Teisipäev 24. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel

01. august 2008, 12:25

Valik sündmusi Eestis nädalavahetusel ja
järgmisel nädalal.

TEATER 01.–07.08

Emajõe Suveteater
01.08 kl 20 “Romeo ja Julia”
Tartu Toomkiriku varemetes
02.08 kl 20 “Romeo ja Julia”
Tartu Toomkiriku varemetes
03.08 kl 20 “Romeo ja Julia”
Tartu Toomkiriku varemetes
07.08 kl 20 “Romeo ja Julia”
Tartu Toomkiriku varemetes
Jaama 14, Tartu
Hansahoov
03.08 kl 16 “Saun”
03.08 kl 20 “Saun”
04.08 kl 20 “Saun”
05.08 kl 20 “Saun”
Aleksandri 46 , Tartu
Pärnu
01.08 kl 20 “Džinnimäng”
Pärnus Tammsaare pst 11 asuv villa
02.08 kl 20 “Džinnimäng”
Pärnus Tammsaare pst 11 asuv villa
03.08 kl 20 “Džinnimäng”
Pärnus Tammsaare pst 11 asuv villa
06.08 kl 20 “Džinnimäng”
Pärnus Tammsaare pst 11 asuv villa
07.08 kl 20 “Džinnimäng”
Pärnus Tammsaare pst 11 asuv villa
Tammsaare pst 11, Pärnu
R.A.A.A.M
01.08 kl 19.30 “Eesti asi”
Viinistu Kunstimuuseumi vabaõhulaval
02.08 kl 19.30 “Keiserlik kokk”
Viinistu katlamajas
03.08 kl 19.30 “Keiserlik kokk”
Viinistu katlamajas
04.08 kl 19.30 “Vahepeatus”
Hüüru mõisas
05.08 kl 19.30 “Vahepeatus”
Hüüru mõisas
06.08 kl 19.30 “Vahepeatus”
Hüüru mõisas
07.08 kl 19.30 “Vahepeatus”
Hüüru mõisas
07.08 kl 19.30 “Eesti asi”
Viinistu Kunstimuuseumi vabaõhulaval
Süda 8–7a, Tallinn
Suvekomöödia
01.08 kl 19 “Täiskuu 2”
Palmse mõisas
02.08 kl 19 “Täiskuu 2”
Palmse mõisas
03.08 kl 19 “Täiskuu 2”
Palmse mõisas
07.08 kl 19 “Täiskuu 2”
Palmse mõisas
Lahemaa, Lääne-Viru maakond
Tallinna Linnateater
01.08 kl 21 “Murdlainetus”
Hiiumaa, Suursadama kail
02.08 kl 21 “Murdlainetus”
Hiiumaa, Suursadama kail
03.08 kl 21 “Murdlainetus”
Hiiumaa, Suursadama kail
Lai 23, Tallinn
Uus Vana Teater
02.08 kl 17 “Piiri-pääri... prääks-prääks... põrutame”
Tudu, Lääne-Virumaa
Vene 6, Tallinn
Vabaõhulavastus
06.08 kl 19 “Klaver”
07.08 kl 19 “Klaver”
Kassinurme mäed, Jõgeva vald
Vana Baskini Teater
01.08 kl 20 “Publikule keelatud”
Tabasalu looduspargis
02.08 kl 20 “Publikule keelatud”
Tabasalu looduspargis
04.08 kl 20 “Publikule keelatud”
Rapla laululaval
05.08 kl 20 “Publikule keelatud”
Elva laululaval
06.08 kl 20 “Publikule keelatud”
Tabasalu looduspargis
07.08 kl 20 “Publikule keelatud”
Tabasalu looduspargis
Tartu mnt 55/59, Tallinn
VAT Teater
06.08 kl 18 “Kevadtalv 1918”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn
Võru Teatriateljee
01.08 kl 21 “Võrumaa rituaalid“ vol 3 Haanjas, Suurel Munamäel (esietendus!)
02.08 kl 21 “Võrumaa rituaalid“ vol 3 Haanjas, Suurel Munamäel
06.08 kl 21 “Võrumaa rituaalid“ vol 3 Haanjas, Suurel Munamäel
07.08 kl 21 “Võrumaa rituaalid“ vol 3 Haanjas, Suurel Munamäel
Liiva 13, Võru
Õhtusöögiteater
06.08 kl 18 “Kutse Monte Carlosse”
Tallinna kesklinnas Olümpia hotelli vastas

