Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ingrid Tähismaa läheb Sõõrumaa juurde peatoimetajaks

29. august 2008, 17:45

OÜ Meediakooli juht Ingrid Tähismaa ütles
täna Otepääl toimunud Äripäeva naistefoorumil, et tema ajakirjanduslik karjäär
jätkub ja temast saab taas peatoimetaja.

Tähismaa sõnul sai ta Kroonikas töötatud aja jooksul nii palju väärtuslikke kogemusi, et oleks patt neid jätta eduvankri ette rakendamata. Pärast Kroonikast lahkumist sai ta palju tööettepanekuid. Kõige huvitavam oli ühelt jäätmekäitlusettevõttelt.

Ükski ei olnud Tähismaa sõnul selline, mis tema hinge toidaks. "Oluline on oskus pidada pausi," märkis ta ning lisas, et otsustas luua oma ettevõtte OÜ Meediakool. "Meediakoolitus on ja jääb minu privileegiks, kuna minu kogemus on ainulaadne," ütles pea 11 aastat Kroonika peatoimetajana töötanud Tähismaa.

Värskelt on Tähismaa ka uue meediaettevõtte Trust Media Eesti AS partner. Teised selle firma osanikud on ettevõtjad Urmas Sõõrumaa ja Andres Peets. Nende kolme algatusel on loomisel uus meelelahutusportaal, mille peatoimetajaks Tähismaa alates 1. septembrist hakkab.

Portaal jõuab avalikkuse ette selle aasta lõpuks. "Meelelahutus on mitmekülgsem mõiste kui ainult staariuudised. See niðð on Eestis veel täitmata. Teatud määral on konkurendid kõik olemasolevad portaalid," kommenteeris Tähismaa.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. August 2008, 18:17
Otsi:

Ava täpsem otsing