Kolmapäev 7. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha järgmisel nädalal?

13. juuni 2008, 12:20

Teater

Eesti Draamateater
14.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
15.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
17.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
19.06 kl 19 “Loojang”
Viinistu Kunstimuuseumis
Eesti Riiklik Nukuteater
15.06 kl 18 “Mängurid”
sihtrühmaks on noored ja täiskasvanud
Lai 1, Tallinn
Kuressaare Linnateater
13.06 kl 19 “Reigi õpetaja”
Tallinna Linnateatris
14.06 kl 14 “Reigi õpetaja”
Tallinna Linnateatris
15.06 kl 19 “Reigi õpetaja”
Tallinna Linnateatris
18.06 kl 19 “Reigi õpetaja”
Tallinna Linnateatris
19.06 kl 19 “Reigi õpetaja”
Tallinna Linnateatris
Tallinna 20, Saaremaa
Pärnu Teater Endla
14.06 kl 19 “Koduabiline”
15.06 kl 19 “Kokkola”
18.06 kl 19 “Vargamäe kuningriik”
Vargamäel Albu vallas
19.06 kl 19 “Vargamäe kuningriik”
Vargamäel Albu vallas
Keskväljak 1, Pärnu
Rahvusooper Estonia
13.06 kl 19 “Tosca”
14.06 kl 12 Balletikooli gala
14.06 kl 19 “Rigoletto”
15.06 kl 12 Balletikooli gala
Estonia pst 4, Tallinn
Rakvere Teater
18.06 kl 19 “Vargamäe kuningriik”
Vargamäel Albu vallas
19.06 kl 19 “Vargamäe kuningriik”
Vargamäel Albu vallas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Tallinna Linnateater
13.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalava
16.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalava
17.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalava
18.06 kl 19 “Vargamäe kuningriik”
Tammsaare Väljamäe kesklava
19.06 kl 19 “Vargamäe kuningriik”
Tammsaare Väljamäe kesklava
Lai 23, Tallinn
Teater NO99
17.06 kl 19 “Perikles”
18.06 kl 19 “Perikles”
19.06 kl 19 “Perikles”
Sakala 3, Tallinn
Teater Vanemuine
13.06 kl 19 “Sugar ehk D?ässis ainult tüdrukud”
Vanemuise 6, Tartu
Theatrum
13.06 kl 19 “Metsik”
17.06 kl 19 “Metsik”
18.06 kl 19 “Metsik”
Vene 14, Tallinn
Ugala Teater
18.06 kl 18 “Ühes Eesti teises linnas” Ugala tiigi kaldal
19.06 kl 18 “Ühes Eesti teises linnas” Ugala tiigi kaldal
Vaksali 7, Viljandi
Vene Teater
13.06 kl 19 “Ohtlikud suhted”
14.06 kl 18 “Ohtlikud suhted”
15.06 kl 18 “Kallimast ei lahkuta”
17.06 kl 19 “Kallimast ei lahkuta”
18.06 kl 19 “Kallimast ei lahkuta”
19.06 kl 19 “Kallimast ei lahkuta”
Vabaduse väljak 5, Tallinn
Von Krahli Teater
14.06, 15.06, 16.06, 18.06, 19.06 kl 19 “Eesti meeste laulud”
Kultuurikatlas – Põhja pst 27a, Tallinn
Rataskaevu 10, Tallinn

Kontsert

Avinurme
Kultuurikeskus
16.06 kl 20 “Väike öömuusikal”
Võidu 9, Avinurme alevik , Ida-Virumaa
Cafe Grand muusikasalong
15.06 kl 17 Corelli Consort
Kuninga 25, Pärnu
Clazz Restaurant Club
13.06 kl 22 Bullfrog plaadi esitlus ja kontsert
19.06 kl 22 Momo Cat
GroundSound Band
Vana turg 2, Tallinn
Elva Lauluväljak
13.06 kl 20 “Väike öömuusikal”
Elva
Haapsalu Piiskopilinnus
19.06 kl 19 Le Gratie d’Amore
Posti 34, 90504 Haapsalu
Illuka Mõis
14.06 kl 19 Mõisaromantika - C-JAM
Jõhvi kihelkond
u Järvakandi
13.06 kl 14 Rabarock 2008
14.06 kl 14 Rabarock 2008
Järvakandi
Kadrioru Loss
13.06 kl 19 Kuningate tants ja muusika
14.06 kl 18 Sigrid Kuulmann (viiul), Marko Martin (klaver)
Weizenbergi 37, Tallinn
Keila Lauluväljak
15.06 kl 20 “Väike öömuusikal”
Keila
Kumu
13.06 kl 19 Tallinna III Rahvusvaheline Kitarrifestival
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Lõhavere
Linnamägi
18.06 kl 20 Villem Kapp opera
“Lembitu” kontsertettekanne
Suure-Jaani vald, Viljandi maakond
Mederi Saal
14.06 kl 18 “Valgustusaja kammermuusika”
Suur-Kloostri 16, Tallinn
Mustpeade maja
19.06 kl 19 “Häälega”
Pikk 26, Tallinn
Niguliste
13.06 kl 19 Ansambel-stuudio
Linnamuusikud,
Kunstiline juht Taivo Niitvägi
Niguliste 3, Tallinn
u Paide Laululava
16.06 kl 21 Smilers vs.
