Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Facio Ehituse jätkab mullu peatatud elurajooni ehitust

Agnes Ojala 13. august 2008, 12:34

Facio Ehituse AS taaskäivitas Tallinnas
Nõmme maastikukaitseala kõrval asuva Karsti elurajooni ehituse, mis
kinnisvaraturu jahtumisest tulenevalt peatati möödunud aasta juulis, teatas
ettevõte.

„Korterite järele on Nõmme ja Mustamäe piirialal jätkuv nõudlus ja praegu on soodne hetk ehitust jätkata,“ märkis ettevõtte peadirektor Toomas Tromp. „Tuleme välja ostjale oluliselt soodsama paketiga, milles korteri hind sisaldab kinnist parkimiskohta, korterisse sisseehitatud köögimööblit, kolmeaastast ehitusgarantiid, aastast tasuta hooldust ja mitmeid lisamugavusi,“ täpsustas Toomas Tromp.

Karsti elurajooni esimene 9-korruseline elumaja valmib tänavu oktoobris, veel kaks maja valmivad aasta lõpuks. Kokku ehitatakse alale 7 elumaja 218 korteriga.

Lisaks valmivatele Karsti elamutele on Facio Ehitusel käsil veel teine korterelamu arendusprojekt Haabersti linnaosas Räga tänaval. Seal valmib sügisel elumaja, mille ligi 40 korterit on tavapärasest väiksemad ning mõeldud eeskätt noortele peredele ja üksikutele inimestele.

Tänavu töös olevate objektide nimekirjas on ehitusettevõttel veel Riigiprokuratuuri hoone, Paldiski tehnopark, Märjamaa rahvamaja, mitmed lasteaiad, sotsiaalmaja Tallinnas Erika tänaval ja Viru väljakul Metroplaza büroohoone. Kooliaasta alguseks valmivad Tallinna Laagna Gümnaasiumi ja Haabersti Vene Gümnaasiumi hooned. Neil päevil avab Facio Ehitus lõplikult liikluseks Vabaduse väljaku liiklussõlme.

Kodumaisel kapitalil põhineva Facio Ehituse AS peamiseks tegevusalaks on hoonete ehitamine peatöövõtu ja projektijuhtimise meetodil, vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitus ning elektriinstallatsiooni tööd. 2008. aasta jaanuaris täitus ettevõttel 20 aastat Facio kaubamärgi all tegutsemisest. Facio Ehituse ehitustööde netokäive on aastatel 1997-2007 kasvanud 132 miljonilt 940 miljonile kroonile ning mullune puhaskasum oli 77 miljonit krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. August 2008, 12:34
Otsi:

Ava täpsem otsing