Luik: Lepp ei anna raha tagasi

01. juuli 2008, 15:21

Ettevõtja Hans H. Luige sõnul kandis Elmar
Lepp pärast ühisettevõtte loomist ja osalusraha kandmist elamu ehituseks mõeldud
raha Lepa Kaubakeskuse arvele ja nüüd seda tagasi enam ei anna.

„Juhtus selline näotu lugu, et ma investeerisin ideesse, mille Elmar Lepp minuni tõi - et Pärnu Veetornist teha elamu. Me asutasime firma, kuhu ma kandsin ka oma osaluse eest raha. See firma võttis ehitamiseks laenu ja selle asemel, et ehitama hakata, kandis Elmar Lepp nõukogu liikmena ja tema poolt volitatud juhatuse liige selle raha Lepa Kaubamajale. Ja enam me seda tagasi pole saanud. Selleks ma küll ei läinud Pärnusse firmat asutama, et Lepa Kaubamajale raha anda. Ta ei anna seda raha enam tagasi, mis mul muud teha on kui kohtusse minna," kommenteeris Luik ning lisas, et pikemalt ei saa kahjuks rääkida, kuna viibib hetkel naaberpealinnas Riias.

Ettevõtja Hans H. Luige investeerimisfirma OÜ HHL Rühm nõuab Pärnu suurärimehele Elmar Lepale kuuluva OÜ Lepa Kaubakeskuse pankrotti. Harju Maakohtu pressiesindaja Kristina Otsa sõnul otsustab kohus 4.juulil, kas algatada Lepa Kaubakeskus OÜ pankrotimenetlus või mitte.

Luik ja Elmar Lepp plaanisid Pärnu kohaliku keskturu lähedal asuva vana veetorni asemele üheksakorruselise hoone püstitada.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. December 2008, 21:57
Otsi:

Ava täpsem otsing