Mida teha nädalavahetusel?

Mariliis Pinn 11. september 2008, 17:50

aripaev.ee annab valiku sündmusi, mida teha
Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

12.09 kl 21 “Head ööd, vend”
13.09 kl 19 “Head ööd, vend”
14.09 kl 19 “Head ööd, vend”

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

12.09 kl 17 “Šoti torupillimängija”
13.09 kl 12 “Šoti torupillimängija”
14.09 kl 12 “Metsakülad”
14.09 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
16.09 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
17.09 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
18.09 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”

Endla Teater

16.09 kl 19 “Tunnete tektoonika” Kuressaare Linnateatris
17.09 kl 11 “Reinuvader rebane” Kuressaare Kultuurimajas
17.09 kl 13 “Reinuvader rebane” Kuressaare Kultuurimajas
17.09 kl 18 “Tunnete tektoonika” Kuressaare Linnateatris

Kanuti Gildi saal

16.09 kl 19.30 “Muh Tsokotuh”
17.09 kl 19.30 “Muh Tsokotuh”

Tallinna Linnateater

12.09 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa” Kukenoosi viljakuivatis, Albu, Järvamaa
13.09 kl 15 “Tõde ja õigus. Teine osa” Kukenoosi viljakuivatis, Albu, Järvamaa
15.09 kl 19 “Kuidas ma õppisin sõitma”
15.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
16.09 kl 19 “Kuidas ma õppisin sõitma”
16.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
17.09 kl 19 “Kuidas ma õppisin sõitma”
17.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
18.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
18.09 kl 19 “Meeletu”

Tartu uus teater

15.09 kl 19 “Endspiel”
16.09 kl 19 “Endspiel”
17.09 kl 19 “Endspiel”
18.09 kl 19 “Endspiel”

Teater NO99

12.09 kl 19 “Perikles”
13.09 kl 19 “Perikles”
15.09 kl 19 “Perikles”
16.09 kl 19 “Perikles”
17.09 kl 19 “Perikles”

Rahvusooper Estonia

12.09 kl 18 “Don Quijote”
13.09 kl 15 “Tristan und Isolde”
14.09 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
18.09 kl 19 “Minu veetlev leedi”

Rakvere Teater

12.09 kl 19 “Kuidas elad!...Ann?!“
12.09 kl 19 “Päeva lõpus” Väike-Maarja rahvamajas
15.09 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga“
18.09 kl 11 “Onu Remuse lood” Jõgeva kultuurikeskuses
18.09 kl 19 “Oskar ja Roosamamma” Jõgeva kultuurikeskuses

Ugala Teater

13.09 kl 19 “Kolm õde”
15.09 kl 19 “Börs ja Börsitar”
16.09 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
17.09 kl 19 “Börs ja Börsitar” Võru kultuurimajas
18.09 kl 19 “Helesinine vagun”

Vana Baskini Teater

15.09 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)” Vene Teatris
16.09 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)” Kiviõli rahvamajas
17.09 kl 19 “Viimane sigar”

Vanemuine

14.09 kl 16 “Peeter Paan”
14.09 kl 19 “Suurema kurbuseta” Viljandi Ugalas
16.09 kl 19 “Võta mind!”
17.09 kl 19 “Rigoletto”

Von Krahli Teater

17.09 kl 19 “Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud ehk Ühiskondade toed”
18.09 kl 19 “Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud...”

KONTSERT

Albu mõis

17.09 kl 16.30 “Saksimängud” Lembit Saarsalu, Mart Soo, Taavo Remmel

Baar-klubi Juuksur

12.09 kl 20 Hush! Music...Live: Bell Orchestre

Emmaste põhikool

15.09 kl 18.30 “Saksimängud” Lembit Saarsalu, Mart Soo, Taavo Remmel

Antsla kultuuri- ja spordikeskus

16.09 kl 20 “Saksimängud” Lembit Saarsalu, Mart Soo, Taavo Remmel

Estonia kontserdisaal

12.09 kl 19 Sarah Chang
14.09 kl 16 Ooperipärlid (kontsert)
16.09 kl 15 Jelena Obraztsova

JazzHouse

12.09 kl 21 Filmi- ja muusikaliõhtu
13.09 kl 21 Softjazz

Jõhvi kontserdimaja

17.09 kl 19 Jelena Obraztsova VI rahvusvahelise konkursi laureaadid

Kaarli kirik

14.09 kl 19 Credo, Kiievi Vaimuliku Akadeemia ja Seminari segakoor

Kadrioru loss

13.09 kl 18 U. Vulp (viiul), L. Orgse (klavessiin)

Kumu auditoorium

14.09 kl 18 Chris Gall Trio feat Enik

Mederi saal

13.09 ja 14.09 kl 18 “Beethoveni tšellosonaadid“
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Niguliste Antoniuse kabel

17.09 kl 19 “Buxdehude konkursi laureaadid”

Pärnu kontserdimaja

14.09 kl 17 Pärnu kontserdimaja ja Pärnu Linnaorkestri avakontsert
17.09 kl 19 “Padjakontsert”

