Kolmapäev 7. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

Mariliis Pinn 29. august 2008, 12:22

Aripaev.ee annab valiku sündmusi, mida teha
Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

29.08 kl 19 “Loojang” Viinistu kunstimuuseumis
30.08 kl 19 “Loojang” Viinistu kunstimuuseumis
31.08 kl 19 “Loojang” Viinistu kunstimuuseumis
02.09 kl 21 “Portselansuits” Teatriliidu saalis
03.09 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse“ Keila-Joa mõisas
03.09 kl 21 “Portselansuits” Teatriliidu saalis
04.09 kl 19 “Loojang” Viinistu kunstimuuseumis
04.09 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse“ Keila-Joa mõisas

Kanuti Gildi Saal

29.08 kl 20 “Augusti Tantsufestival 2008”: Nele Suisalu Florent Hamon /Eesti-Prantsusmaa/ “Ball” /maailma esietendus/
31.08 kl 20 “Augusti Tantsufestival 2008”: Francesco Scavetta Wee /Itaalia-Norra/ “And I just stood there watching the sky and the people below”

Tallinna Linnateater

03.09 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
03.09 kl 19 “Nõks”
04.09 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
04.09 kl 19 “Nõks”

Teater NO99

29.08 kl 19 “GEP”
30.08 kl 19 “GEP”
03.09 kl 19 “Perikles”
04.09 kl 19 “Perikles”

Teater Vanemuine

03.09 kl 19 “Ja ma lihtsalt seisin seal, vaadates taevast ja inimesi allpool” Dance Company Wee ja Francesco Scavetta tantsulavastus

R.A.A.A.M

29.08 kl 19.30 “Vahepeatus” Hüüru mõisas
01.09 kl 19.30 “Vahepeatus” Hüüru mõisas
02.09 kl 19.30 “Vahepeatus” Hüüru mõisas

Rahvusooper Estonia

29.08 kl 19 “Wallenberg”
30.08 kl 19 “Wallenberg”

Von Krahli Teater

03.09 kl 19 “Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud ehk Ühiskondade toed”
04.09 kl 19 “Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud ehk Ühiskondade toed”

KONTSERT

Café Amigo

30.08 kl 22 Väikeste Lõõtspillide Ühing
04.09 kl 22 Koit Toome

Club Hollywood

30.08 kl 22 MTV Eesti II B-Day Eksklusiivne live Eestis – Kerli

Estonia Kontserdisaal

01.09 kl 19 K. Järvi ja Peterburi Maria Teatri SO
04.09 kl 19 Eesti Jazzi Gala 2008

Kolumbus Krisostomus

29.08 kl 22.30 Marko Matvere Väikeste Lõõtspillide Ühing

Kose kirik

29.08 kl 18 ETV Tütarlastekoor

Niguliste muuseum

30.08 kl 16 Orelimuusika pooltund

Paide kultuurikeskus

30.08 kl 19 Koolioratoorium Tarkus – Tõnis Mägi uudisteos, Tõnis Mägi, Chalice

Tallinna Jaani kirik

01.09 kl 19 Koolioratoorium Tarkus – Tõnis Mägi uudisteos, Tõnis Mägi, Chalice

Tallinna lauluväljak

30.08 kl 17 Akon vs Snoop Dogg
03.09 kl 19 Muusikalihitid: Suvesuhe 2008

Tallinna loomaaed

30.08 kl 19 “Loomade reekviem” / Nargen Festival 2008
31.08 kl 15 “Loomade reekviem” / Nargen Festival 2008

Tallinna raekoda

29.08 kl 19 Ooper Raekojas / RO Estonia solistide Galakontsert

Tartu Jaani kirik

31.08 kl 18 Koolioratoorium Tarkus – Tõnis Mägi uudisteos, Tõnis Mägi, Chalice

Viljandi pärimusmuusika ait

01.09 kl 19 Koolialguspidu – Vägilased ja Zetod

KINO

Coca-Cola Plaza

“Kesköine liharong” kl 11.20, 15.35, 17.50, 22.25
“Mamma Mia!” kl 12.20, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50
“Troopiline kõu” kl 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
“Hancock” kl 21.00
“Taarka” seto keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 15.00, 17.30, 19.40
“Pimeduse rüütel” kl 11.45, 14.55, 18.15, 21.25
“Salatoimikud: ma tahan uskuda” kl 13.15, 19.50, 22.05
“Zohan – eriväelasest juuksur” kl 12.10, 21.55
“Muumia: draakonkeisri hauakamber” kl 11.35, 14.05, 16.45, 19.20 (v.a N), 21.45, 22.20
“Wall-E” eesti keeles: kl 11.10, 12.30, 13.25, 14.35, 15.40, 16.40, 17.55, 18.45, 20.10 vene keeles: kl 11.05, 15.30, 17.45 inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 13.30, 20.00
“Katastrooffilm” kl 11.40, 13.45, 15.50, 18.00, 20.05, 22.10

