Mida teha nädalavahetusel?

Mariliis Pinn 26. september 2008, 12:22

aripaev.ee annab valiku sündmusi, mida teha
Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

30.09 kl 19 “Voldemar” Vene Teatris

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

26.09 kl 11 “Kuldvõtmeke”
26.09 kl 11 “Šoti torupillimängija”
27.09 kl 12 “Kuldvõtmeke”
27.09 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
27.09 kl 15 “Kuldvõtmeke”
27.09 kl 15 “Šoti torupillimängija”
28.09 kl 12 “Kuldvõtmeke”
28.09 kl 12 “Šoti torupillimängija”
30.09 kl 11 “Kuldvõtmeke”
30.09 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
01.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
01.10 kl 17 “Mängurid”
02.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
02.10 kl 11 “Nukumängu ABC “
02.10 kl 18 “Mängurid”

Endla Teater

26.09 kl 19 “Linda tahab lahutada”
27.09 kl 19 “Pisuhänd”
27.09 kl 19 “Janu”
29.09 kl 19 “Kangelane” Vanemuises
30.09 kl 19 “Rock ‘n’ Roll”
01.09 kl 19 “Kajakas” Vene Teatris
02.09 kl 19 “Kajakas”

Tallinna Linnateater

26.09 kl 19 “Eesti teatri laulud”
27.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
29.09 ja 30.09 kl 19 “Nõks”
01.10 kl 19 “Päike soojem...”
02.10 kl 19 “Päike soojem...”

Teater NO99

27.09 kl 19 “Ahoi” lavakunstikool
01.10 kl 19 “Ahoi” lavakunstikool
02.10 kl 19 “Ahoi” lavakunstikool

Theatrum

26., 27., 30.09 kl 19 “Linn”

R.A.A.A.M

26.09 kl 19.30 “Sõdur” Hüüru mõisas
02.10 kl 19 “Sõdur” Võru Kandles

Rahvusooper Estonia

26.09 kl 19 “Viini Veri”
27.09 kl 19 “Tuhkatriinu”
28.09 ja 29.09 kl 12 “Lumivalgeke”
01.10 kl 12 “Lumivalgeke”
01.10 kl 19 “Ooperigala”
02.10 kl 19 “Tuhkatriinu”

Rakvere Teater

26.09 kl 19 “12 tooli“
26.09 kl 19 “Päeva lõpus” Arukülas
29.09 kl 12 “Onu Remuse lood” Vanemuise väikeses majas
29.09 kl 19 “Kuidas Elad?...Ann!?” Vanemuise väikeses majas
01.10 kl 12 “Onu Remuse lood” Põltsamaa kultuurikeskuses
01.10 kl 19 “Päeva lõpus” Põltsamaa kultuurikeskuses
02.10 kl 19 “Top Dogs“ kohvikus

Ugala Teater

26.09 kl 19 “Lõika maha ja lase jalga”
01.10 kl 15 “Väike merineitsi”

Vana Baskini Teater

26.09 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)” Raplas
27.09 kl 19 “Viimane sigar” Kuusalus
29.09 kl 19 “Viimane sigar” Vändras
30.09 kl 19 “Taaskord ” Jõgeval
01.10 kl 19 “Viimane sigar” Salme kultuurikeskuses
02.10 kl 19 “Kes aevastas?” Tapal

Vanemuine

26.09 kl 12 “Lotte reis lõunamaale”
26.09 kl 19 “Võta mind” Sadamateatris
27.09 kl 19 “Tosca”
27.09 kl 19 “Kogutud teosed”
28.09 kl 16 “Sugar”
28.09 kl 16 “Jäine mõrv”
29.09 kl 19 “Kõik aias” Vene Teatris
30.09 kl 19 “Koidula veri”
30.09 kl 19 “Kogutud teosed”
01.10 kl 19 “Tähed hommikutaevas”
02.10 kl 19 “Tühirand” Sadamateatris

VAT Teater

26.09 ja 27.09 kl 18 “Nürnberg”
29.09 ja 30.09 kl 18 “Nürnberg”
01.10 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
02.10 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?”

