Mida teha nädalavahetusel?

Mariliis Pinn 03. oktoober 2008, 11:15

aripaev.ee annab valiku sündmusi, mida teha
Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

05.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
07.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
08.10 kl 19 “Voldemar” Paides
09.10 kl 19 “Voldemar” Võrus

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

03.10 kl 11 “Kuldvõtmeke”
03.10 kl 11 “Ise, ise ka!”
04.10 kl 12 “Kuldvõtmeke”
04.10 kl 12 “Ise, ise ka!”
04.10 kl 15 “Šoti torupillimängija”
04.10 kl 15 “Nukumängu ABC “
05.10 kl 12 “Kuldvõtmeke”
05.10 kl 12 “Ise, ise ka!”
07.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
08.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
08.10 kl 11 “Šoti torupillimängija”
09.10 kl 11 “Metsakülad”

Endla Teater

03.10 kl 19 “Rock’n’Roll”
03.10 kl 19 “Ma olen iseenda naine”
04.10 kl 19 “Tunnete tektoonika”
04.10 kl 19 “Testosteroon”
06.10 kl 18 “Vaimude tund Jannseni tänavas “
06.10 kl 19 “Ma olen iseenda naine” Vene Teatris
08.10 kl 11 “Reinuvader Rebane” Valga kultuurikeskuses
08.10 kl 19 “Pisuhänd” Valgas
09.10 kl 11 “Reinuvader Rebane”
09.10 kl 19 “Testosteroon”

Komöödiateater

03.10 kl 19 “Meri ja Orav” Rävala pst 8
04.10 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Tallinna Rävala pst 8 saalis
08.10 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Tartu Athena keskuses

Kuressaare Linnateater

05.10 kl 19 “Tapatöö jumal” esietendus
08.10 kl 19 “Tapatöö jumal”
09.10 kl 13 “Võta vabalt”
09.10 kl 15 “Võta vabalt”
09.10 kl 17 “Võta vabalt”

Tallinna Linnateater

03.10 kl 19 “Vincent” Hobuveskis
04.10 kl 19 “Nõks”
04.10 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
06.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
07.10 kl 19 “Meeletu”
07.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
08.10 kl 19 “Meeletu”
08.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
09.10 kl 19 “Murdlainetus” Hobuveskis
09.10 kl 19 “Ohvrit mängides”

Teater NO99

08.10 ja 09.10 kl 19 “Rambo”

Theatrum

04.10 kl 19 “Aucassin Nicolette”
06.10 kl 19 “Aucassin Nicolette”

R.A.A.A.M

06.10 kl 19 “Võlg” Nukuteatris
07.10 kl 19 “Võlg” Nukuteatris

Rahvusooper Estonia

03.10 kl 19 “Sülfiid”
04.10 kl 17 “Tristan und Isolde”
05.10 kl 12 “Lumivalgeke”
09.10 kl 19 “President 1939”
09.10 kl 19 “Viini veri”

Rakvere Teater

03.10 kl 19 “Mina, naine“ Palamusel
04.10 kl 19 “Creeps” esietendus
06.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma“ Athena keskuses
07.10 kl 19 “Söögituba”
08.10 kl 12 “Onu Remuse lood” Endlas
08.10 kl 19 “Kuidas elad?...Ann!?” Pärnu Endlas
08.10 kl 19 “Creeps”
09.10 kl 19 “Cyrano de Bergerac“

Ugala Teater

04.10 kl 19 “Linnapea” esietendus
06.10 kl 19 “Kolm meest paadis”
06.10 kl 19 “Börs ja Börsitar” Rakveres
07.10 kl 19 “Börs ja Börsitar”
08.10 kl 19 “Kolm õde” Salme kultuurikeskuses
09.10 kl 19 “Linnapea”

Vana Baskini Teater

03.10 kl 19 “Ometi kord” Orus
05.10 kl 19 “Taaskord” Endlas
07.10 kl 19 “Opal otsib meest” Oisu rahvamajas

KONTSERT

Estonia

07.10 kl 19 Ella Sevskaya (haamerklaver), Marju Riisikamp (positiivorel)
09.10 kl 19 Tartu Jazz esitleb: Changing Images
07.10 kl 19 Johann Strauss – valsi- ja operetikuningas (kontsert)
09.10 kl 19 Tartu Jazz esitleb: Changing Images