Cinamon

“Katastrooffilm” kl 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.30, 21.45
“Wall-E” kl 11.00, 13.45, 16.00, 18.15
“Troopiline kõu” kl 14.45, 17.45, 20.00, 22.15
“Pimeduse rüütel” kl 15.30, 20.30
“Zohan – eriväelasest juuksur” kl 12.45, 18.30, 20.45
“Muumia: draakonkeisri hauakamber” kl 11.45, 16.30, 21.15
“Salatoimikud: ma tahan uskuda” kl 14.15, 19.00

Ekraan

“Mamma Mia!” kl 14.30, 19.15, 21.45
“Wall-E” eesti keeles: kl 12.30, 17.15
“Taarka” seto keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 12.15, 17.00
“Troopiline kõu” kl 14.45, 19.30, 22.00

Forum Cinemas Astri

“Wall-E” vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30
“Troopiline kõu” kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Võõrad” kl 21.45
“Muumia: draakonkeisri hauakamber” vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 12.00, 16.30, 21.00
“Pildid teispoolsusest” kl 14.30, 19.00

Kino Kosmos

“Viimaste soovide nimekiri” kl 16.30
“Tagaotsitav” kl 14.15, 18.30, 20.45
“Seks ja linn” kl 18.00
“Maxwell Smart – agent 86” kl 21.00
“Kung fu panda” eesti keeles: kl 14.00, 16.00

Mai kino

“Zohan – eriväelasest juuksur” kl 17.00
“Tagaotsitav” kl 19.00, 21.00

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Läti 20. sajandi alguse modernism – Niklavs Strunke (1894–1966), kuni 23.11

ArtDepoo

Eve Kask, 03.09–20.09 “The Reality of Illusion”, kuni 30.08

Draakoni galerii

“up close and personal” kuraator Marge Monko, kuni 13.09

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Kann”, kuni 12.10
“Mitmus” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, 07.09
“Pilt ja Vaip” Peeter Kuutma. Kavandid, kuni 07.09

Eesti Vabaõhumuuseum

“m³. Maastikud, majad, meeleolud” fotonäitus, kuni 30.09

Galerii Aatrium

Toomas Altnurme. Skulptuur, arvutigraafika, kuni 06.09

Haus Galerii

Kai-Mai Olbri, kuni 12.09

Kadrioru kunstimuuseum

“Kadriorg ja barokk. Elu unistuste piiril”, kuni 05.10
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09

Kondase keskus

Martin Koppas, kuni 07.09
“Armastusega Tasja...” Taisija Švetsova, kuni 07.09

Kultuuritehas Polymer

“Külastades Egiptust” Aivar Kurvitsa Persona Non Grata, kuni 07.09

Kumu

Eerik Haamer – kahel pool merd, kuni 12.10
“Mängu mõte. Arhiivid tõlkes”, kuni 28.09
“Maasikasööjad. Paul Kondase naivistlikud maalid”, kuni 07.09
“Reis maale. Etnograafilised tüübid fotos”, kuni 14.09

Kunstihoone galerii

Lola Liivat, kuni 07.09

Põltsamaa loss

"2007. aasta Eesti parimate pressifotode näitus”, kuni 31.08

Pärnu Kunstnike Maja

Aita Õunapi juubelinäitus, kuni 13.09

Pärnu linnagalerii

Enn Tegova maalid, kuni 15.09
Haide Rannakivi fotod, kuni 15.09

Pärnu muuseum

“Hing sees” Nukufilmi juubelinäitus, kuni 31.08

Tallinna kunstihoone

Andrei Monastõrski, 03.09– 12.10

Tallinna linnagalerii

Kozek – Hörlönski (AUT-HUN), 04.09–21.09
Jaana Päeva ja Lennart Mänd, kuni 31.08

Viimsi koduloomuuseum

“Värvides on väge” Nora Raba isikunäitus, kuni 30.08
“Viimsi pildialbum enne 1940”, kuni 03.10

