Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

EAS toetab ligi 85 miljoniga tehnoloogia arenduskeskusi

ÄP 29. august 2008, 00:00

Euroopa Regionaalarengu Fondist kaasrahastatavast tehnoloogia arenduskeskuste programmist saavad toetust Toidu- ja Fermen-tatsioonitehnoloogia Arenduskeskus, Tervisliku Piima Biotehnoloogiate Arenduskeskus, ELIKO Tehnoloogia Arenduskeskus, Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskus ja Eesti Nanotehnoloogiate Arenduskeskus.

Mitmete toiduainetööstuse ettevõtete koostöös käivitatud Toidu- ja Fermentatsi-oonitehnoloogia Arenduskeskuse tegevus keskendub toidu kvaliteedi ja tervislikkusega seotud uurimistööle.

Tervisliku Piima Biotehnoloogiate Arenduskeskus keskendub piima tootmis- ja töötlemisvõimaluste arendamisele, aidates turule tuua tervislikke piimatooteid.

ELIKO Tehnoloogia Arenduskeskuse näol on tegemist elektroonika ning IT-ettevõtete loodud arenduskeskusega.

Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskus keskendub vähi varajase diagnostika meetodite arendamisele ning uue põlvkonna ravimite väljatöötamisele.

Eesti Nanotehnoloogiate Arenduskeskuse töö on suunatud nanotehnoloogia rakendamisele erinevates materjalides. Näiteks sensormaterjalide väljatöötamisele, aga uute suundadena ka ehitusmaterjalide ning tekstiilmaterjalide arendamisele.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:42
Otsi:

Ava täpsem otsing