Von Krahli Teater

29.09 ja 30.09 kl 19 “Rabbitproof (Jänesekindel)”

KONTSERT

Estonia kontserdisaal

28.09 kl 19 “Credo Festival” galakontsert
30.09 kl 19 Grand Opera Cafe Concert
01.10 kl 19 Rahvusvaheline muusikapäev
02.10 kl 19 Aegumatu Horoskoop

Iisaku rahvamaja

01.10 kl 19 “Eesti värvid” Remo Savisaar – fotod, Eduard Akulin – tromboon, Raun Juurikas – klahvpillid, Taavo Remmel – kontrabass, Brian Melvin – löökpillid

JazzHouse

27.09 kl 21 “Loominguõhtu” Andi Villenthal (kontrabass); Inga Kaare (vokaal); Risto Laur (klaver)

Jõhvi kontserdimaja

02.10 kl 19 Dominique Pifarely Trio (Prantsusmaa)

Kaarli kirik

27.09 kl 19 “Credo Festival” Suliko (Gruusia)

Kadrioru kunstimuuseum

28.09 kl 18 “Kolm klassikut Kadriorus” Martti Raide

Mederi saal

28.09 kl 17 “Hispaania kõlav kuld, Itaalia helisev hõbe” Hortus Musicus

Pegasus

27.09 kl 20 Saturday Live Jazz Dinner: Jelena Juzvik

Pärnu kontserdimaja

27.09 kl 16 “Ime Mostokis” lastemuusikal
28.09 kl 17 “Ma pean sind südamega kuulama” segakoor Endla; Kaire Vilgats ja Pärnu Muusikakooli Seenior-Präss; Olev Sööt ja Tõnu Rein
02.10 kl 19 Rahvusvaheline muusikapäev

Püha Vaimu kirik

29.09 kl 18 Kontsert – Maire Haava (mezzo) ja Kadri Ploompuu (orel)

Rannu rahvamaja

26.09 kl 19 Indrek Kalda ja Toomas Lunge

Sillamäe muusikakool

02.10 kl 17 “Eesti värvid” Remo Savisaar – fotod, Eduard Akulin – tromboon, Raun Juurikas – klahvpillid, Taavo Remmel – kontrabass, Brian Melvin – löökpillid

Tallinna Okupatsioonide Muuseum

27.09 kl 20 Indigolaste sügismoos

Tartu Jaani kirik

02.10 kl 21 Õhtumeditatsioonid VI / Orient et Occident

Teater NO99 Jazziklubi

26.09 kl 21.30 Electric shower/Sähkösuihku /Eesti

TÜ aula

26.09 kl 19 Raphael Wallfisch

Vanemuise džässisaal

01.10 kl 19 Dominique Pifarely Trio (Prantsusmaa)

Viljandi Pärimusmuusika Ait

26.09 kl 21 Kevin Breit the Sisters Euclid (Can)
27.09 kl 17 Riho Sibul ja sõbrad “Lood”
27.09 kl 19 Marek Talts Trio
27.09 kl 21 Marzi Nyman Raivo Tafenau Band (FIN, SWE, EST)
02.10 kl 20 Ånon Egeland (Norra)

Võru kultuurimaja Kannel

26.09 kl 19 Bonzo ja Tõun

KINO

Cinamon Tartu

“Hitler Kaput” R kl 10.45, 12.45, 15.00, 17.30, 19.45, 22.00; L–N kl 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Death Race” R kl 14.30, 17.15, 19.30, 21.45; L–N kl 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Mirrors” R kl 16.45, 19.00, 21.15; L–N kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.15
“Mina olin siin” kl 11.30, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.15
“Kasuvennad” R kl 16.00, 20.30; L–N kl 12.15, 16.00, 20.30
“Hellboy: Kuldne armee” kl 11.15
“Katastrooffilm” kl 13.45, 18.15
“Kung fu panda” R kl 10.45,12.30; L–N kl 10.45, 12.45

