Neljapäev 23. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kripo võttis kiirlaenufirma pihtide vahele

Mariliis Pinn 11. september 2008, 12:17

Keskkriminaalpolitsei tegi kiirlaenufirmale
SMS Laen ettekirjutuse, kuna ettevõte ei täitnud nõuet, mille järgi peavad nad
laenusoovija isiku tuvastama.

Keskkriminaalpolitsei pressiesindaja ütles ERR Uudistele, et vastavalt seadusele peab laenuandja sõlmima esmakordse kliendiga kirjaliku lepingu ning seadusele viitava ettekirjutuse tegi rahapesu andmebüroo ka SMS Laen OÜ-le.

Kiirlaenufirma tegi aga selle peale kaebuse Tallinna halduskohtule ning nõudis ettekirjutuse tühistamist, istung pidi toimuma täna, kuid eile õhtul saatis SMS Laen ERR Uudistele kirja, milles kinnitavad, et on kaebusest loobunud.

SMS Laen OÜ tegevjuht Aaro Sosaar: „SMS Laen OÜ on täitnud kõik ettekirjutustest ja seadustest tulenevad nõuded, mis on vajalikud laenu taotleva isiku tuvastamiseks. Seetõttu ei vaidlusta SMS Laen OÜ rahapesu andmebüroo ettekirjutust. Kiirlaenupakkuja Monetti AS-i ja keskkriminaalpolitsei istung toimus 08.09.08 ja sealt lähiajal tulenev otsus mõjutab ka teisi samal alal tegutsevaid ettevõtteid, mistõttu ei näe SMS Laen OÜ kaebamiseks põhjust. SMS Laen OÜ-l on kiirlaenupakkujate hulgas kõige suurem üle-Eestiline võrgustik, mistõttu saame me oma kliente konkurentidest efektiivsemalt teenindada.“

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. September 2008, 18:33
Otsi:

Ava täpsem otsing