Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

FOTOD: Pilgrim tähistas 5. sünnipäeva

Annika Matson 06. oktoober 2008, 12:24

Kirjastus Pilgrim tähistas 1. oktoobril
Hobuveskis oma viiendat sünnipäeva.

"Kirjastus Pilgrim on tänaseks kasvanud arvestatavaks tegijaks kodumaisel kirjastusmaastikul. Meie bestsellerid näitavad, et inimestele on oluline ja läheb korda see, mida teeme. Oma viienda tegutsemisaasta vääriliseks tähistamiseks tahtsime välja anda midagi tõeliselt erilist ja kaunist, nii tekkiski mõte teha raamat tavalistest erilistest Eesti inimestest, nagu me kõik siin oleme," räägib kirjastuse Pilgrim juht ja omanik Tiina Ristimets raamatu "Meie Inimesed" saamisloost. Ta lisas, et Eesti Vabariigi juubeliaastal tundus igati õige ja vajalik heita sügavam pilk Eesti inimestesse. Kes ja miks me siin oleme ja mida me oma olemises oluliseks peame.

Sünnipäeva puhul ilmus kirjastuselt ka originaalraamat "Meie inimesed". Tanel Veenre koostatud ja ingliskeelse paralleeltekstiga teos jutustab tavalistest erilistest Eesti inimestest, tuletamaks meelde, kes me oleme ja mida oma olemises oluliseks peame.

Kirjastus Pilgrim on viimase viie aasta jooksul välja andnud 10 originaalteost ja ligi 70 tõlkeraamatut, neist ligi pooltele on järgnenud kordustrükid, ning esindab mitmeid tuntud ja tunnustatud autoreid, nagu näiteks Eckhart Tolle, Krishnamurti, OSHO, Paulo Coelho, Robin Sharma, Tommy Hellsten, Ken Wilber, Doreen Virtue, Brandon Bays, David Deida, James Redfield ja paljud teised.


Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. October 2008, 14:22
Otsi:

Ava täpsem otsing