The Sun Tuur 2008
Paide
Pirita klooster
19.06 kl 21 Smilers vs.
The Sun Tuur 2008
Merivälja tee 18, Tallinn
u Põltsamaa Kultuurikeskus
14.06 kl 20 “Väike öömuusikal”
J.Kuperjanovi 1, Põltsamaa
Põlva Intsikurmu
13.06 kl 21 Smilers vs.
The Sun Tuur 2008
Põlva
Pärnu
Kontserdimaja
13.06 kl 19 Sünnipäevakontsert
“Toomas Voll 50”
Aida 4, Pärnu
Pärnu Vallikäär
14.06 kl 21 Smilers vs.
The Sun Tuur 2008
Pärnu
Rabarocki ööklubi
13.06 kl 24 Eläkeläiset (FIN)
Järvakandi
Rakvere Laululava
17.06 kl 21 Smilers vs.
The Sun Tuur 2008
Rakvere
Rapla Lauluväljak
15.06 kl 21 Smilers vs.
The Sun Tuur 2008
Rapla
Stenbocki õu
18.06 kl 18 Improvisatsioonid Eesti rahvaviisidele
Rein Rannap / Klaver
Tiit Kikas / Viiul
Rahukohtu 3, Tallinn
Suure-Jaani
gümnaasiumi uus spordihoone
17.06 kl 19 Suure-Jaani muusikafestivali avakontsert. Pärnu Linnaorkester
segakoor Noorus / dirigent Raul Talmar
kammerkoor Cantus /
dirigent Vahur Soonberg
Solistid: Aile Asszonyi (sopran),
Teele Jõks (sopran)
Tallinna 24, Suure-Jaani, Viljandimaa
Suure-Jaani
Kappide muuseum
16.06 kl 18 Julius Vaksi nimelise
I klassikakonkursi ja
Mart Saare nimelise II laulukonkursi lõppkontsert
17.06 kl 14 Suure-Jaani muusikafestivali avatseremoonia.
Esinevad EMTA ooperistuudio üliõpilased. juhendaja Ene Rindesalu
18.06 kl 13 Lõunatund Villemiga
Tallinna 30, Suure-Jaani, Viljandimaa
Suure-Jaani kirik
19.06 kl 19 Tobiase Keelpillikvartett
ja Tartu Keelpillikvartett
19.06 kl 20 Wroclawi Sünagoogi
koor (Poola), dirigent Stanislaw Rybarczik
Köleri 1, Suure-Jaani
Suure-Jaani
kultuurimaja
15.06. kl 10 I Julius Vaksi nimeline klassikakonkurss puhkpillimängijatele I voor
15.06 kl 16 II Mart Saare nimeline konkurss vokalistidele I voor
16.06 kl 12 I Julius Vaksi nimeline klassikakonkurss puhkpillimängijatele
16.06 kl 15 Mart Saare nimeline
II laulukonkurss
Ilmatari 9, Suure-Jaani, Viljandimaa
Tallinna
Linnahall
13.06 kl 19 Vivat, Rossija / Nade?da Babkina Kasakate ansambel
Mere pst. 20, Tallinn
Tartu Laululava
18.06 kl 21 Smilers vs.
