Mida teha nädalavahetusel?

Mariliis Pinn 19. september 2008, 13:06

aripaev.ee annab valiku sündmusi, mida teha
Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

19.09 kl 11 “Šoti torupillimängija”
20.09 kl 12 “Šoti torupillimängija”
21.09 kl 12 “Šoti torupillimängija”
21.09 kl 19 “Tabalukk” (külalisena)

Endla teater

19.09 kl 19 “Tunnete tektoonika”
19.09 kl 19 “Kangelane”
20.09 kl 12 “Reinuvader rebane”
20.09 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
22.09 kl 19 “Tunnete tektoonika” Vene Teatris
25.09 kl 11 “Reinuvader rebane”

Tallinna Linnateater

19.09 kl 19 “Meeletu”
19.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
20.09 kl 19 “Murdlainetus” Hobuveskis
22.09 kl 19 “Eesti teatri laulud”
23.09 kl 19 “Eesti teatri laulud”
24.09 kl 19 “Vincent” Hobuveskis
25.09 kl 19 “Vincent” Hobuveskis

Tartu Uus teater

19.09 kl 19 “Endspiel”
20.09 kl 19 “Endspiel”

Teater NO99

19.09 kl 19 “Perikles”
20.09 kl 19 “Perikles”
22.09 kl 19 “GEP”
23.09 kl 19 “GEP”
24.09 kl 19 “Ahoi” lavakunstikool
25.09 kl 19 “Ahoi” lavakunstikool

Theatrum

19.09 kl 19 “Linn”
20.09 kl 19 “Linn”
24.09 kl 19 “Linn”

R.A.A.A.M

21.09 kl 16 “Sõdur” Tamsalu rahvamajas
24.09 kl 17 “Sõdur” välisministeeriumis
25.09 kl 19.30 “Sõdur” Hüüru mõisas

Rahvusooper Estonia

19.09 kl 19 “Don Quijote”
20.09 kl 19 “Tuhkatriinu”
21.09 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
24.09 kl 18 “President 1939”
24.09 kl 19 “Rigoletto”
25.09 kl 19 “President 1939”
25.09 kl 19 “Sülfiid”

Rakvere teater

19.09 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga“
20.09 kl 19 “Top Dogs“
22.09 kl 19 “Mina, naine” Kuressaares
23.09 kl 13 “Onu Remuse lood” Kuressaare kultuurikeskuses
23.09 kl 19 “Mina, naine” Kuressaares
24.09 kl 13 “Onu Remuse lood” Lihulas
24.09 kl 19 “Mina, naine” Lihulas
25.09 kl 19 “Top Dogs“ kohvikus
25.09 kl 12 “Onu Remuse lood”

Ugala teater

19.09 kl 19 “Kolm õde”
22.09 kl 19 “Kolm õde” Vanemuises
24.09 kl 19 “Kolm meest paadis”

Vana Baskini teater

19.09 kl 19 “Taaskord” Haljalas
21.09 kl 19 “Taaskord” Vanemuises
22.09 kl 19 “Taaskord” Võrus
23.09 kl 19 “Viimane sigar” Valgas
24.09 kl 19 “Viimane sigar” Abjas
25.09 kl 19 “Taaskord” Paides

Vanemuine

19.09 kl 19 “Onegin”
19.09 kl 19 “Lärmab ja veiderdab”
20.09 kl 19 “Sugar”
22.09 kl 12 “Peeter Paan” Ugalas
22.09 kl 18 “Peeter Paan” Ugalas
23.09 kl 19 “Koidula veri”
24.09 kl 19 “Mesimees”
24.09 kl 19 “Tühirand” Sadamateatris
25.09 kl 12 “Peeter Paan”
25.09 kl 19 “Vabamõtleja”

VAT Teater

19. ja 20.09 kl 18 “Meeste varjupaik”
22. ja 23.09 kl 18 “Meeste varjupaik”
24. ja 25.09 kl 18 “Meeste varjupaik”

Von Krahli teater

20.09 kl 19 “Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud...”
23. ja 24. 09 kl 19 “Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud...”