Estonia talveaed

05.10 kl 17 Dominique Pifarely Trio (Prantsusmaa)
08.10 kl 19 Karamazov Brothers (Venemaa)

ETV 4. stuudio

05.10 kl 19 “Laulud Tähtedega”

Jõhvi kontserdimaja

07.10 kl 19 Pelageja kontsert

Kadrioru loss

04.10 kl 18 A. Västrik (tšello), L. Leiten (klaver)

Kanuti Gildi saal

03.10 kl 19.30 Improtest

Keila kultuurikeskus

03.10 kl 16 Eesti värvid

Kolgaküla talumuuseum

04.10 kl 16 Kolgaküla küünikontsert

Kumu auditoorium

04.10 kl 17 Andrea Marcelli Italian Trio / Sügisjazz

Mustpeade maja

03.10 kl 19 Lastekaitse Liidu heategevuskontsert Märka Last
04.10 kl 19 Festival “Hea uus heli”, HUH 2008
08.10 kl 19 Koit Toome – Jaak Joala lauldud laulud

Mäetaguse mõis

05.10 kl 16 Eesti värvid

Pärnu kontserdimaja

04.10 kl 19 Dominique Pifarely Trio (Prantsusmaa)
05.10 kl 19 Aegumatu Horoskoop

Pärnu Nooruse Maja

08.10 kl 19 Indrek Kalda ja Toomas Lunge

Rakke kultuurikeskus

04.10 kl 19 Koit Toome – Jaak Joala lauldud laulud

Rock Cafe

04.10 kl 20 Paul Gilbert (USA)

Tallinna Linnahall

05.10 kl 17 Pelagea

Tallinna raekoda

04.10 kl 18 Oliver Kuusik (tenor), Mihkel Poll (klaver)

Vanemuise kontserdimaja

03.10 kl 19 Rahvusvaheline muusikapäev
06.10 kl 17 Tartu Jazz Esitleb: Noortekonkurss 2008
08.10 kl 19 Ella Sevskaya (haamerklaver), Marju Riisikamp (positiivorel)

Viljandi Pärimusmuusika Ait

04.10 kl 21 Jouhiorkesteri (Soome) + Pastacas
05.10 kl 17 Andrea Marcelli Italian Trio
07.10 kl 19 Bonzo ja Tõun, Tšellokvartett C-jam

Von Krahli Teater

03.10 kl 22 Festival “Hea uus heli”, HUH festivali klubiõhtu “1ÖÖ%”

KINO

Cinamon Tartu

“Ananassiekspress” kl 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Star Wars: kloonide sõjad” kl 11.45, 14.00, 16.30, 18.45, 21.00
“Hitler Kaput” kl 12.15, 14.15, 17.15
“Death Race” kl 15.00, 21.45
“Mirrors” kl 19.30, 22.15
“Mina olin siin” kl 16.15, 18.15, 20.15
“Kasuvennad” kl 12.45
“Kung fu panda” kl 10.45

Coca-Cola Plaza

“Õigustatud tapmine” kl 12.10, 14.40, 17.15, 19.35, 22.00
“Mamma Mia!” kl 12.20, 17.10, 19.30, 21.50
“Troopiline kõu” kl 14.45
“Hellboy: Kuldne armee” kl 11.35, 16.45
“Mina olin siin” kl 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 (v.a N), 22.25
“Surmaralli” kl 12.30, 14.55, 19.25, 21.45
“Wall-E” eesti keeles: kl 11.10, 13.20, 17.55 vene keeles: kl 11.05, 13.15, 17.40 inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 17.20
“Palgamõrvarid Brügges” kl 15.20, 19.45, 22.05
“Kasuvennad” kl 15.30, 20.00, 22.10
“Peeglid” kl 14.15, 19.20, 21.55
“Hitler Kaput!” kl 11.40, 14.00, 16.30, 18.50, 21.15
“Ananassiekspress” kl 11.50, 14.30, 17.05, 19.40, 22.15
“Star Wars: kloonide sõjad” kl 11.25, 13.45, 16.15, 18.30, 20.50

Ekraan

“Ananassiekspress” kl 12.15, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
“Surmaralli” kl 14.15, 18.45
“Õigustatud tapmine” kl 12.00, 16.30, 21.00

Forum Cinemas Astri

“Hitler Kaput!” kl 12.15, 14.30, 17.00, 19.15, 21.30
“Peeglid” kl 16.15, 21.00
“Surmaralli” kl 14.00, 18.45
“Katastrooffilm” kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.30, 20.30