The Sun Tuur 2008
Laulupeo pst 25, Tartu
Türi Lauluväljak
19.06 kl 20 “Väike öömuusikal”
Türi
Viljandi
Pärimusmuusika Ait
18.06 kl 20 “Väike öömuusikal”
Tasuja pst 6, Viljandi
Võru Kandle hoov
17.06 kl 20 “Väike öömuusikal”
Liiva 13, Võru
Väravatorn
15.06 kl 18 Hortus Musicus
Lühike jalg 9, Tallinn

Kino
Coca-Cola Plaza
“Abielu Vegase moodi”
R–T kl 13.20, 17.40, 19.55, 22.05
“Seks ja linn”
R–T kl 12.00, 14.05, 15.00, 18.30, 19.20, 21.30
“Ära iial tagane”
R–T kl 11.40, 17.00, 22.15
“Raudmees”
R–T kl 19.25, 22.00
“Pruudipoiss”
R–T kl 13.25, 19.50
“Indiana Jones ja Kristallpealuu
Kuningriik”
R–T kl 11.10, 13.50, 16.30, 19.10, 21.45
“Uskumatu Hulk”
R–T kl 11.35, 14.10, 16.45, 19.15, 21.55
“Kung Fu Panda”
eesti keeles: R–T kl 11.20, 12.15, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.05
vene keeles: R–T kl 11.05, 13.10, 15.15, 17.20
inglise keeles, eesti ja vene k subtiitritega: R–T kl 11.15, 15.30
“Lõpupidu”
R–T kl 11.25, 15.45, 17.45, 22.10
“Viimaste soovide nimekiri”
R–T kl 21.00
“Aeg on käes...”
R–T kl 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee
Ekraan
“Indiana Jones ja Kristallpealuu
Kuningriik”
R–T kl 15.00
“Aeg on käes...”
R–T kl 14.00, 20.00, 22.00
“Kung Fu Panda”
eesti keeles: R–T kl 12.00, 16.00, 18.00
“Seks ja linn”
R–T kl 11.45, 17.45, 21.00
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Aeg on käes...”
R–T kl 15.00, 19.00, 21.00
“Indiana Jones ja Kristallpealuu
Kuningriik” vene k., eestik. subtiitritega
R–T kl 12.15, 21.15
“Kung Fu Panda”
vene k., eestik. subtiitritega:
R–T kl 13.00, 17.00
“Seks ja linn”
R–T kl 15.15, 18.15
“Uskumatu Hulk”
R–T kl 13.30, 16.15, 18.45, 21.30
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Diva
“Unusta Sarah Marshall”
R, L,P, K, N kl 19.10;
P, K kl 16.45;
T kl 17.45; 20.10
Raekoja 8, Kuressaare
Kino Kannel
“Kung Fu Panda”
kl 17.30, 19.00, 21.00 (v.a. R, T)
Liiva 13, Võru
Kino Kosmos
NB! Kino “Kosmos” läheb iga-aastasele kollektiivpuhkusele.
Uksed jälle avatud 2. juulil!
Pärnu mnt 45, Tallinn
Kino Sõprus
“Kus on Bob Dylan?”
kl 14.00; 21.00 (v.a. E)
“Jane Austeni tõrjutud tunded”
kl 16.30, 18.45
Ainult friikidele:
“Série noire” E kl 21.00
Vana-Posti 8, Tallinn
Näitus
Adamson-Ericu muuseum
“Läbikumav” Akvarelli. Kjell Ekström, Ahvenamaa, kuni 10.08.
Püsinäitus : Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn
Ammende Villa
Epp-Maria Kokamägi maalide näitus-müük: “Suveteater” 16.06.–18.08.
Mere pst. 7, Pärnu
ArtDepoo
“Perfektne ring” Eesti Maalikunstnike Liidu ühisnäitu, kuraatorid Toomas
Tõnissoo, Mara Koppel-Ljutjuk,
kuni 05.07.
Jahu 12, Tallinn
Draakoni Galerii
“Kollase süütuse suudlus”
Nadezda Tsernobai, kuni 21.06.
Pikk 18, Tallinn
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Ants Eskola maalide näitus, kuni 15.06.
Müürivahe 12, Tallinn
Eesti Arhitektuurimuuseum
„Äratus!” Maalikunstnike Liidu
aastanäitus, kuni 15.06.
