Kolmapäev 26. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Põltsamaa Meierei suurendas juustu eksporti Venemaale

12. september 2008, 10:02

Põltsamaa Meierei Juustutööstus saatis
esmaspäeval Venemaale esimese koorma suurjaemüügiketi Lenta jaoks valmistatud
juustu, aasta lõpuks planeeritakse eksportida sinna kokku ligi 200 tonni juustu.

Põltsamaa Meierei Juustutööstus on tegelenud kolma aastat juustu eksportimisega Venemaale. Eelmisel aastal eksporditi Venemaale kokku 150 tonni juustu. Lisaks jõuab juust müügile uue kliendi, Venemaa ühe suurima jaemüügiketi, Lenta kõikides hüpermarketites, teatas ettevõte. „Selle nädala esmaspäeval saatsime Venemaale 15-tonnise koorma juustu, aasta lõpuks planeerime eksportida sinna kokku ligi 200 tonni juustu,“ ütles Põltsamaa Meierei Juustutööstuse tooteid turustava Estoveri tegevjuht Kai Rimmel.

„Esialgu ekspordime uuele Venemaa ostjale oma brändidest vaid Hiirte Juustu, kuid tulevikus kavatseme sinna müüdavate tootenimetuste hulka laiendada. Hiirte Juust on meie tuntuim ning populaarseim kaubamärk ning meie Venemaa koostööpartnerile meeldis ka Hiirte Juustu Kaisuhiirte kampaania kontseptsioon, mida plaanitakse tulevikus ka sealsel turul rakendada,“ sõnas Kai Rimmel.

„Venemaa turg on jätkuvalt Eesti toodetele avatud ning sealse ühe suurima jaemüügiketi hüpermarketid on turu laiendamiseks väga hea võimalus. Lental on kokku 31 ööpäevaringselt avatud hüpermarketit üle riigi – Sankt Peterburgis on ketil 14 kauplust, Novosibirskis 4, Nizhniy Novgorodis 2 ning 11 muus linnas üks kauplus,“ lisas Kai Rimmel.

Põltsamaa Meierei Juustutööstuse OÜ on kontserni United Estover Group OÜ kuuluv juustutootja. Ettevõtte 2007. aasta käive oli 150,7 miljonit, kasum 21,1 miljonit krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. September 2008, 17:17
Otsi:

Ava täpsem otsing