kl 19 “Eesti meeste laulud”
Kultuurikatlas – Põhja pst 27a, Tallinn
Rataskaevu 10, Tallinn


CLAZZ Restaurant Club
07.06 kl 23 Kuuba ja Brasiilia
rütmide õhtu
08.06 kl 22 Kuuba ja Brasiilia
rütmide õhtu
Vana turg 2, Tallinn
Eesti Ajaloomuuseum
10.06 kl 19 Tallinna III Rahvusvaheline Kitarrifestival
12.06 kl 19 Tallinna III Rahvusvaheline Kitarrifestival
Pikk 17, Tallinn
Estonia Kontserdisaal
07.06 kl 14 Kooristuudio Ellerhein
kevadkontsert
Estonia pst 4, Tallinn
Häädemeeste suveaed
07.06 kl 14 “Eesti Vabariik 90”
Laudaukse kääksutajad
Pärnumaa
Jõhvi Kontserdimaja
07.06 kl 19 “Viva Espa?ol!”
Roland Liiv (vokaal)
Maria Rääk (koreograafia)
Kristo Käo (kitarr)
Riina Pikani (klaver)
Kostümeeritud kontsert Hispaania ja Ladina-Ameerika muusikast
12.06 kl 19 Tšellokvartett C-JAM ja Luisa Värk
Pargi 40, Jõhvi
Kumu
10.06 kl 19 The Voice Ääni Heli /
Noreum Machi Ro:toro
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Mederi Saal
11.06 kl 18 Heiki Mätlik (kitarr)
“Süidid ja sonaadid”
Suur-Kloostri 16, Tallinn
Mustpeade maja
09.06 kl 19 Tallinna III Rahvusvaheline Kitarrifestival
11.06 kl 19 Tallinna III Rahvusvaheline Kitarrifestival
12.06 kl 19 Sonata sacra – vaimulikud sonaadid
Pikk 26, Tallinn
Niguliste
10.06 kl 19 Rahvusooper Estonia
poistekoor, dirigent Hirvo Surva
Niguliste 3, Tallinn
Omari Küün
12.06 kl 19.30 Me

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. June 2008, 19:42
Otsi:

Ava täpsem otsing