Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Magnum Medical laiendab tegevust Soomes

04. september 2008, 14:21

Eesti juhtiv arstimite pakendamise ja
kohale toimetamise ettevõte Magnum Medical hakkab Soomes koostööd tegema
dialüüsimasinate, nende tarvikute ja medikamentide maaletooja Fresenius Medical
Carega.

Magnum Medical hakkab alates esimesest oktoobrist vastutama Freseniuse neerupuudulikkuse raviks vajalike seadmete, nende tarvikute ja arstimite kohal toimetamise eest haiglatesse ja kodusel ravil olevatele patsientidele üle kogu Soome.

Fresenius Medical Care seadmed ja medikamendid valmistatakse ka edaspidi Saksamaal ning imporditakse Soome. Klientidele kohale toimetamine hakkab aset leidma Magnum Medicali uuest suurest Vantaal asuvast jaotuskeskusest, selgub Fraseniuse pressiteatest.

Frasenius Medical Care Finlandil on rohkem kui 15 aasta pikkune koostöökogemus Magnumiga Eesti ja Läti turgudel, kus viimane vastutab peaaegu kõikide rahvusvaheliste ja kodumaiste ravimifirmade toodangu kohale toimetamise eest ning lisaks omab ka veel apteeke.

„Uus koostöö parandab märgatavalt Soome klientidele osutatava teenuse kvaliteeti“ leidis Frasenus Medical Care Finlandi tegevjuht Jukka-Pekka Kae.

Samuti on rahul Magnum Medical Finlandi tegevjuht Juha Arvala, kelle sõnul on neil Soomes juba üsna palju rahulolevaid jaotuskliente ning on väga hea, et ka Frasenius saab üheks nendest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. September 2008, 14:21
Otsi:

Ava täpsem otsing