KONTSERT 01.–07.08

Ammende Villa
01.08 kl 20 Muusa puudutus ( Laura / Tafenau bänd / Bastos )
07.08 kl 20 “Ammende Aia Suvemuusika”
Mere pst 7, Pärnu
Arensburg
Botique hotell
02.08 kl 20 Jäääär – Kaunite Kohtade Kontserdid
Lossi 15, Kuressaare
Eliisabeti kirik
01.08 kl 20 Stefan Palm (orel, Saksamaa) Tallinna Kammerorkester,
Eesti Rahvusmeeskoor
03.08 kl 20 Olivier Vernet
(orel / Monaco)
Nikolai 22, Pärnu
Haapsalu linnuse hoov
05.08 kl 20 Jäääär – Kaunite Kohtade Kontserdid
Posti 34, Haapsalu
Haapsalu piiskopilinnus
03.08 kl 21 Smilers ETV Live
Lossiplats, Haapsalu
Juuru kirik
07.08 kl 19 “Elavad Klassikud”
Jaan Arder / laul, mandoliin
Neeme Punder / flöödid, laul
Ants Nuut / tromboon, tuuba, laul
Allan Jakobi / akordion
Lembit Orgse / klaver
Juuru
Kadrioru Lilleaed
07.08 kl 20 Muusa puudutus ( Laura / Tafenau bänd / Bastos )
Tallinn
Kõpu tuletorni jalam
01.08 kl 21 II Maailmasõja eelse
Pariisi lokaalimuusika
Kõrgessaare vald, Hiiumaa
Lodjakoda
02.08 kl 20 Marko Matvere merelaulud
Tartu
Nautse Mihkli küla
01.08 kl 20 Jäääär – Kaunite Kohtade Kontserdid
Muhu
Niguliste
02.08 kl 20 Gregoriaani laulu
ansambel Vox Clamantis
03.08 kl 16 Hortus Musicus –
Andres Uibo (orel)
04.08 kl 20 Ines Maidre 50
05.08 kl 20 Olivier Vernet
(orel / Monaco)
07.08 kl 20 Barbara Dennerlein
(džässorel / Saksamaa)
Niguliste 3, Tallinn
Nõo
Püha Laurentsiuse kirik
04.08 kl 18 Rahvakoraali lummuses
Tartu mnt 2, Nõo alevik, Nõo vald,
Tartu maakond
Põltsamaa lossihoov
01.08 kl 20 Põltsamaa Fest 2008 – Gala James Bond
02.08 kl 20 Põltsamaa Fest 2008 – Gala James Bond
Lossi 1, Põltsamaa
Pärnu Kontserdimaja
04.08 kl 20 James David Christie (orel / USA)
06.08 kl 20 Barbara Dennerlein
(džässorel / Saksamaa)
Aida 4, Pärnu
Pärnu vallikäär
01.08 kl 20 Järsumäe Virve suvetuur “Mere pidu”
Pärnu
Rakvere Kolmainu kirik
01.08 kl 20 Margus Vaher, Tajo Kadajas “Minu Eestimaa”
Pikk 19, Rakvere
Saka mõis
06.08 kl 19 “Suvemaastikud”
Hedvig Hanson – laul
Andre Maaker – kitarr, flööt, elektroonika, Siim Aimla – saksofon, flööt
Jõhvi
Sillapää lossi trepid
06.08 kl 19 Klassikatöötlustest džässini – Väljataga vokaalkvintett
Räpina
Stenbocki õu
06.08 kl 18 Revalia kammermeeskoor
Rahukohtu 3, Tallinn
Sõru sadama võrgukuur
04.08 kl 20 Jäääär – Kaunite Kohtade Kontserdid
Sõru Sadam, Hiiumaa
Tabasalu looduspark
03.08 kl 21 Jaan Tätte laulude õhtu “Kui mu süda sõnadeks saab ...”
04.08 kl 21 Jaan Tätte laulude õhtu “Kui mu süda sõnadeks saab ...”
05.08 kl 21 Jaan Tätte laulude õhtu “Kui mu süda sõnadeks saab ...”
Ranna tee 1, Tabasalu alevik, Harku vald
Tallinna Jaani kirik
03.08 kl 10 Festivalimissa
03.08 kl 20 Stefan Palm
(orel, Saksamaa) Tallinna Kammerorkester, Eesti Rahvusmeeskoor
04.08 kl 13.30 Piret Aidulo (orel), kaastegev Aabi Ausmaa (trompet)
05.08 kl 13.30 Aare-Paul Lattik (orel/Eesti), Cecile Corbeil
(keldi harf/laul, Prantsusmaa)
06.08 kl 13.30 Andres Uibo (orel/Eesti)
07.08 kl 13.30 Peter van Dijk (orel/Holland)
Vabaduse väljak 1, Tallinn
Tallinna toomkirik
01.08 kl 18 Orelifestivali avamine
01.08 kl 19 Jacques van Oortmerssen (orel, Holland)
06.08 kl 20 James David Christie (orel / USA)
Toom-Kooli 6, Tallinn
Tartu Antoniuse hoov
02.08 kl 15 Järsumäe Virve suvetuur “Mere pidu”
Lutsu 5, Tartu
Tartu Peetri kirik
07.08 kl 21 Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Christopher Bowers-Broadbent (orel, Inglismaa)
Narva mnt 104, Tartu
Viinistu,
Kunstimuuseumi õu
06.08 kl 20 Jäääär – Kaunite Kohtade Kontserdid
Viinistu, Loksa vald, Harjumaa
Võru Kandle aed
03.08 kl 20 Järsumäe Virve suvetuur “Mere pidu”
07.08 kl 20 “Kiri sõbrale”, esinevad: Jaan Tätte, Marko Matvere, Birgit Õigemeel, Tanel Padar The Sun
Võru