KONTSERT

Club Von Überblingen

24.09 kl 21 “Sügisjazz” Freshlyground

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

22.09 kl 19 EMTA kompositsiooni üliõpilaste loomingu kontsert
23.09 kl 17 EMTA nüüdismuusika ansambel
23.09 kl 19 Benjamin Broening, Ansambel U: / EMTA sügisfestival
24.09 kl 19 Lõppkontsert / EMTA sügisfestival

Estonia kontserdisaal

21.09 kl 17 Henning Kraggerud (viiul, Norra)
21.09 kl 19 Mustlasvanker, kontsert
23.09 kl 19.30 Soome vokaal-instrumentaalansambel Ernos Estraadil
25.09 kl 19 Maria Jo?o (vokaal), M?rio Laginha (klaver, Portugal)

Estonia talveaed

24.09 kl 19 “Unistadt” Kärt Johanson (vokaal, mandoliin), Taavi Kerikmäe (klahvpillid, termenvox, live-elektroonika)

JazzHouse

19.09 kl 21 Exotic Duo
20.09 kl 21 Veiniõhtu saksofoniga

Kadrioru loss

20.09 kl 18 Tanel Joamets (klaver)

Kultuurikatel

21.09 kl 19 Avakontsert / EMTA sügisfestival

Kumu auditoorium

19.09 kl 19 Riho Sibul Sõbrad

Kuressaare kultuurivara

20.09 kl 19 Riho Sibul Sõbrad

Pärnu kontserdimaja

24.09 kl 19 Maria Jo?o (vokaal), M?rio Laginha (klaver, Portugal)

Rock Cafe

20.09 kl 20 Cinema Bizarre, “Final attraction tour – Style Is War”

Tallinna raekoda

20.09 kl 18 Taimo Toomast (bariton)

Tartu Jaani kirik

25.09 kl 21 Tõnis Mägi ja Inboil

TÜ ajaloo muuseum

19.09 kl 19 Taimo Toomast (bariton)

Viljandi kino Rubiin

25.09 kl 22 “Viljandi kitarrifestival” T. Ruben Electric Shower, Sähkösuihku

Viljandi nukuteater

24.09 kl 21 “Viljandi kitarrifestival” Weekend Guitar Trio

Viljandi pärimusmuusika ait

19.09 kl 20 Rütmiallikal + maailmamuusikapidu DJ Daysleeper
23.09 kl 21 “Viljandi kitarrifestival” Alexander Vinitsky
24.09 kl 19 “Viljandi kitarrifestival” Jaak Sooäär ja Tuule Kann
25.09 kl 19 “Viljandi kitarrifestival” õpitubade ülesastumised

Väravatorn

20.09 kl 16 Hortus Musicus

KINO

Cinamon Tartu

“Death Race” kl 12.30, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Mirrors” kl 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Mina olin siin” kl 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 19.00, 21.15
“Kasuvennad” kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Hellboy: Kuldne armee” kl 11.45, 18.00
“Katastrooffilm” kl 12.00, 20.30, 22.15
“Troopiline kõu” kl 15.45
“Kung fu panda” kl 11.15, 13.45

Coca-Cola Plaza

“Kesköine liharong” kl 22.15
“Mamma Mia!” kl 12.20, 14.50, 19.25, 21.45
“Troopiline kõu” kl 11.50, 22.10
“Hellboy: Kuldne armee” kl 14.25, 17.00, 19.35
“Taarka” seto keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 17.20
“Pimeduse rüütel” kl 14.40, 20.50
“Mina olin siin” kl 11.15, 12.30, 13.30, 15.45, 17.15, 18.00, 20.15, 22.25
“Surmaralli” kl 11.30, 13.55, 16.20, 19.00 (v.a. K), 21.30
“Muumia: Draakonkeisri hauakamber” kl 11.45, 18.15
“Wall-E” eesti keeles: kl 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.00 vene keeles: kl 11.05, 15.15, 17.30 inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 12.00
“Katastrooffilm” kl 13.10, 19.45, 21.50
“Palgamõrvarid Brügges” kl 14.45, 19.20, 21.40
“Kasuvennad” kl 14.10, 16.30, 18.45, 21.15 (v.a N)
“Peeglid” kl 11.40, 14.15, 16.50, 19.30, 22.00

