Esmaspäev 20. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Loksa laevatehas pole uut omanikku leidnud

17. oktoober 2008, 16:07

Septembri alguses müüki pandud Loksa
laevaehitustehas ei ole veel uut omanikku leidnud.

Tehase tegevdirektori Flemming Sorenseni sõnul koordineerib müügiprotsessi Danske Bank tütarettevõte Danske Markets.

Septembris müüki pandud Loksa laevaehitustehase omaniku Taani firma Odense Steels Shipyard tegevdirektor soomlane Buus Nielsen teatas dv.ee-le, et tehase müügiprotsess kulgeb plaanipäraselt. "Nagu planeerimisegi, kogume infot. Praegu me ei tahaks avalikustada infot potentsiaalsete ostjate ning nende hinnapakkumiste kohta," selgitas Nielsen.

Kolmapäeval teatas Loksa laevaehitustehase pressiesindaja Rein Heina, et kogu ettevõtte juhtkond sõitis Taani, kus algavad Loksa tehase müügiga seotud dokumentipaketi koostamise läbirääkimised.

Potentsiaalsete ostjate kohta märkis Heina, et meedia väidetel võib tehase ostust olla huvitatud ainult üks ettevõte - BLRT.

Septembri alguses Loksa tehase müügist kuulnud BLRT Grup juhataja Fjodor Berman ütles toona, et kaalub laevaehitustehase ostuvõimalust. Sel nädalal teatas Berman, et BLRT Grup ei ole ostust huvitatud: "Lähtudes meil olevatest andmetest, ei aitaks Loksa tehase sidumine BLRT Grupiga luua sünergiat ning ei vasta BLRT Grup arengu strateegilistele eesmärkidele."

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. October 2008, 16:07
Otsi:

Ava täpsem otsing