Kino Amadeus

“Muumia: Draakonkeisri hauakamber” P kl 16.00, 18.00; T–N kl 17.00, 19.00

Kino Diva

“Muumia: Draakonkeisri hauakamber” P, K, N kl 16.45, 19.10; E, T kl 17.45, 20.10; L kl 19.10

Kino Kannel

“Kasuvennad” kl 19.00, 21.00 (v.a N)

Kino Kosmos

“Kung fu panda” eesti keeles kl 16.30
“Zohan – eriväelasest juuksur” kl 21.00
“Muumia: Draakonkeisri hauakamber” kl 14.00, 18.30
“Pimeduse rüütel” kl 14.30, 17.30, 20.30

Kino Sõprus

“12” R kl 11.30, 14.30, 21.00; L, P, T kl 11.00, 14.00, 17.00, 21.00; K, N kl 11.00, 14.00, 21.00; E kl 11.00, 14.00, 17.00
“Elu ilma Gabriella Ferrita” kl 20.00 (v.a N)
Esilinastus: “Admiral” N kl 18.00
“Eesti lood”: oktoobrikuu esilinastused R kl 17.30

Mai kino

“Mina olin siin” kl 17.30, 21.00
“Taarka” kl 19.15

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Läti 20. sajandi alguse modernism – Niklavs Strunke (1894–1966), kuni 23.11
Püsiväljapanek: Adamson-Ericu looming

ArtDepoo

Paul Allik, kuni 11.10

Draakoni galerii

“Päkapikud kõike teavad” Mirja-Mari Smidt, kuni 11.10

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Türgi rahvalik arhitektuur Musta mere piirkonnas”, kuni 09.11
“Ernst Kesa (1910–1994). Arhitektuur Eestis ja Austraalias”, kuni 19.10

Eesti Loodusmuuseum

“Sügis metsas”, kuni 12.10

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

”Uuesti uus”. Ene Pars, kuni 12.10
“Mälu vari”. Maiju Altpere-Woodhead, kuni 12.10
“Kann”, kuni 12.10

Galerii Aatrium

“Reflections” Pirkko Runnel, fotod, kuni 18.10

Haus Galerii

Uno Roosvalt, kuni 31.10

Hobusepea galerii

“Loomulik hügieen” Kaarel Eelma, kuni 20.10

Kadrioru kunstimuuseum

“Kadriorg ja barokk. Elu unistuste piiril”, kuni 05.10
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Kondase keskus

“Viljandi uksed” R. Paul Firnhaber
Püsinäitused:
Paul Kondas, Hugo Sturm, Linda Lepik Renart, Joann Sõstra

Kumu

“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04.09
“Fluxus East. Fluxuse võrgustikud Ida-Euroopas”, kuni 23.11
Eerik Haamer – kahel pool merd, kuni 12.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.

Kunstihoone galerii

“Muuseumilabor” Eve Kiileri projekt, kuni 19.10

Pärnu Kunstnike Maja

Puhas Rõõm Infotankistid “operatiivMÄLU“, kuni 11.10

Pärnu Linnagalerii

Puhas Rõõm Infotankistid “operatiivMÄLU“, kuni 18.10

Pärnu Uue Kunsti Muuseum

Eesti Kujurite Ühenduse aastanäitus “Iseenest”, kuni 12.10
“Püha Õhtusöömaaeg” Marian van den Zwaan (Holland), installatsioon, kuni 12.10

Tallinna kunstihoone

Andrei Monastõrski, kuni 12.10

Tallinna Linnagalerii

Pam Skelton (UK), kuni 12.10

Tallinna Linnamuuseum

“Eesti rahvuslik nahakunst 1918–1940“, kuni 03.11

Tartu mänguasjamuuseum

“Nukumeister” Näitus Georgi Zernicki maalidest ja Riia nukukunstnike autorinukkudest, kuni 23.11

Vabaduse galerii

“Aurora” Juta Kübarsepp, kuni 08.10

Võru Linnagalerii

Ilme Rätsep “Kolmainsus”, kuni 10.10
Triinu Pungits ja Kerttu Lätt, kuni 10.10
Lii Pähkel “Muinasjutt 24 tundi”, kuni 10.10

VABA AEG

Astoria Palace Ööklubi

03.10 kl 22 “Relax Party” Anna-Liisa Supp
04.10 kl 22 50/50

Atlantis

03.10 kl 22 Start Up! Weekend!
04.10 kl 18 SKY 90’s
07.10 kl 22 Student Session
08.10 kl 22 Girls Academy!
09.10 kl 22 Passion