Ekraan

“Mina olin siin” kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Surmaralli”kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Forum Cinemas Astri

“Wall-E” vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 12.00, 16.30
“Kasuvennad” kl 14.15, 18.45, 21.00
“Peeglid” kl 13.00, 15.30, 18.00, 20.30
“Surmaralli” kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Kino Amadeus

“Batman alustab” L kl 18.00
“Pimeduse rüütel” P, T, K, N kl 18.00

Kino Diva

“Salatoimikud: ma taha uskuda” P, T kl 16.10, 18.20; E, K kl 17.10;R, E, K, N kl 19.20

Kino Kannel

“Troopiline kõu” kl 19.00, 21.00 (v.a E)

Kino Kosmos

“Seks ja linn” kl 18.00
“Kung fu panda” eesti keeles kl 13.45 (v.a N)
“Hancock” kl 15.45 (v.a N), 21.15
“Salatoimikud: ma taha uskuda” kl 14.00 (v.a N), 18.45
“Zohan – eriväelasest juuksur” kl 16.15 (v.a N), 21.00

Kino Sõprus

“Funny Games“ R, L, P kl 14.00, 17.15, 21.30; E, T, K, N kl 16.00, 21.15
“Lotmani maailm” R, L, P kl 16.10; E, T, K, N kl 14.30
“Ants Eskola: olla või mitte olla” R, L, P kl 19.30; L, P kl 12.00
Kuldne Palmioks: “Cherbourg’i vihmavarjud” E kl 18.30
“Tantsija pimeduses” T kl 18.30
“4 kuud, 3 nädalat, 2 päeva” K kl 18.30
“Plekktrumm” N kl 18.30
PÖFF. Tudengite öökino. “Koomiks kinolinal vol 2”:
“Pimeduse rüütel” E kl 24.00
“Uskumatu Hulk” T kl 24.00
“300” K kl 24.00

Mai kino

“Troopiline kõu” kl 17.00; L, P 21.00
“Punane vöö” kl 19.00

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Läti 20. sajandi alguse modernism – Niklavs Strunke (1894–1966), kuni 23.11

ArtDepoo

Paul Allik, 24.09R–11.10.
Eve Kask, kuni 20.09

Draakoni galerii

“Peeglike, peeglike seina peal kes on parim ilma peal?” – Merike Estna, kuni 27.09

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Austraalia kaasaegne arhitektuur“
“Ernst Kesa (1910–1994). Arhitektuur Eestis ja Austraalias”
“Lammutatud Tallinn 1991–2008”
Jüri Ojaveri installatsioonid/Karin Hallas-Murula fotod

Eesti Loodusmuuseum

“Seened”, kuni 21.09
“Sügis metsas”, 24.09.–12.10

Eesti Rahva Muuseum

“Ei saa me läbi Lätita” Läti esemed Eesti Rahva Muuseumi, kuni 21.09
“Eesti uhkus. Tehtud Eestis”, kuni 28.09
Püsinäitus:
“Eesti. Maa, rahvas, kultuur”

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

”Uuesti uus”. Ene Pars, kuni 12.10
“Mälu vari”. Maiju Altpere-Woodhead, kuni 12.10
“Kann”, kuni 12.10

Eesti Vabaõhumuuseum

“m³. Maastikud, majad, meeleolud”
Fotonäitus, kuni 30.09

Galerii Aatrium

Mirjam Mölder-Mikfelt “AKT”, maalid, kuni 23.09

Galerii Vaal

“Inimene” Ilmar Kruusamäe, kuni 27.09.

