Eesti sulgpallurid põrusid

Annika Matson 09. august 2008, 15:14

Eesti sulgpallur Kati Tolmoff kaotas
laupäeval Pekingi olümpial tasavägise avaringi kohtumise iirlannale Chloe Noelle
Maggee'le 1:2.

Tolmoff võitis 14 minutit kestnud esimese geimi numbritega 21:18. Teine geim läks iirlannale 21:18, samuti ka kolmas 21:19, kuigi vahetult enne lõppu oli Tolmoff vel kolme punktiga ees. Olümpiapääset mitte lunastanud sulgpallur Heiki Sorge kommenteeris laupäeval ETV otseülekandes, et Tolmoffi närvid ei pidanud vastu. "Otsustaval hetkel säilitas just iirlanna külma närvi," märkis ta.

Seega on olümpiamängud lõppenud mõlema Eesti sulgpalluri jaoks. Laupäeval varem kaotas meeste avaringis ka Raul Must.

Eesti paarisaeruline kahepaat koosseisus Jüri Jaanson - Tõnu Endrekson tagas omale laupäeva hommikul koha poolfinaallis.