KINO 01.–07.08

Coca-Cola Plaza
“Narnia kroonikad: prints Caspian”
kl 11.50, 17.55
“Mamma Mia!”
kl 12.15, 14.40, 17.15, 19.45, 22.15
“Seks ja linn” kl 14.55, 20.55
“Hancock”
kl 11.35, 13.40, 15.50, 17.55, 20.10, 22.20
“Punane vöö” kl 19.50, 22.05
“Maxwell Smart – Agent 86”
kl 13.00, 19.25, 21.50
“Kung fu panda”
eesti keeles: kl 11.25, 13.30, 15.35, 17.45
vene keeles: kl 11.05, 13.10
“Tagaotsitav” kl 13.15, 17.40, 20.05
“Saage tuttavaks – Dave”
kl 11.00, 15.25, 17.25
“Pimeduse rüütel”
kl 11.30, 14.45, 15.30, 18.00, 18.40, 21.15, 21.45
“Salatoimikud: ma tahan uskuda”
kl 11.45, 14.10, 16.35, 19.00, 21.30
“Võõrad” kl 11.15, 15.40, 22.30
“Zohan – eriväelasest juuksur”
kl 12.00, 14.35, 17.10, 19.40, 22.10
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee
Ekraan
“Mamma Mia!”
kl 14.30, 19.15
“Salatoimikud: ma tahan uskuda”
kl 11.45, 17.15, 22.30
“Pimeduse rüütel” kl 14.00, 19.30
“Zohan – eriväelasest juuksur”
kl 12.00, 16.45, 21.45
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Hancock” kl 15.15, 21.45
“Tagaotsitav”
vene k, eestik subtiitritega:
kl 14.15, 21.30
“Pimeduse rüütel”
kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
“Salatoimikud: ma tahan uskuda”
kl 13.00, 17.15, 19.30
“Zohan – eriväelasest juuksur”
kl 11.45, 16.30, 19.00
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Diva
“Minu nimi on Eugen”
E, T, K kl 17.10, 19.20
Raekoja 8, Kuressaare
Kino Kosmos
“Aeg on käes...” kl 14.00, 20.30
“Indiana Jones ja
Kristallpealuu kuningriik”
kl 16.30, 21.15
“Abielu Vegase moodi” kl 14.15, 19.00
“Keelatud kuningriik” kl 18.00
“Kung fu panda” kl 16.00
Pärnu mnt 45, Tallinn
Kino Sõprus
“Hurriganes” kl 21.00
“Suvevihm” kl 13.30, 18.30
“Paranoid Park” kl 16.00
Vana-Posti 8, Tallinn
Mai kino
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Salatoimikud: ma tahan uskuda”
kl 21.30; L, P kl 17.30, 21.30
“Maxwell Smart – Agent 86”
kl 19.15
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS 01.–07.08

