Neljapäev 23. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Korteriomanik võttis üürivõla katteks arvuti

Mariliis Pinn 23. juuli 2008, 13:12

Tänavu mais võttis Rando-nimeline mees
ühelt tüdrukult väidetavalt üürivõlgade katteks ära tema emale kuuluva
sülearvuti. Arvuti omaniku sõnul keeldub mees talle arvutit tagasi andmast.

“Aprilli algusest kuni maini elas minu kasutütar Rando juures,” seletas Oma Saare poole pöördunud murelik naine, kes ei tahtnud oma nime lehes avaldada (nimi toimetusele teada). “Kui tüdruk ära tuli, keeldus Rando talle meie sülearvutit tagasi andmast, väites tüdrukul üüri võlgu olevat, kuigi tüdruk kandis talle aprillis 1500 krooni üürirahaks.”

“Minuga keeldub Rando rääkimast, suhtleme vaid sõnumite teel,” rääkis naine, kes on mehele korduvalt meelde tuletanud, et mehe ja tema tütre vahelised asjad ei puutu temasse ning palus Randolt kas arvutit tagasi või selle eest raha. Sellele vastas mees 15. juulil, et rahanõue tuleb unustada ning politseist tuleb avaldus tagasi võtta.

Oma Saar pöördus selgituste saamiseks ka Rando poole, kes ei ajanud arvuti enda kätte võtmist tagasi. “Inimene, kellega ühte korterit jagasime, võttis minult laenu ja andis arvuti tagatiseks,” selgitas Rando Oma Saarele, lisades, et summa, mis temale võlgu ollakse on 1800 krooni. “Arvuti annan siis tagasi, kui olen raha temalt kätte saanud,” lausus Rando.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. July 2008, 13:08
Otsi:

Ava täpsem otsing