Rock Cafe

12.09 kl 20 “Naapurivisa 2008” Ismo Alanko Teholla, Ultima Thule, CMX, Kosmikud

Suure-Jaani kultuurimaja

18.09 kl 19 “Saksimängud” Lembit Saarsalu, Mart Soo, Taavo Remmel

Tallinna kunstihoone

18.09 kl 19 Tiit Paulus - Jaak Sooäär

Tallinna metodisti kirik

14.09 kl 18 Eesti Filharmoonia Kammerkoori hooaja avakontsert

Tartu Athena keskus

15.09 kl 19 Chris Gall Trio feat Enik
18.09 kl 19 Fernando Stern Ethno in Transit

Tartu Genialistide klubi

18.09 kl 20 Indigolaste sügismoosi kontsert

Vanemuise kontserdimaja

14.09 kl 16 “Padjakontsert”

Viljandi pärimusmuusika ait

13.09 kl 19 Anu Taul
16.09 kl 19 Fernando Stern Ethno in Transit

Von Krahli Teatri baar

17.09 kl 21.30 Black Dice (USA)

KINO

Cinamon Tartu

“Mina olin Siin” kl 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Kasuvennad” kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Hellboy: Kuldne armee” kl 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15
“Katastrooffilm” kl 11.30, 13.30, 20.15
“Troopiline kõu” kl 18.00, 22.15
“Muumia 3: Draakonkeisri hauakamber” kl 15.30
“Pimeduse rüütel” kl 17.45, 20.45
“Kung fu panda” kl 12.00, 14.00, 16.00

Coca-Cola Plaza

“Kesköine liharong” kl 22.15 (v.a N)
“Mamma Mia!” kl 12.20, 14.50, 17.20, 19.40
“Troopiline kõu” kl 14.20, 19.25, 21.40
“Hellboy: Kuldne armee” kl 11.20, 14.00, 16.40, 19.20, 22.00
“Taarka” seto keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 11.50, 17.15
“Pimeduse rüütel” kl 14.40, 20.50
“Mina olin siin” kl 11.15, 13.30, 14.30, 15.45, 18.00, 19.00 (v.a R), 21.10, 22.25
“Zohan – eriväelasest juuksur” kl 22.05
“Muumia: Draakonkeisri hauakamber” kl 11.45, 18.15
“Wall-E” eesti keeles: kl 11.10, 12.10, 13.25, 14.30, 15.40, 16.45, 17.55, 20.00 vene keeles: kl 11.05, 15.15, 17.30 inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 17.40
“Katastrooffilm” kl 13.10, 19.35, 21.45
“Palgamõrvarid Brügges” kl 12.30, 15.00, 19.50, 22.10
“Kasuvennad” kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.15

Ekraan

“Mina olin siin” kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Mamma Mia!” kl 14.15, 19.15, 21.45
“Wall-E” eesti keeles: kl 12.00, 17.00

Forum Cinemas Astri

“Wall-E” vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 12.00, 16.30
“Troopiline kõu” kl 14.45, 18.45, 21.00
“Kasuvennad” kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Muumia: Draakonkeisri hauakamber” vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 15.30, 20.30
“Keelatud kuningriik” kl 13.00 (v.a R), 18.00

Kino Amadeus

“Mina olin siin” L, P kl 15.00, 17.00, 19.00;K, N kl 17.00, 19.00; R kl 19.00
“Persepolis” T kl 18.00

Kino Diva

“Wall-E” E, K kl 16.20, 18.30; P, T, N kl 17.20, 19.30; R, kl 19.30

Kino Kannel

“Mina olin Siin” kl 19.00, 21.00 (v.a K)

Kino Kosmos

“Seks ja linn” kl 18.00
“Maxwell Smart – agent 86” kl 15.45, 21.00
“Kung fu panda” eesti keeles kl 13.45
“Hancock” kl 14.15, 21.15
“Salatoimikud: ma taha uskuda” kl 16.30, 18.45

Kino Sõprus

“Asendusõpetaja” R, L, P kl 14.30
“Funny Games“ R, L, P kl 16.45, 20.30; E, T kl 14.00, 18.00, 20.30 K, N kl 14.00, 20.30; L kl 12.00
“Surmaretk” R, L, P kl 19.00
“Lotmani maailm” E, T, K, N kl 16.30
“Kuhu põgenevad pinged” 3. kursuse tudengitööd K kl 18.00
“Ants Eskola: olla või mitte olla” esilinastus N kl 18.00

Mai kino

“Muumia: Draakonkeisri hauakamber” kl 17.00, 19.00
“Võõrad” kl 21.00

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Läti 20. sajandi alguse modernism – Niklavs Strunke (1894–1966), kuni 23.11

Draakoni galerii

“Peeglike, peeglike seina peal, kes on parim ilma peal?” Merike Estna, 15.09–27.09
“Up close and personal” kuraator Marge Monko, kuni 13.09

Eesti Rahva Muuseum

“Ei saa me läbi Lätita”, kuni 21.09
“Eesti uhkus. Tehtud Eestis”, kuni 28.09

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

”Uuesti uus”. Ene Pars, 13.09–12.10
“Mälu vari”. Maiju Altpere-Woodhead, 13.09–12.10
“Kann”, kuni 12.10

