Laupäev 10. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

Mariliis Pinn 10. oktoober 2008, 13:04

aripaev.ee annab valiku sündmusi, mida teha
Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

10.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos
11.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos
12.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos
14.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos
15.10 kl 19 “Voldemar” Lihula kultuurimajas
16.10 kl 19 “Grönholmi meetod” Kumu auditooriumis

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

10.10 kl 11 “Metsakülad”
11.10 kl 12 “Kiki ja Miki”
11.10 kl 15 “Kiki ja Miki”
12.10 kl 12 “Šoti torupillimängija” Köismäe tornis
12.10 kl 12 “Nukumängu ABC “
14.10 kl 15 “Nukumängu ABC “
15.10 kl 15 “Nukumängu ABC “
16.10 kl 11 “Värvid”
16.10 kl 18 “Oskar ja Roosa Mamma”

Endla Teater

10.10 kl 19 “Linda tahab lahutada”
11.10 kl 19 “Pisuhänd”
11.10 kl 19 “Janu”
13.10 kl 19 “Karge meri”
13.10 kl 19 “Ma olen iseenda naine” Vanemuise väikeses majas
15.10 kl 19 “Rock’n’Roll”
16.10 kl 18 “Reinuvader Rebane”

Kanuti Gildi saal

10.10 kl 19.30 “Man Machine” Mikko Orpana (Fin)

Komöödiateater

16.10 kl 19 “Meri ja Orav” Tartu Athena keskuses

Kuressaare Linnateater

11.10 kl 12 “Kilpkonn” ja “Kolm põrsakest” Maardu teater Vejer i Shpaga
11.10 kl 15 “Inetu pardipoeg” Maardu teater Vejer i Shpaga
11.10 kl 17 “Truffaldino Bergamost” Narva teater Underworld
11.10 kl 19.30 “Gamajunilinnu laulud” Maardu teater Vejer i Shpaga
14.10 kl 19 “Tapatöö jumal”

Tallinna Linnateater

10.10 kl 19 “Murdlainetus” Hobuveskis
10.10 kl 19 “Ohvrit mängides”
11.10 kl 16 “Eesti teatri laulud” Väätsa mõisas
14.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
15.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
16.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

Teater NO99

14.10 kl 19 “Rambo”
15.10 kl 19 “Rambo”

Teatrifestival “Kuldne Mask 2008”

10.10 kl 17.30 “Uinuv kaunitar” Jõhvi kontserdimajas
10.10 kl 19 “Mängurid” Salme kultuurikeskuses
11.10 kl 19 “Mängurid” Salme kultuurikeskuses
11.10 kl 11 “Uinuv kaunitar” Tallinna Nukuteatris
11.10 kl 13 “Uinuv kaunitar” Tallinna Nukuteatris
11.10 kl 17 “Uinuv kaunitar” Tallinna Nukuteatris
12.10 kl 11 “Tuhkatriinu” Tallinna Nukuteatris
12.10 kl 13 “Tuhkatriinu” Tallinna Nukuteatris
12.10 kl 17 “Tuhkatriinu” Tallinna Nukuteatris
16.10 kl 19 “Komitasi laulud” Vene Teatris

Rahvusooper Estonia

10.10 kl 19 “Minu veetlev leedi”
10.10 kl 19 “President 1939”
11.10 kl 19 “Kameeliadaam”
11.10 kl 19 “President 1939”
12.10 kl 12 “Rigoletto”
12.10 kl 14 “President 1939”
15.10 kl 19 “Rigoletto”
16.10 kl 19 “Don Quijote”

Rakvere Teater

10.10 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga” Linnateatris
13.10 kl 19 “Mina, naine“
13.10 kl 19 “Majahoidja” Vesktammi kultuurimajas
14.10 kl 19 “Creeps”
15.10 kl 12 “Pipi Pikksukk” Paide kultuurikeskuses
15.10 kl 19 “Päeva lõpus” Paide kultuurikeskuses
16.10 kl 19 “Täismäng”

