Pevkur: Savisaar tegi isikliku propagandakanali

19. august 2008, 19:15

Reformierakondlasest riigikogu liige Hanno
Pevkur tunnistas aripaev.ee-le, et keskerakondlasest Tallinna linnapea Edgar
Savisaar tegi linna televisiooni läbi surudes omale isikliku
propagandakanali.

"Helsingi televisiooni tegemine Tallinna kontekstis ning praeguses majandussituatsioonis pole mõistlik. Tallinna seis on sama kehv kui Eesti majandusel tervikuna ja linn võtab oma kulutuste katmiseks niigi laenu. Meediakulutuste suurendamine on laristamine ning täiesti vastutustundetu," leidis Pevkur.

Ta lisas: "Tallinlasena ei näe ma ka seda infohulka, mis võiks ja peaks Tallinna televisioonist tulema. Siiani on nii riigi- kui eratelevisioon Tallinna uudiseid hästi kajastanud. Pole mõeldav, et need suunataks nüüd vaid Tallinna televisiooni."

Pevkur märkis, et Savisaar on korduvalt süüdistanud avalikku meediat selles, et ei kajastata Keskerakonna tegemisi. "Minu hinnangul ongi see televisioon puhtalt valimispropagandaks tehtud. Uute valimisteni on jäänud vaid aasta ja Savisaar tahab sama positsiooni saavutada, mis eelmistel valimistel," rääkis Pevkur.

"Kui kuhugi aga raha panna, siis neid kohti on Tallinnas küll, kus on raha tõesti vaja. Näiteks lasteaiad. Olen ise ühe lasteaia hoolekogu liige ja tean, kui närust pearaha lasteaiad Tallinnalt saavad," lisas poliitik.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. August 2008, 19:54
Otsi:

Ava täpsem otsing