“Lammutatud Tallinn 1991–2008”
Jüri Ojaveri installatsioonid/
Karin Hallas-Murula fotod.
Ahtri 2, Tallinn
Eesti Rahva Muuseum
“Ei saa me läbi Lätita” Läti esemed Eesti Rahva Muuseumi, kuni 21.09.
“Eesti uhkus. Tehtud Eestis”,
kuni 28.09.
Püsinäitus:
“Eesti. Maa, rahvas, kultuur”
Kuperjanovi 9, Tartu
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Metrosideros Robusta”. Karl Fritsch. Ehted, kuni 29.06.
Canción de Barro. Savi laul”. Nikaraagua keraamika, kuni 29.06.
„Kalevipoeg”. Nahkköited muuseu kogust, kuni 29.06.
Lai 17, Tallinn
Eesti Vabaõhumuuseum
“m³. Maastikud, majad, meeleolud”
Fotonäitus, kuni 30.09.
“Tagasi Peipsi äärde” fotonäitus.
Autorid: Annika Haas, Birgit Püve,
Age Peterson, kuni 01.08.
Vabaõhumuuseumi 12, Tallinn
Galerii Aatrium
„Zona”. Foto- ja videoprojekt
Marje Murusalu, 16.06.– 02.07.
Harju 6, Tallinn
Haapsalu Linnagalerii
Haapsalu Graafilise Disaini Festival 2008: “Isikupära”, kuni 28.06.
Posti 3, Haapsalu
Haus Galerii
Toomas Vint, kuni 13.06.
Ado Lill, 17.06.– 01.08.
Uus 17, Tallinn
Hobusepea galerii
Alice Kask, kuni 22.06.
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09.
“Ennistatud Eesti. Taasiseseisvunud Eestis restaureeritud 1920.-1930.
aastate kultuuripärand”, kuni 08.07.
Püsinäitus: 16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn
Kondase Keskus
Martin Koppase (1908-1996) ja
Taisja Shvetsova (sünd. 1937) looming, kuni 07.09.
Püsinäitused:
Paul Kondas, Hugo Sturm, Linda Lepik Renart, Joann Sõstra
Pikk 8, Viljandi
Kumu
Gerhard Richter, kuni 17.08.
Eesti Kunstiakadeemia magistrite
lõputööd, kuni 22.06.
“Maasikasööjad. Paul Kondase naivistlikud maalid”, kuni 07.09.
“Reis maale. Etnograafilised tüübid
fotos”, kuni 14.09.
Püsinäitused: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni. Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Kunstihoone Galerii
“Balazs Kicsininyi”, kuni 15.06.
Vabaduse väljak 8, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
Vivian Schotowsky hõbeehted,
kuni 21.06.
“Fassaad” Katrin Rüütli, kuni 21.06.
Nikolai 27, Pärnu
Saaremaa Muuseum
“Leegi vormimine” Läti kunstnikeühenduse “Akciju sabiedriba” (“Aktsiaselts”) näitus tuleskulptuuridest,
kuni 06.07.
Anna Mei kollaažid, kuni 29.06.
“Vigala raud”, kuni 06.07.
Sirli Heina õudusmaalide näitus,
kuni 20.07.
“Kärbes – kevadekuulutaja?”
kuni 14.06.
“Manu et mente / Käe ja mõistusega”, kuni 06.07.
Lossihoov 1, Kuressaare
Tallinna Kunstihoone
“Obscurum per obscurius” (kuraatorid Ilja Sundelevit? ja Reet Varblane),
kuni 06.07.
Vabaduse väljak 6, Tallinn
Tallinna Linnagalerii
Taavi Piibemann, kuni 15.06.
Ville-Kaarel Viirelaid, 19.06.–06.07.
Harju 13, Tallinn
Tartu Mänguasjamuuseum
“Eesti Vabariigi lastetoad”,
kuni 17.08.
Lutsu 8, Tartu
Viimsi Koduloomuuseum
Reti Saks “Pildid ja Kujud”, kuni 31.07.
Nora Raba “Värvides on väge”,
kuni 30.08.
“Viimsi pildialbum enne 1947”,
kuni 03.10.
