Reede 24. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

ETV 2 püsib eetris rahahädast hoolimata

Mariliis Pinn 17. juuli 2008, 07:56

Paljuräägitud ETV 2 ei jää olümpiamängude
järel tummaks, vaid jätkab programmiga aasta lõpuni, 1,5 miljonit vajaminevat
krooni leiti ringhäälingu tänavusest eelarvest.

Veel mõne aja eest soovis rahvusringhääling selleks, et ETV 2 täismahus programmiga aasta lõpuni eetris hoida, riigilt viis miljonit krooni, et aga säästueelarvet koostanud valitsus nõudis neilt hoopis 36 miljoni kroonist kokkuhoidu, tuli ringhäälingujuhtidel unistusteprogrammist loobuda ning kärpida tegevuskulusid 11 miljoni ja investeeringuid 25 miljoni krooni võrra, kirjutas Postimees.

Ometi otsustas rahvusringhääling (ERR) teise telekanaliga riigi abita jätkata ja säästuprogrammiks ja selle edastamiseks vajaliku 1,5 miljonit krooni leidis ERRi juhatus oma tänavusest eelarvest.

«See raha ei tule ühegi teise saatesarja arvel, me tõstame kahel kanalil lihtsalt saateid ümber,» selgitas ETV peatoimetaja Heidi Pruuli.

Tema sõnul keskendub ETV 2 peaasjalikult lastele ja noortele, nii näeb seal sügisest sarja «Saame kokku Tomi juures» seni ETVs kell 19 olnud uusi osi, lisaks lastelavastusi ERRi arhiivist («Kessu ja Tripp», «Pätu», «Nõiakivi», «Kikerikii» jt), välismaiseid kontserdisalvestusi ja sügisel ka suviseid kontserte, nagu Punklaulupidu või Rabarock, ETV 1s näeb sügisest kell 19 «Saame kokku Tomi juures» asemel hoopis uusi elustiilisaateid.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. September 2008, 08:31
Otsi:

Ava täpsem otsing