Võru linnagalerii

“Puhas Rõõm Infotankistid: OPERATIIVmälu”, kuni 12.09
“Puhas Rõõm, Infotankistid ja Sõbrad: ROLLID “, kuni 12.09

VABA AEG

Astoria Palace Ööklubi

29.08 kl 22 Platinum Party
30.08 kl 22 Disco Feaver

Atlantis

29.08 kl 23 Dj Erkki Sarapuu
30.08 kl 23 Saturday Danceclub
02.09 kl 22 Student Session
03.09 kl 22 Girls Academy
04.09 kl 22 Passion

BonBon

29.08 kl 23 BonBon Gold
30.08 kl 23 Vintage

Bonnie Clyde

29.08 kl 22 Let The Music Play
30.08 kl 22 Saturday Night Fever
03.09 kl 22 Best Video Hits Of Ever
04.09 kl 22 Lament, DJ Rait Riim

Café Amigo

29.08 kl 22 Supernova
30.08 kl 22 Väikeste Lõõtspillide Ühing
31.08 kl 22 Baarikärppse Klubi
01.09 kl 22 Baarikärppse Klubi
02.09 kl 22 Amigo Beach
03.09 kl 22 After Ski
04.09 kl 22 Koit Toome

Café Shakespeare

29.08 kl 22 Raen Väikene –laul, kitarr
30.08 kl 22 Tiit Lauk ja Andi Villenthal

Club Hollywood

29.08 kl 23 “Skuuliwuud“ DJ Erki Ohmann
30.08 kl 22 MTV Eesti II B-Day Eksklusiivne live Eestis – Kerli
03.09 kl 23 Ladies Night

Club Illusion

29.08 kl 23 Urbanism Special
30.08 kl 23 Playboy pidu

Club Tallinn

29.08 kl 22 “Sini Must Valge” DJ Sven Arusoo (SKY), DJ Märt Rannamäe
30.08 kl 22 “StarNight” Külalised Liis Lass, DJ Heiko Merikan (Uuno), DJ Siim Zilmer

Club Parlament

29.08 kl 23 Caater Greatest Hits feat Ladies. Kaastegevad Trinity, Astra ja Mari-liis
30.08 kl 23 Mr Happyman

Club Prive

29.08 kl 23 Marshall Jefferson (Chicago, USA), Emerson (La Vida Loca), Ekva (Club Privé)
30.08 kl 23 “Kriim goes Live” DJ MK (Urbanism, R2) B2H featuring Lowry Snipe Live!

Klubi Panoraam

29.08 kl 23 Mr Happyman
30.08 kl 23 “90’s Paradise”, Astra

Kolumbus Krisostomus

29.08 kl 22.30 Marko Matvere Väikeste Lõõtspillide Ühing
30.08 kl 21 Salsa Revolution

Lohusalu sadam

30.08 kl 20 PS Troika

Nightclub Bravo

29.08 kl 23 Raygun Special
30.08 kl 23 Most Wanted

Sossi Klubi

29.08 kl 20 Erich Krieger
30.08 kl 20 Hellad Velled

Pärnu Kuursaal

29.08 kl 23 Kihnu Poisid ja DJ Kristo Kiisk
30.08 kl 23 Mosquito ja DJ Enno Lohu

Ööklubi Sugar

29.08 kl 23 Bold and Beautiful
30.08 kl 23 Macadam Madness – Sofia Rubina Live!

Von Krahli Baar

29.08 kl 22 Jungle Fever
30.08 kl 22 Sneakers and Jeans Dj Berlin Hilton Team (Berlin), Stella + Dj’s

Ööklubi Angel

29.08 kl 23 Sofia Rubina Live
30.08 kl 23 Groovie Night

Ööklubi Diva

29.08 kl 22 Proovi ja naudi – Dj P. Kukk
30.08 kl 22 Bad Angels – Lets Get Crazy – Dj K. Lillimägi

Ööklubi Maasikas

29.08 kl 23 Maasikadessert
30.08 kl 23 Öödisko – Kooli eri
04.09 kl 23 Sünnipäevaklubi

Ööklubi Marat

29.08 kl 22 Eesti Wärk – Vabariigi 90. sünnipäeva eri
30.08 kl 22 VIII üldsünnipäevapidu

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. August 2008, 12:22
Otsi:

Ava täpsem otsing