Coca-Cola Plaza

“Õigustatud tapmine” kl 12.10, 14.40, 17.05, 19.30, 22.00
“Mamma Mia!” R–E kl 12.05, 14.30, 16.55, 19.25, 21.45; T–N kl 12.00, 14.25, 19.20
“Troopiline kõu” R–E kl 12.15, 22.05
“Hellboy: Kuldne armee” R–E kl 14.20, 19.15; T–N kl 16.45, 21.40
“Pimeduse rüütel” kl 17.40, 21.00 (v.a N)
“Mina olin siin” kl 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 (v.a N), 22.25 (v.a N)
“Surmaralli” kl 11.30, 13.55, 16.20, 19.00, 21.30
“Wall-E” eesti keeles: kl 11.10, 13.25, 15.40 (v.a T–N), 17.55 vene keeles: kl 11.05, 13.10, 15.20 inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: R–E kl 12.00
“Katastrooffilm” R–E kl 20.00, 22.10; T–N kl 16.30
“Palgamõrvarid Brügges” R–E kl 14.45, 17.10, 19.35; T–N kl 15.30, 20.00, 22.20
“Kasuvennad” R–E kl 11.50, 17.00, 21.55; T–N kl 12.15, 19.45
“Peeglid” R–E kl 14.15, 16.40, 19.20, 21.50; T–N kl 14.45, 17.15, 22.10
“Hitler Kaput!” R–E kl 11.40, 14.00, 16.30, 18.50, 21.15; T–N kl 11.40, 14.00, 18.50 (v.a N), 21.15

Ekraan

“Mina olin siin” kl 12.30 (v.a L), 17.00, 19.15
“Surmaralli” kl 14.45, 21.30
“Õigustatud tapmine” kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Forum Cinemas Astri

“Hitler Kaput!” kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Peeglid” kl 13.15, 16.00, 18.30, 21.00
“Surmaralli” kl 12.15, 14.30, 19.00
“Kesköine liharong” kl 16.45, 21.15

Kino Amadeus

“Wall-E” vene keeles: L–P kl 12.00, 14.00; T–K kl 17.00
“Mina olin siin” L–P kl 19.00
“Taarka” L–P kl 17.00; T–K kl 19.00

Kino Diva

“Mina olin siin” P, T, N kl 17.15; K kl 18.15; R, L, P, T, N kl 19.25

Kino Kannel

“Taarka” L–P kl 17.00; L–K kl 19.00, 21.00

Kino Kosmos

“Kung fu panda” eesti keeles kl 14.15
“Salatoimikud: ma taha uskuda” kl 18.45
“Zohan – eriväelasest juuksur” kl 16.15, 21.00
“Muumia: Draakonkeisri hauakamber” kl 15.15, 18.00, 20.30

Kino Sõprus

“Funny Games“ R kl 13.00; L–N kl 15.30
Cannes: Kuldne Palmioks. “Piin” R kl 18.30
“12” R kl 15.30, 21.00; L–K kl 12.30, 18.00, 21.00; N kl 12.30, 20.00
Esilinastus: “Elu ilma Gabriella Ferrita” N kl 18.00

Mai kino

“Viimaste soovide nimekiri” kl 19.15
“Kasuvennad”kl 17.30, 21.00

NÄITUS

ArtDepoo

Paul Allik, kuni 11.10

Draakoni Galerii

“Päkapikud kõike teavad”
Mirja-Mari Smidt, 29.09–11.10
“Peeglike, peeglike seina peal, kes on parim ilma peal?” Merike Estna, kuni 27.09

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Türgi rahvalik arhitektuur Musta mere piirkonnas”, kuni 09.11
“Austraalia kaasaegne arhitektuur“, kuni 28.09
“Ernst Kesa (1910–1994). Arhitektuur Eestis ja Austraalias”, kuni 19.10

Eesti Loodusmuuseum

“Sügis metsas”, kuni 12.10

Eesti Rahva Muuseum

“Eesti uhkus. Tehtud Eestis”, kuni 28.09
“Ei saa me läbi Lätita”, kuni 28.09

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

”Uuesti uus”. Ene Pars, kuni 12.10
“Mälu vari”. Maiju Altpere-Woodhead, kuni 12.10
“Kann”, kuni 12.10

Galerii Aatrium

“Reflections” Pirkko Runnel, kuni 18.10

Galerii Vaal

“Inimene” Ilmar Kruusamäe, kuni 27.09

Haus Galerii

Uno Roosvalt, kuni 31.10

Kadrioru kunstimuuseum

“Kadriorg ja barokk. Elu unistuste piiril”, kuni 05.10
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09

Kumu

“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04.2009
“Fluxus East. Fluxuse võrgustikud Ida-Euroopas”, kuni 23.11
Eerik Haamer – kahel pool merd, kuni 12.10
“Mängu mõte. Arhiivid tõlkes”, kuni 28.09
“Mängu mõte. Arhiivid tõlkes”, kuni 28.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni

Kunstihoone galerii

“Muuseumilabor” Eve Kiileri projekt, kuni 19.10

Pärnu Linnagalerii

Puhas Rõõm Infotankistid “operatiivMÄLU“, kuni 18.10

Tallinna Botaanikaaed

“Jaapan. Aiad” Ann Tenno fotonäitus

Tallinna kunstihoone

Andrei Monastõrski, kuni 12.10

Tallinna Linnagalerii

Pam Skelton (UK), kuni 12.10

Tallinna Linnamuuseum

“Eesti rahvuslik nahakunst 1918–1940“, kuni 03.11

Vabaduse galerii

“Aurora” Juta Kübarsepp,kuni 08.10.