Ugala Teater

10.10 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
11.10 kl 19 “Kolm õde”
13.10 kl 19 “norway.today”
13.10 kl 19 “Kolm meest paadis” Vene Teatris
14.10 kl 19 “Helesinine vagun”
16.10 kl 19 “Börs ja Börsitar” Vanemuise väikeses majas

Vana Baskini Teater

10.10 kl 19 “Plastikvõileib” Kilingi-Nõmme klubis
11.10 kl 19 “Ometi kord” Saku huvikeskuses
13.10 kl 19 “Väljaspool hooaega” Kuressaare kultuurikeskuses
14.10 kl 19 “Väljaspool hooaega” Valjala rahvamajas
15.10 kl 19 “Väljaspool hooaega” Vastemõisa rahvamajas
16.10 kl 19 “Plastikvõileib” Põltsamaa kultuurikeskuses

Vanemuine

10.10 kl 19 “Koidula veri”
10.10 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
11.10 kl 19 “Sviit” esietendus Vanemuise väikeses majas
11.10 kl 19 “Sigmund Freud” Sadamateatris
12.10 kl 19 “Uinuv kaunitar”
14.10 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
14.10 kl 19 “Sekstett a la carte” Vanemuise väikeses majas
15.10 kl 19 “Onegin”
15.10 kl 19 “Sviit” Vanemuise väikeses majas
16.10 kl 19 “Kõik aias”

KONTSERT

Estonia

10.10 kl 19 Paavo Järvi
12.10 kl 17 Vanamuusikaansambel Armoniosi Concerti (Hispaania)
14.10 kl 19 Mustlasvanker (kontsert)
15.10 kl 19 Bergeni Sümfooniaorkester (Norra)
15.10 kl 19 “Vanad armastuskirjad” R. Valgre laulud
16.10 kl 19 Armastus lauludes

Club Urban House

10.10 kl 23 Looptroop Rockers live (SWE)

Endla Teater

14.10 kl 19 Rock Hoteli 30 aasta juubeli kontsert

Jõhvi kontserdimaja

10.10 kl 19 Tartu Jazz esitleb: Changing Images

Klubi Terrarium

10.10 kl 23 Boombox – headliner Ukrainast

Maardu mõisa muusikasalong

15.10 kl 19 Hooaja avakontserdid – Vivaldi, Casanova ja Veneetsia

Mustpeade maja

11.10 kl 19 Trio Romance – hooaja avamine

Paide vallitorn

16.10 kl 19 Kandleansambel Sotto Voce

Pärnu kontserdimaja

11.10 kl 19 Tartu Jazz esitleb: Changing Images
16.10 kl 19 Tallinna Saksofonikvarteti juubelikontsert

Rakvere Teater

15.10 kl 19 Rock Hoteli 30 aasta juubeli kontsert

Restoran Clazz

10.10 kl 23 Virgo Veldi Band feat Gerli Padar

Rock Café

10.10 kl 21 Metsatöll Kukerpillid, esitavad nii üksteise kui ka enda lugusid
11.10 kl 22 Kolumbus Kris

Tallinna raekoda

11.10 kl 18 “Suur Muusikaakadeemia” Andres Mustonen – viiul, Ivo Sillamaa – klaver

Teater NO99

10.10 kl 22 Susanna, Aleksandra Rain Rämmal Trio
11.10 kl 22 Marek Talts Trio

Vanemuise kontserdimaja

11.10 kl 19 Vanemuise Sümfooniaorkestri hooaja avakontsert
12.10 kl 16 Tartu Jazz esitleb: Changing Images

Viimsi Püha Jaakobi kirik

16.10 kl 19 Oktoobrijazz

Viljandi Pärimusmuusika Ait

10.10 kl 18 Pärimusmuusika Lõikuspidu
11.10 kl 14 Pärimusmuusika Lõikuspidu
16.10 kl 19 Rock Hoteli 30 aasta juubeli kontsert

