Äripäeva turniirilt ei saanud keegi Jaguari

Annika Matson 30. august 2008, 01:39

Äripäeva esimesel golfiturniiril Äripäev
Business Golf Open 2008 ei löönud keegi golfipalli auku ühe löögiga
(hole-in-one) ning luksusauto Jaguar jäi omanikuta.

Äripäeva reedese golfiturniiri Otepääl võitis 110 punktiga IT-firma Webmedia. Neljast liikmest - Priit Alamäe, Taavi Kotka, Janar Toomesso ja Marko Kaldoja - koosneva võitjavõistkonna lennutab Äripäev New Yorki golfitunde võtma. Lisaks said võitjad rändauhinna, milleks on kunstnik Ivo Lille valmistatud klaasist skulptuur.

Golfiturniiril jäi teiseks Tarkon 108 punktiga. Neile on auhinnaks nädalalõpu golfireis Karlovy Varysse. Kolmandale kohale tuli Otepääl Ernst Youngi võistkond 96 punktiga, saades preemiaks nädalalõpu golfireisi Saaremaale. Äripäeva golfivõistkond saavutas viienda kohta.

Võistlusjuhendi järgi pidi vähemalt üks võistleja igast tiimist olema võistkonda registreeriva ettevõtte töötaja, ülejäänud võisid olla ettevõtte poolt vabalt valitud mängijad. Äripäev Business Golf Open 2008 turniiril võisid osaleda nii amatöörid kui professionaalsed golfimängijad.

Kokku võttis reedel toimunud Otepää golfiturniirist osa 22 võistkonda, sealhulgas ka Soomest, Rootsist ja Lätist. Äripäeva golfiturniiri peakohtunik oli Soome professionaalsete golfimängijate liidu (PGA) liige Harri Ahtiainen.