Eesti Vabaõhumuuseum

“Vaibad ja vakad” Jüri-Jaagu talu kalaaidas. Autor Signe Taremaa, kuni 14.09
“m³. Maastikud, majad, meeleolud” Fotonäitus, kuni 30.09

Galerii Aatrium

Mirjam Mölder-Mikfelt “AKT”, maalid, kuni 23.09

Haus Galerii

Uno Roosvalt, 16.09–31.10
Kai-Mai Olbri, kuni 12.09

Kadrioru kunstimuuseum

“Kadriorg ja barokk. Elu unistuste piiril”, kuni 05.10
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09

Kumu

“Fluxus East. Fluxuse võrgustikud Ida-Euroopas”, kuni 23.11
Eerik Haamer – kahel pool merd, kuni 12.10
“Mängu mõte. Arhiivid tõlkes”, kuni 28.09
“Reis maale. Etnograafilised tüübid fotos”, kuni 14.09

Kunstihoone galerii

“1001” Lylian Meisteri tekstiilobjektid, kuni 21.09

Pärnu Kunstnike Maja

Puhas Rõõm Infotankistid “operatiivMÄLU“, 17.09–11.10
Aita Õunapi juubelinäitus, kuni 13.09

Pärnu linnagalerii

Puhas Rõõm Infotankistid “operatiivMÄLU“, 17.09–18.10
Enn Tegova maalid, kuni 15.09
Haide Rannakivi fotod, kuni 15.09

Tallinna kunstihoone

Andrei Monastõrski, kuni 12.10

Tallinna linnagalerii

Kozek – Hörlönski (AUT-HUN), kuni 21.09

Tallinna linnamuuseum

“Eesti rahvuslik nahakunst 1918–1940“, kuni 03.11

Vabaduse galerii

“Kaitstud uni”, Tiia Elken, lito, kuni 17.09

VABA AEG

Astoria Palace Ööklubi

12.09 kl 22 Daamide valik –Belõi Tanets
13.09 kl 22 Remy Martin Party

Atlantis

12.09 kl 22 Start Up! Weekend!
13.09 kl 17 Sky Plus Esitleb: Koolinoorte disko
13.09 kl 22 Smilers
16.09 kl 22 Summer Session
17.09 kl 22 Clubgirl Summer Final
18.09 kl 22 Passion

BonBon

12.09 kl 22 “Flirtation- Neon Love, Live, Party” DJ Tom Lilienthal Live: Errol Reid (UK)
13.09 kl 22 Saturdate

Bonnie Clyde

12.09 kl 22 Let The Music Play
13.09 kl 22 Saturday Night Fever
17.09 kl 22 Best Video Hits Of Ever
18.09 kl 22 Ka-Funky, DJ Indrek Parts

Café Amigo

12.09 kl 22 Ka-Funky
13.09 kl 22 Kolumbus Kris
14.09 kl 22 Baarikärppse Klubi
15.09 kl 22 Baarikärppse Klubi
16.09 kl 22 Amigo Beach
17.09 kl 22 After Ski
18.09 kl 22 Ines

Café Shakespeare

12.09 kl 22 Alen Veziko ja Priit Sootla
13.09 kl 22 Tiit Born ja Margus Tammemägi – laul, kitarr,löökpillid
15.09 kl 20 Margit Nagel Ja Liina Vokk – laul, kitarr
16.09 kl 20 Priit Lomp – laul, kitarr
18.09 kl 20 Martin Hallik – laul, kitarr

Club Hollywood

12.09 kl 23 Club Hollywood 13 - Suur Maskiball
13.09 kl 22 Electrosex
17.09 kl 23 Ladies Night

Club Privé

12.09 kl 23 Defected ITH
13.09 kl 23 Kriim

Club Tallinn

12.09 kl 22 Elmari Eesti Disko
13.09 kl 22 Weekend Special

Nightclub Bravo

12.09 kl 23 Bad Jam”100% R B Urban. Eriüritus
13.09 kl 23 Peppermint Jam Session

Sossi Klubi

12.09 kl 20 Erich Krieger
13.09 kl 20 Maia Special Project
18.09 kl 20 Wismari Poisid

Pärnu Kuursaal

12.09 kl 21 Karl Madis Ja Dj Riho Pruul
13.09 kl 22 Kannumeeste Seltsi avaüritus

Rock Cafe

12.09 kl 20 “Naapurivisa 2008” Ismo Alanko Teholla, Ultima Thule, CMX, Kosmikud
13.09 kl 22 Led R

Ööklubi Sugar

12.09 kl 23 Flying Sugar
13.09 kl 23 Apelsin Live!

Von Krahli Baar

12.09 kl 22 Plektrum Festival Workshop Diy Day, Vj School, Bluetooth Vj, Pfadfinderei Showcase
12.09 kl 22 Check One Two Critikal, Paul Oja // Quest

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. September 2008, 10:23
Otsi:

Ava täpsem otsing