Von Krahli baar

16.10 kl 21 Ajavares/Sügisjazz

KINO

Cinamon Tartu

“Admiral” kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
“Kotkasilm” kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
“Ananassiekspress” kl 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Star Wars: kloonide sõjad” kl 10.45, 12.45, 14.45, 16.45
“Hitler Kaput” kl 16.00, 20.15
“Surmaralli” kl 13.45, 18.45, 21.00
“Peeglid” kl 18.00, 22.15
“Kung fu panda” kl 11.45

Coca-Cola Plaza

“Õigustatud tapmine” kl 12.20, 14.50, 17.10, 19.25, 21.45
“Mamma Mia!” kl 12.10, 14.35, 17.00, 19.20
“Troopiline kõu” kl 21.40
“Hellboy: kuldne armee” kl 11.35 (v.a P), 16.45
“Mina olin siin” kl 11.15, 13.25, 15.35, 17.45, 20.00, 22.15
“Surmaralli” kl 15.25, 20.05, 22.25
“Wall-E” eesti keeles: kl 11.05, 13.15, 17.50 P kl 11.05, 12.00, 13.15, 14.15, 17.50, 19.35, 22.05 vene keeles: P kl 11.40, 14.00
“Palgamõrvarid Brügges” kl 21.00
“Kasuvennad” kl 20.10 (v.a L), 22.20 (v.a L)
“Peeglid” kl 14.15 (v.a P), 19.35, 22.05
“Hitler Kaput!” kl 11.40 (v.a P), 14.00 (v.a P), 16.20, 18.40
“Ananassiekspress” kl 11.50, 14.30, 17.05, 19.40, 22.10
“Star Wars: Kloonide sõjad” kl 11.20, 13.30, 15.40, 18.00 (v.a L)
“Kotkasilm” kl 11.10, 13.50, 16.30, 19.10, 21.50
“Põletada pärast lugemist” kl 12.30, 15.00, 17.30, 19.45, 22.00

Ekraan

“Kotkasilm” kl 12.00 (v.a K), 14.30, 17.00 (v.a L), 19.30 (v.a L), 22.00 (v.a L)
“Põletada pärast lugemist”kl 12.45, 15.00, 17.30, 20.00, 22.15

Forum Cinemas Astri

“Hitler Kaput!” kl 12.15, 19.30
“Kotkasilm” kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Põletada pärast lugemist” kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.15, 20.30
“Ananassiekspress” kl 14.30, 17.00, 21.30

Kino Diva

“Troopiline kõu” P, K kl 16.50, 19.10; E, T kl 17.50, 20.10; R, N kl 19.10

Kino Kannel

“Hellboy: kuldne armee” R, P, T kl 19.00; L, E, K, N kl 21.00
“Surmaralli” L, E, N kl 19.00; R, P, T kl 21.00

Kino Kosmos

“Kung fu panda” eesti keeles: kl 16.30
“Zohan – eriväelasest juuksur” kl 21.00
“Muumia: Draakonkeisri hauakamber” kl 14.00, 18.30
“Pimeduse rüütel” kl 17.30, 20.30
“Wall-E” inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.00

Kino Sõprus

“12” kl 16.00
“Admiral” kl 11.00, 13.30, 19.00, 21.20

Mai kino

“Mina olin siin” kl 19.15
“Kesköine liharong” kl 21.00

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Läti 20. sajandi alguse modernism – Niklavs Strunke (1894–1966), kuni 23.11

ArtDepoo

“Harilikud inimesed” Toomas Kuusing, 15.10 – 01.11
Paul Allik, kuni 11.10

Draakoni galerii

“Naine pole jänes” Eveli Varik, 13.10– 25.10
“Päkapikud kõike teavad” Mirja-Mari Smidt, kuni 11.10