Haus Galerii

Uno Roosvalt, kuni 31.10

Kadrioru kunstimuuseum

“Kadriorg ja barokk. Elu unistuste piiril”, kuni 05.10
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Kondase keskus

Püsinäitused:
Paul Kondas, Hugo Sturm, Linda Lepik Renart, Joann Sõstra

Kumu

“Fluxus East. Fluxuse võrgustikud Ida-Euroopas”, kuni 23.11
Eerik Haamer – kahel pool merd, kuni 12.10
“Mängu mõte. Arhiivid tõlkes”, kuni 28.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.

Kunstihoone galerii

“1001” Lylian Meisteri tekstiilobjektid, kuni 21.09

Pärnu Kunstnike Maja

Puhas Rõõm Infotankistid “operatiivMÄLU“, kuni 11.10

Pärnu Linnagalerii

Puhas Rõõm Infotankistid “operatiivMÄLU“, kuni 18.10

Tallinna kunstihoone

Andrei Monastõrski, kuni 12.10

Tallinna Linnagalerii

Pam Skelton (UK), 25.09–12.10
Kozek – Hörlönski (AUT-HUN), kuni 21.09

Tallinna Linnamuuseum

“Eesti rahvuslik nahakunst 1918–1940“, kuni 03.11

Tartu mänguasjamuuseum

“Nukumeister” Näitus Georgi Zernicki maalidest ja Riia nukukunstnike autorinukkudest, kuni 23.11

Vabaduse galerii

“Aurora” – Juta Kübarsepp, kuni 08.10

Viimsi koduloomuuseum

“Viimsi pildialbum enne 1940”, kuni 03.10
Püsinäitus:
“Muinasajas piki rannajoont”

Võru Linnagalerii

Ilme Rätsep “Kolmainsus”, kuni 10.10
Triinu Pungits ja Kerttu Lätt, kuni 10.10
Lii Pähkel “Muinasjutt 24 tundi”, kuni 10.10

VABA AEG

Astoria Palace Ööklubi

19.09 kl 22 Russian Dancehits
20.09 kl 22 Back in USSR

Atlantis

20.09 kl 22 Letipidu

Beer House

19.09 kl 20 Alaska
20.09 kl 20 Omad Poisid
24.09 kl 20 Prominent
25.09 kl 20 Spämm

Big Ben Pub

19.09 kl 22 Bad Orange
20.09 kl 22 Mosquito
25.09 kl 22 Margus Kappel

BonBon

19.09 kl 22 Celebration Cruise
20.09 kl 22 London Embassy

Bonnie Clyde

19.09 kl 22 Let The Music Play
20.09 kl 22 Saturday Night Fever
24.09 kl 22 Best Video Hits Of Ever
25.09 kl 22 Funki Factori, DJ Mihkel Eller

Café Amigo

19.09 kl 22 Apelsin
20.09 kl 22 L’dorado
21.09 kl 22 Baarikärppse Klubi
22.09 kl 22 Baarikärppse Klubi
23.09 kl 22 Amigo Beach
24.09 kl 22 After Ski
25.09 kl 22 Tanel Padar The Sun

Café Shakespeare

19.09 kl 22 Rita ja Andrei Dolgihh valivad CD-plaadi muusikat
20.09 kl 22 Tiit Lauk ja Levon Jeremjan
22.09 kl 20 Villu Laiapea – klahvpillid
23.09 kl 20 Allan Jallai – klaver

Club Hollywood

19.09 kl 23 Bad Jam
20.09 kl 22 Ladies First” – Goes Live
25.09 kl 23 ISIC Tallinna Tudengipäevade Ametlik Lõpupidu!