Võru Linnagalerii

Ilme Rätsep “Kolmainsus”, kuni 10.10
Triinu Pungits ja Kerttu Lätt, kuni 10.10
Lii Pähkel “Muinasjutt 24 tundi”, kuni 10.10

VABA AEG

Astoria Palace Ööklubi

27.09 kl 22 Golden Time

Atlantis

26.09 kl 22 Motoshow 2008 Weekend
27.09 kl 22 Motoshow Afterparty!
30.09 kl 22 Student Session
01.10 kl 22 Girls Academy!
02.10 kl 22 Passion

Beer House

26.09 kl 20 Mini MTJ
27.09 kl 20 Pets ja Pojad

Big Ben Pub

26.09 kl 22 Mees
27.09 kl 22 Colorado

BonBon

26.09 kl 22 Pidu!
27.09 kl 22 BonBon Gold

Bonnie Clyde

26.09 kl 22 Let The Music Play
27.09 kl 22 Saturday Night Fever

Café Amigo

26.09 kl 22 Sulliwan
27.09 kl 22 Singer Vinger
28.09 kl 22 Baarikärppse Klubi
29.09 kl 22 Baarikärppse Klubi
30.09 kl 22 Amigo Beach
01.10 kl 22 After Ski
02.10 kl 22 Ithaka Maria

Café Shakespeare

26.09 kl 22 Bachblum ja Lamp
27.09 kl 22 Raen Väikene
29.09 kl 20 Priit Lomp
30.09 kl 20 Villu Laiapea

Club Hollywood

26.09 kl 23 Candy Shop
27.09 kl 22 Uuno Rock Da Party
01.10 kl 23 Ladies night
02.10 kl 23 Pack The place

Club Privé

26.09 kl 23 Kiddo in Session
27.09 kl 23 Ice Kriim

Club Tallinn

26.09 kl 22 Tallinn Rock Session!
27.09 kl 22 Hovery Covery

Club von Überblingen

26.09 kl 23 Dirty Sexy Money
27.09 kl 23 Sünnipäev!

Kolumbus Krisostomus

26.09 kl 23 Koit Toome esitamas Jaak Joala laule!
27.09 kl 21 Salsa Revolution
30.09 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!
01.10 kl 21 SalsaLovers
02.10 kl 21 Karaoke, Wedru juhtimisel!

Nightclub Bravo

26.09 kl 23 Weekend Special
27.09 kl 23 “S’Express” Phenomenon Crew Breikarid

Sossi Klubi

26.09 kl 20 Rock Hotel
27.09 kl 20 Vanaviisi

Pärnu Kuursaal

26.09 kl 22 Mosquito ja DJ Riho Pruul
27.09 kl 22 Sulo ja DJ Enno Lohu

Püssirohukelder

26.09 kl 21 Hellad Velled
27.09 kl 20 Kõrtsipalavik!
28.09 kl 13 Pühapäeva Lastekas

Rock Cafe

26.09 kl 22 Sõpruse Puiestee
27.09 kl 22 HU?, Groundhog Day

Scotland Yard

26.09 kl 22 Pixels Nädala tegija
27.09 kl 22 Tax 3

Von Krahli Baar

26.09 kl 22 Kaleidoskoop
27.09 kl 22 Odessa Pop

Õlle Tare

26.09 kl 21 Wismari Poisid
27.09 kl 21 Hellad Velled
30.09 kl 21 Jüri Homenja
01.10 kl 21 Raul Kivi
02.10 kl 21 Säde

Ööklubi Angel

26.09 kl 23 Susan Lilleväli Maiken
27.09 kl 23 Anna-Liisa Supp live

Ööklubi Parlament

26.09 kl 23 MR Happyman
27.09 kl 23 “Uuno Raadio Eesti Top 40” Nancy
29.09 kl 19 Vanilla Ninja live

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. September 2008, 12:22
Otsi:

Ava täpsem otsing