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Türgi rahvalik arhitektuur Musta mere piirkonnas”, kuni 09.11
“Ernst Kesa (1910–1994). Arhitektuur Eestis ja Austraalias”, kuni 19.10

Eesti Loodusmuuseum

“Sügis metsas”, kuni 12.10

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

”Uuesti uus”. Ene Pars, kuni 12.10
“Mälu vari”. Maiju Altpere-Woodhead, kuni 12.10
“Kann”, kuni 12.10

Galerii Aatrium

“Reflections” Pirkko Runnel, fotod, kuni 18.10

Galerii Vaal

Herlet Elvisto ja Katrin Rüütli, kuni 21.10

Haus Galerii

Uno Roosvalt, kuni 31.10

Hobusepea galerii

“Loomulik hügieen” Kaarel Eelma , kuni 20.10

Kadrioru kunstimuuseum

“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09

Kumu

“Vabaduse utoopia”, kuni jaanuar 2009
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04.2009
“Fluxus East. Fluxuse võrgustikud Ida-Euroopas”, kuni 23.11
Eerik Haamer – kahel pool merd, kuni 12.10

Kunstihoone galerii

“Muuseumilabor” Eve Kiileri projekt, kuni 19.10

Pärnu Linnagalerii

Puhas Rõõm Infotankistid “operatiivMÄLU“, kuni 18.10

Pärnu Uue Kunsti Muuseum

Eesti Kujurite Ühenduse aastanäitus “Iseenest”, kuni 12.10
“Püha Õhtusöömaaeg” Marian van den Zwaan (Holland) installatsioon, kuni 12.10

Tallinna kunstihoone

Andrei Monastõrski, kuni 12.10

Tallinna Linnagalerii

Mare Tralla ja Olga Jürgenson (EST-UK), 16.10–02.11
Pam Skelton (UK), kuni 12.10

Tallinna Linnamuuseum

“Eesti rahvuslik nahakunst 1918–1940“, kuni 03.11

Vabaduse galerii

“Portreed eesti kunstnikest 1998–2008” Wim Lamboo, kuni 29.10

Võru Linnagalerii

Milvi Torim, Kristi Kongi ja Kadri Toom, 13.10– 07.11
Ilme Rätsep “Kolmainsus”, kuni 10.10
Triinu Pungits ja Kerttu Lätt, kuni 10.10

VABA AEG

Astoria Palace Ööklubi

10.10 kl 22 Daamide valik – Belõi Tanets
11.10 kl 22 Remy Martin Party

Atlantis

10.10 kl 22 Start Up! Weekend
11.10 kl 18 Koolinoorte pidu
11.10 kl 22 Cosmodrome – 2008/2009 Season Opening
14.10 kl 22 Student Session
15.10 kl 22 Girls Academy
16.10 kl 22 Passion

Big Ben Pub

10.10 kl 22 Reliikvia
11.10 kl 22 Boogie Company
16.10 kl 22 VideoDisco

BonBon

10.10 kl 22 Celebration Cruise
11.10 kl 22 BonBon Soul

Bonnie Clyde

10.10 kl 22 Let The Music Play
11.10 kl 22 Saturday Night Fever
15.10 kl 22 Best Video Hits Of Ever
16.10 kl 22 Elvis The Purple Gang

Café Amigo

10.10 kl 22 Kolumbus Kris
11.10 kl 22 Eri-üritus: Billys Band (Ru)
12.10 kl 22 Baarikärppse Klubi
13.10 kl 22 Baarikärppse Klubi
14.10 kl 22 Amigo Beach
15.10 kl 22 After Ski
16.10 kl 22 Koit Toome

Café Shakespeare

10.10 kl 22 Ansambel Principe
11.10 kl 22 Ahti Bachblum ja Tarmo Lamp
13.10 kl 20 Margit Nagel ja Liina Vokk – laul, kitarr
14.10 kl 20 German Kuznetsov – klahvpillid
15.10 kl 20 Meelis Kõressaar – laul, kitarr

Club Hollywood

10.10 kl 23 Let`s Get Wild! – Fire Water Edition!
11.10 kl 23 Ibiza Night 5th Birthday!
15.10 kl 23 Ladies Night
16.10 kl 23 FreshFruits

Club Illusion

10.10 kl 23 Sounds of Hip Hop
11.10 kl 23 Vennaskond live!

