Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Reinsalu haakis end maailma suurima hotelliketi külge

09. oktoober 2008, 18:04

Kinnisvaraärimees Margus Reinsalu
arendatava Maroko luksuskuurordi Le Jardin de Fleur üheks operaatoriks sai
maailma suurim hotellikett Best Western Premier.

Marokos Sa?dias asuv luksuskuurort Le Jardin de Fleur avatakse 2009. aastal. Mastaapse kuurortlinnaku arendaja Property Logicu omanikeringi kuuluva Margus Reinsalu sõnul on tegu esimese Best Westerni Premier-klassi kuuluva hotelliga Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas.

Kavade kohaselt hakkab The Best Western Premier kuurordis majandama 126 luksuskorterit, mille väärtust tõstavad rannaala ja golfiraja kõrval ka laialdane meelelahutus- ning terviseteenuste valik.

Hiljuti teatas Radisson, et hakkab Le Jardin de Fleuri kompleksis opereerima kahte kuurorti. Oma järgmise viietärnihotelli avamisest Sa?dias on teatanud ka Maroko juhtiv hotellibränd Hivernage Hotel Group. The Hivernage Resort Spasse hakkab kuuluma 76 oma basseiniga villat.

Reinsalu osalusega Property Logic on spetsialiseerunud luksuslike kuurortide rajamisele kiiresti arenevates turismipiirkondades maailma eri paigus. Tänu Le Jardin de Fleuri kuurortide kompleksile on Property Logicust kujunenud juhtiv kinnisvaraarendaja Mediterrania Sa?dia turismipiirkonnas.

Prognooside kohaselt kasvab Maroko randadel puhkavate turistide arv 2010. aastaks 10 miljoni inimeseni. Selliste unistuste täitumisele on oma õla alla pannud ka Maroko kuningas Mohammed VI.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. October 2008, 14:10
Otsi:

Ava täpsem otsing