Club Illusion

19.09 kl 23 Connections
20.09 kl 23 Tallinn Express

Club Privé

19.09 kl 23 100% Stereo
20.09 kl 23 Kriim

Club Tallinn

19.09 kl 22 Eripidu! Mondo megahitiga: Alive!DJ Melboom, Sunny Dee, Tony Beatz MAD Girls tantsutüdrukud B-saalis: Marc De Luigi
20.09 kl 22 Terve öö täis selle aastatuhande killer hitte

Club von Überblingen

19.09 kl 23 Eesti Eri!
20.09 kl 23 Party Like a PornStar
24.09 kl 21 “Sügisjazz” Freshlyground

Genialistide klubi

19.09 kl 22 Kontsert ja pidu: “Instrumentaal 1.” Live: Tolm
20.09 kl 20 Kontsert ja pidu: “Muusika sõpradele” Live:Cirkus Apraxie (Holland-Eesti), Feedbacksociety (Holland-Saksamaa), Homo Pomo (Soome),
Chungin (Eesti), Andres Lõo (Eesti)

Klubi Panoraam

19.09 kl 23 “Nonstop Party” Tanel Padar The Sun
20.09 kl 23 “Eriti lahe laupäev” ansambel Mr. Happyman

Kolumbus Krisostomus

19.09 kl 22.30 Payback
20.09 kl 22 Suur Lauluöö – ehk suur ühislaulmine Laval Peeter Kaljumäe Band
23.09 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!
24.09 kl 21 SalsaLovers Let’s dance salsa with Casa de Baile!
25.09 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!

Nightclub Bravo

19.09 kl 23 Dirty Sexy Money
20.09 kl 23 Dance to Disco

Sossi Klubi

19.09 kl 20 Dave Benton The Perfect Band
20.09 kl 20 Hellad Velled
25.09 kl 20 Jüri Homenja

Pärnu Kuursaal

19.09 kl 22 Bacardi Groove
20.09 kl 22 “Jack Daniel’si sünnipäev” Tanel Padar The Sun ja DJ Maanus Metsik. Kohal Jack Daniel’s isiklikult
24.09 kl 22 Kannumeeste kolmapäev
25.09 kl 23 Karaoke laula või ise

Püssirohukelder

19.09 kl 21 Ansambel Pasadena
20.09 kl 20 Kõrtsipalavik!
21.09 kl 13 Pühapäeva Lastekas

Restoran-klubi Maailm

19.09 kl 22 Hea muusika õhtu
25.09 kl 22 Madhouse

Rock Cafe

20.09 kl 20 Cinema Bizarre, final attraction tour - Style Is War

Scotland Yard

19.09 kl 22 Tricky Jay
20.09 kl 22 Hot Rod
24.09 kl 20 Margus Kappel
25.09 kl 20 Rivera Unplugged

Ööklubi Sugar

19.09 kl 23 Cool D Live
20.09 kl 23 Pidu!

Von Krahli Baar

19.09 kl 22 Mutant Disco Sci-clone Live!, Rhythm Doc., Raul Saaremets, Siim Nestor
20.09 kl 22 Bashment 10 Y B-day

Õlle Tare

19.09 kl 21 ans. Viska Viis
20.09 kl 21 Erich Krieger
23.09 kl 21 Jüri Homenja
24.09 kl 21 Raul Kivi
25.09 kl 21 Sulo

Ööklubi Angel

19.09 kl 23 “ElectroSex” Merka Live
20.09 kl 23 Groovie Night
24.09 kl 23 Unisex Party

Ööklubi Maasikas

19.09 kl 23 Öödisko – baarmanid rokivad
20.09 kl 23 Öö Olümpia
25.09 kl 23 Sünnipäevaklubi

Ööklubi Parlament

19.09 kl 23 “Tsarskaja Ohota tsaari jahilkäik” Royal Hunt Special Guest: The Best Sexy Female Dj From Russia, Dj Ellis Sexton
20.09 kl 23 “Club-wanted” Blondy

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. September 2008, 09:33
Otsi:

Ava täpsem otsing