Ammende Villa
Epp Maria Kokamägi maalide
näitus-müük: “Suveteater”, kuni 18.08
Mere pst 7, Pärnu
ArtDepoo
“The Reality of Illusion”
Elvi Rangell (FI), 05.–30.08
Aneri Kärkkainen (FI) /
Elis Saareväli (EST), kuni 02.08
Jahu 12, Tallinn
Eesti Arhitektuurimuuseum
“Keskkonnad, projektid, kontseptsioonid. Tallinna kooli arhitektid 1972–1985“, kuni 24.08
“Lammutatud Tallinn 1991–2008”
Jüri Ojaveri installatsioonid/
Karin Hallas-Murula fotod
Ahtri 2, Tallinn
Eesti Rahva Muuseum
“Ei saa me läbi Lätita” Läti esemed Eesti Rahva Muuseumis, kuni 21.09
“Eesti uhkus. Tehtud Eestis”,
kuni 28.09
Kuperjanovi 9, Tartu
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Kann”, kuni 12.10
“Mitmus” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus / “Pilt ja Vaip”
Peeter Kuutma. Kavandid, kuni 07.09
Lai 17, Tallinn
Eesti Vabaõhumuuseum
“m³. Maastikud, majad, meeleolud”
Fotonäitus, kuni 30.09
“Tagasi Peipsi äärde” fotonäitus
Autorid: Annika Haas, Birgit Püve,
Age Peterson, kuni 01.08
Vabaõhumuuseumi 12, Tallinn
Haus Galerii
Kai-Mai Olbri, 05.08–12.09
“Nude Alive” Ado Lill, kuni 01.08
Uus 17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Am i staying while i´m going?”
Riikka Tauriainen (FI-DE), kuni 04.08
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09
Weizenbergi 37, Tallinn
Kondase Keskus
“Armastusega Tasja...”
Taisija Švetsova, kuni 07.09
Pikk 8, Viljandi
Kumu
Eerik Haamer – kahel pool merd,
kuni 12.10
“Mängu mõte. Arhiivid tõlkes”,
kuni 28.09
“Koht, mis paneb liikuma”, kuni 17.08
“Mängu mõte. Arhiivid tõlkes”,
kuni 28.09
Gerhard Richter, kuni 17.08
“Maasikasööjad. Paul Kondase naivistlikud maalid”, kuni 07.09
“Reis maale. Etnograafilised tüübid
fotos”, kuni 14.09
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Kunstihoone galerii
Vive Tolli, kuni 10.08
Vabaduse väljak 8, Tallinn
Põltsamaa loss
"2007. aasta Eesti parimate
pressifotode näitus”, kuni 31.08
Lossi 1b, Põltsamaa
Pärnu Linnagalerii
“Vaasa klassikud, maal, akvarell, skulptuur“, kuni 23.08
Aida 4, Pärnu
Pärnu Muuseum
“Hing sees”
Nukufilmi juubelinäitus, kuni 31.08
Rüütli 53, Pärnu
Tallinna Kunstihoone
“Bushenwald.com” Luminoso,
kuni 24.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn
Tallinna Linnagalerii
Riho Kall, kuni 10.08
Harju 13, Tallinn
Vabaduse galerii
“Lävel” Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse pagulaskunstikogu esitlusnäitus, kuni 06.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn


VABA AEG 01.–07.08

Astoria Palace ööklubi
01.08 kl 22 Krassavitsa Campari Special
Vabaduse väljak 5, Tallinn
Atlantis
01.08 kl 23 Bow and Arrow!
Rahvusvaheline vibulaskjate pidu
02.08 kl 23 Saturday DanceClub!
05.08 kl 23 Summer Session
06.08 kl 23 Girls Academy
07.08 kl 23 Passion
Narva mnt 2, Tartu
Café Amigo
01.08 kl 22 Blacky
26.08 kl 22 Black Velvet
03.08 kl 22 Baarikärppse Klubi
04.08 kl 22 Baarikärppse Klubi
05.08 kl 22 Amigo Beach
06.08 kl 22 After Ski
07.08 kl 22 Lament
Viru väljak 4, Tallinn
Café Shakespeare
01.08 kl 22 Rita Ja Andrei Dolgihh
Vanemuislased keerutavad CD-plaate
02.08 kl 22 Louis Digman –
klaver, vokaal, suupill
Vanemuise 6, Tartu
Club Hollywood
01.08 kl 23 Hip Hop Café
02.08 kl 23 “Stars on Screen –
Videoshow” Vj Kaukes
06.08 kl 23 Ladies Night
07.08 kl 23 Sunny Funny Thursdays – Ptp
Vana-Posti 8, Tallinn
Club Illusion
01.08 kl 23 Bad Jam
02.08 kl 23 Summer Special
Raatuse 97, Tartu
Lohusalu sadam
02.08 kl 20 Kukerpillid
Lohusalu, Harju maakond
R.I.F.F. baar
01.08 kl 23 Dance! Dance! Ricardo da Funk ja Dj Gustavito (Riia)
02.08 kl 23 Disko! Finito, Slam
Väljak 6, Tallinn
Sossi Klubi
01.08 kl 20 Imre Luur Easy Living
02.08 kl 20 Raul Sepper Duo
07.08 kl 20 Jüri Homenja
Tartu mnt 82, Tallinn
SunSet Club
01.08 kl 23 Pärnu suvemiss
suvemees 2008!
02.08 kl 22 Captain’s Playmate Summerparty!
Ranna pst 3, Pärnu
Pärnu Kuursaal
01.08 kl 23 Ines ja DJ Enno Lohu
02.08 kl 23 Erich Krieger ja
Dj Riho Pruul
Mere pst 22, Pärnu
Ööklubi Angel
02.08 kl 23 “Disco Fever”
Fuksi Puksi Show
06.08 kl 23 Unisex Party
Sauna 1, Tallinn
Ööklubi Diva
01.08 kl 22 Vallaliste pidu ja
Diva tüdrukud! – Dj K. Lillimägi
02.08 kl 22 Dirty Sexy Money! –
Dj Marek Talivere ja Dj Ivo Ukris
06.08 kl 22 Stardime… –
Dj K. Lillimägi
07.08 kl 22 Tantsi Divas – Dj P. Kukk
Raekoja 8, Kuressaare
Ööklubi Maasikas
01.08 kl 23 Maasikadessert
02.08 kl 23 Öödisko –
sünnipäeva eri
07.08 kl 23 Sünnipäevaklubi
Küüni 7, Tartu
Ööklubi Parlament
01.08 kl 23 Astra
Tartu mnt 17, Tallinn
Ööklubi Sugar
01.08 kl 23 Flying Sugar
02.08 kl 23 DejaVu
Vee tn 10, Pärnu

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. September 2008, 10:46
Otsi:

Ava täpsem otsing