Nurme tee 3, Pringi Küla 74001, Harjumaa
Võru Linnagalerii
Võru Kunstikooli lõpetajate tööde
näitus, kuni 16.06.
Liiva 13, Võru
Vaba aeg
Atlantis
13.06 kl 23 Start Up! Weekend!
14.06 kl 23 Saturday Danceclub!
Narva mnt 2, Tartu
Bonnie Clyde
13.06 kl 22 Let The Music Play,
DJ Madis Ojaliiv
14.06 kl 22 Saturday Night Fever,
DJ Marko Kivisalu
18.06 kl 22 Best Video Hits Of Ever,
VJ Tõnu Tislar
19.06 kl 22 Ewert Sundja Thief,
DJ Rait Riim
Liivalaia 33, Tallinn
Café Amigo
13.06 kl 22 Kolumbus Kris
14.06 kl 22 L’Dorado
15.06 kl 22 Baarikärppse Klubi
16.06 kl 22 Baarikärppse Klubi
17.06 kl 22 Amigo Beach
18.06 kl 22 After Ski
19.06 kl 22 Gerli Padar
Viru väljak 4, Tallinn
Café Shakespeare
13.06 kl 22 Alen Veziko ja Karel Kasak
14.06 kl 22 Louis Digman –
klaver, vokaal, suupill
16.06 kl 20 Villu Laiapea –
klahvpillid
Vanemuise 6, Tartu
Club Hollywood
13.06 kl 23 “Stars on Screen –
Videoshow”
14.06 kl 23 Ibiza Night
18.06 kl 23 Ladies Night
19.06 kl 23 Sunny Funny Thursdays –PTP
Vana-Posti 8, Tallinn
Club Illusion
12.06 kl 23 Students Night Out
13.06 kl 23 Sin City
Raatuse 97, Tartu
Club Tallinn
13.06 kl 23 Hooaja lõpupidu “Holiday”
Narva mnt 27, Tartu
Club von Überblingen
13.06 kl 23 Dancebeat
14.06 kl 23 Got Game?!?
Madara 22a, Tallinn
Deja Vu Lounge
13.06 kl 22 X.O.100 limited
14.06 kl 23 Joosep trompetil ja
DJ Hannes Kalamäe
Sauna 1 Tallinn
Genialistide Klubi
13.06 kl 21 “Hea muusika õhtu”
I korrus: Dj: Jan Tomson, Orav,
Risto Kozer, Rafu, Marko Sirel.
Robert Laursoo
kelder: Live: Tommmiboy, Põhjamaade hirm, Öökülm
kelder: Dj: Kayot, Wiz1, Diskom2rt, Kapten Tulevik, Vasar, Kähr
Lutsu 2, Tartu
Klubi Mirage
13.06 kl 23 Letipidu - Kutid on platsis!
14.06 kl 23 Lemon
Rüütli 40, Pärnu
Sossi Klubi
13.06 kl 20 Mait Maltis
14.06 kl 20 Endri Restart
19.06 kl 20 Jüri Homenja
Tartu mnt 82, Tallinn
Pärnu Kuursaal
13.06 kl 23 Raadio Pärnu sünnipäev. PS Troika
14.06 kl 23 Mait Maltis
15.06 kl 22 DJ Enno Lohu
Mere pst 22, Pärnu
Von Krahli Baar
13.06 kl 22 Stereoöö
14.06 kl 22 Check 1,2
Rataskaevu 10/12, Tallinn
Ööklubi Angel
13.06 kl 23 “Groovie Night”
Dj Kert Klaus
14.06 kl 23 “Disco Fever”
Dj Heiko Merikan
18.06 kl 23 “Unisex Party”
Dj Kermo Hert
Sauna 1, Tallinn
Ööklubi Diva
13.06 kl 22 Showtantsija ja
Diva tüdrukud! - Dj K. Lillimägi
14.06 kl 22 Bad Jam – 100% R B
Raekoja 8 Kuressaare
Ööklubi Maasikas
13.06 kl 23 Kõik inimesed on ilusad ja head
14.06 kl 23 Edevuse laat
19.06 kl 23 Sünnipäevaklubi
Küüni 7, Tartu
Ööklubi Sugar
13.06 kl 23 “Macadam Madness” - Audiowhores!
Vee 10, Pärnu

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. June 2008, 18:04
Otsi:

Ava täpsem otsing