Big Ben Pub

03.10 kl 22 Hea Story
04.10 kl 22 Päris Anni
09.10 kl 22 Margus Kappel

BonBon

03.10 kl 22 Paradiis
04.10 kl 22 Saturdate

Café Amigo

03.10 kl 22 Lament
04.10 kl 22 Supernova
05.10 kl 22 Baarikärppse Klubi
06.10 kl 22 Baarikärppse Klubi
07.10 kl 22 Amigo Beach
08.10 kl 22 After Ski
09.10 kl 22 Traffic

Café Shakespeare

03.10 kl 22 Alen Veziko ja Karel Kasak

Club Hollywood

03.10 kl 23 Hip Hop Café
04.10 kl 23 “Stars on Screen” Vj-d Möls Kaukes
06.10 kl 23 Klaxons – live!
08.10 kl 23 Martini Ladies Night Special
09.10 kl 23 Getaway in Tallinn

Club Illusion

03.10 kl 23 Bad Jam
04.10 kl 23 Sin City

Club Privé

03.10 kl 23 Playboy Birthday: Halloween Roleplay Party!
04.10 kl 23 Girls Got Kriim

Club Tallinn

03.10 kl 22 Best of 90’s
04.10 kl 22 “Starnight”

Club von Überblingen

03.10 kl 23 Crime Time
04.10 kl 23 Club Classics

Klubi Panoraam

03.10 kl 23 Nonstop Party – Rolf Junior live Twisted Street Dance Co
04.10 kl 23 “Ülimad üheksakümnendad” Laval Nancy

Kolumbus Krisostomus

03.10 kl 22.30 Untsakad
04.10 kl 21 Sweets of Latino Salsa- DJ Antonio (Peru)
07.10 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!
08.10 kl 21 SalsaLovers, Let´s dance salsa with Casa de Baile!
09.10 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel

Nightclub Bravo

03.10 kl 23 Weekend Warm Up
04.10 kl 23 Bravo Dance Night

Sossi Klubi

03.10 kl 20 Väike Mees
04.10 kl 20 Rein Laaneorg President
09.10 kl 20 Wismari Poisid

Pärnu Kuursaal

03.10 kl 22 Kihnu Poisid ja DJ Enno Lohu
04.10 kl 22 Nukker Kukeke ja DJ Riho Pruul
08.10 kl 20 Seppo-Juhani Savolainen
09.10 kl 20 Seppo-Juhani Savolainen

Püssirohukelder

03.10 kl 21 Audru Jõelaevanduse Punt
04.10 kl 20 Kõrtsipalavik!
05.10 kl 13 Pühapäeva Lastekas

Rock Cafe

03.10 kl 22 HND Lavadebüüdi Rock Cafes teeb Dramamama
04.10 kl 20 Paul Gilbert (USA)

Ööklubi Sugar

03.10 kl 23 Sugar Classics
04.10 kl 23 Niki live

Õlle Tare

03.10 kl 21 Wismari Poisid
04.10 kl 21 Super Boys
07.10 kl 21 Jüri Homenja
08.10 kl 21 Mini MTJ
09.10 kl 21 Üllar Jörberg

Ööklubi Angel

03.10 kl 23 HouseBitch vs Cafe DiscoGround
04.10 kl 23 Groovie Night. Russian Grooves!
08.10 kl 23 Unisex Party

Ööklubi Maasikas

03.10 kl 23 Öödisko – kinnas maksab
04.10 kl 23 Edevuse laat
09.10 kl 23 Sünnipäevaklubi

Ööklubi Parlament

03.10 kl 23 Caater Greatest Hits feat Ladies. Kaastegevad Trinity, Astra Ja Mari-liis, DJ Taavi Leppiman
04.10 kl 23 “Parlament Rocks” Tanel Padar The Sun

Bonnie Clyde

03.10 kl 22 Let The Music Play
04.10 kl 22 Saturday Night Fever
08.10 kl 22 Best Video Hits Of Ever
09.10 kl 22 Merka live

Genialistide klubi

09.10 kl 20 “Happy Birthday Mr Lennon” Live: Iirised Kassidele, The Marionette, Iron Cobra, Bullfrog brown, James Graff

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. October 2008, 09:12
Otsi:

Ava täpsem otsing