Club Privé

10.10 kl 23 Celeda live
11.10 kl 23 Kriim

Club Tallinn

10.10 kl 23 MTV pidu

Club Urban House

10.10 kl 23 Looptroop Rockers live (SWE)
11.10 kl 23 Frank-N-Dank (USA)

Club von Überblingen

10.10 kl 23 Eesti eri
11.10 kl 23 DollHouse – Magic Stick

Genialistide klubi

10.10 kl 21 Live: ZEF (Prantsusmaa)
11.10 kl 22 Second Hand Disko

Klubi Panoraam

10.10 kl 23 2 Quick Start
11.10 kl 23 “Valgusfoori pidu” Niki

Kolumbus Krisostomus

10.10 kl 23 Jaan Sööt Sõbrad
11.10 kl 22.30 Suur lauluöö – ehk suur ühislaulmine, Laval Peeter Kaljumäe Band
14.10 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!
15.10 kl 21 SalsaLovers – Let´s dance salsa with Casa de Bai shy;le!
16.10 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!

Nightclub Bravo

10.10 kl 23 Bad Jam
11.10 kl 23 Weekend Special

Sossi Klubi

10.10 kl 20 Erich Krieger
11.10 kl 20 Maia Special Project
16.10 kl 20 Rein Sull

Pärnu Kuursaal

10.10 kl 22 Hellad Velled. Valitakse Jägerdude 2008
11.10 kl 22 Ööklubi
15.10 kl 20 Kannumeeste kolmapäev
16.10 kl 20 Karaoke Finbaltic Karaokekuninga- ja kuninganna 2008 Pärnumaa voor

Püssirohukelder

10.10 kl 21 Jack Danielsi sünnipäev! Ans Singer Vinger
11.10 kl 20 Kõrtsipalavik!
12.10 kl 13 Pühapäeva Lastekas

Rock Café

10.10 kl 21 Metsatöll Kukerpillid ...esitavad nii üksteise kui ka enda lugusid
11.10 kl 22 Kolumbus Kris

Von Krahli baar

10.10 kl 22 StereoÖÖ
11.09 kl 22 Check OneTwo
16.10 kl 21 Jazzkaar

Õlle Tare

10.10 kl 21 Sinu Naine
11.10 kl 21 Mait Maltis
14.10 kl 21 Jüri Homenja
15.10 kl 21 Mati band
16.10 kl 21 Jüri Homenja

Ööklubi Angel

10.10 kl 23 Angel live: Erkki Otsman – Liza Minelli
11.10 kl 23 LoveJuice
15.10 kl 23 Unisex Party

Ööklubi Maasikas

10.10 kl 23 Maasikadessert
11.10 kl 23 Maasika stiilikas
16.10 kl 23 Sünnipäevaklubi

Ööklubi Parlament

10.10 kl 23 Terminaator
11.10 kl 23 Trinity

Ööklubi Sugar

10.10 kl 23 Ladies Night – Jüri Homenja live
11.10 kl 23 Punk The Discotheque – ans Raisk live

Club Parlament

10.10 kl 23 “Friday Live Party”, Terminaator
11.10 kl 23 Club Wanted! Trinity

Klubi Mirage

10.10 kl 22 Üheksakümnendate pidu
11.10 kl 22 Electro Popz

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. October 2008, 17:38
Otsi:

Ava täpsem otsing