Mida teha nädalavahetusel?

Mariliis Pinn 17. oktoober 2008, 12:33

aripaev.ee annab valiku sündmusi, mida teha
Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

17.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos
18.10 kl 19 “Grönholmi meetod” Kumu auditooriumis
19.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos
21.10 kl 19 “Soome hobune” Vene Teatri suures saalis
22.10 kl 19 “Kõik on täis” Kuressaare Linnateatris
23.10 kl 19 “Minu oivaline lahutus “ Kuressaare Linnateatris

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

17.10 kl 11 “Värvid”
17.10 kl 18 “Oskar ja Roosa Mamma”
18.10 kl 12 “Šoti torupillimängija”
18.10 kl 12 “Värvid”
18.10 kl 15 “Vares Villem. Reis maailma otsa ja tagasi”
18.10 kl 15 “Oskar ja Roosa Mamma”
19.10 kl 11 “Vares Villem. Reis maailma otsa ja tagasi”
19.10 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
22.10 kl 11 “Šoti torupillimängija”
22.10 kl 18 “Mängurid”
23.10 kl 11 “Šoti torupillimängija”
23.10 kl 11 “Nukumängu ABC “
23.10 kl 18 “Mängurid”

Endla Teater

17.10 kl 19 “Tunnete tektoonika”
17.10 kl 19 “Kangelane”
18.10 kl 18 “Reinuvader Rebane”
18.10 kl 18 “Vaimude tund Jannseni tänavas” Koidula majamuuseumis
23.10 kl 19 “Tunnete tektoonika”
23.10 kl 19 “Testosteroon”

Kanuti Gildi saal

17.10 kl 19.30 “Second Land” Renate Valme Eesti esietendus
18.10 kl 19.30 “Second Land”
23.10 kl 19.30 “Second Land”

Kuressaare Linnateater

17.10 kl 19 “Tapatöö jumal” Orissaares

NB Festival 2008, Pärnu Endlas

18.10 kl 14, 16 “Võimaluste aed” 16 rue de Plaisance (Prantsusmaa)
18.10 kl 18 “Reinuvader Rebane” Endla Teater
19.10 kl 11 “Sailor Pekka” TRE Teater (Rootsi)
19.10 kl 12 “Oskar ja Roosa Mamma” Eesti Nukuteater
19.10 kl 14 “Haletsege sokukest!” Ilmarine (Narva)
19.10 kl 18 “Opus Tempus” Insightout Company
19.10 kl 20 “Second Land” Renate Valme
20.10 kl 11 “Tuhkatriinu” Aurinkobaletti (Soome)
20.10 kl 12 “Mänguasjade vastulöök!” Isenkramteateret (Norra)
20.10 kl 16 “Avatud ring” Teater-laboratoorium Open Circle (Leedu)
20.10 kl 18 “Misantroop” VAT Teater
21.10 kl 11, 13 “Valge lugu” Novgorodi teater MALÕI (Venemaa)
21.10 kl 12, 14 “Maria Bonita” Batida teater (Taani)
21.10 kl 17 “Petja ja hunt” Teater Tuuleveski (Jõhvi)
21.10 kl 21 “(Un)prepared” Divadlo v podpalubi (Slovakkia)
22.10 kl 11 “Piip Tuut kontserdil” Piip Tuut
22.10 kl 11 “Perfokas!” ZUGA ühendatud tantsijad
22.10 kl 12, 14.30 “Metamorfoos” Teater Pilkentafel (Saksamaa)
22.10 kl 15 “TSIRKUS – see on imelihtne” OMAtsirkus
22.10 kl 16 “Hädaorg” Teatrilabor
22.10 kl 19 “Grande Finale” Batida teater (Taani)

Tallinna Linnateater

17.10 kl 19 “Vincent” Hobuveskis
18.10 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
18.10 kl 19 “Nõks”
20.10 kl 19 “Nõks”
20.10 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
21.10 kl 19 “Nõks”
22.10 kl 16 “Eesti teatri laulud”
23.10 kl 16 “Eesti teatri laulud”

Teater NO99

20.10 kl 19 “Sigmund Freud” Vanemuises
23.10 kl 19 “rambo”

R.A.A.A.M

20.10 kl 19 “Võlg” Vanemuises
21.10 kl 19 “Võlg” Võrus
22.10 kl 19 “Võlg” Paides

Rahvusooper Estonia

17.10 kl 19 “Armastuse valem”
18.10 kl 19 “Armastuse valem”
19.10 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
22.10 kl 19 “Don Quijote”
23.10 kl 19 “Tosca”

Rakvere Teater

17.10 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga”
18.10 kl 19 “12 tooli”
20.10 kl 19 “Creeps”
20.10 kl 19 “Majahoidja” Luunjas
21.10 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga”
22.10 kl 12 “Käpipuu vennaskond” Keila kultuurikeskuses
22.10 kl 19 “Täismäng” Keila kultuurikeskuses
23.10 kl 13 “Onu Remuse lood“
23.10 kl 19 “Söögituba”

Ugala Teater

17.10 kl 13 “Väike merineitsi”
18.10 kl 19 “POKS” esietendus
20.10 kl 12 “Väike merineitsi” Võru kultuurimajas
20.10 kl 15 “Väike merineitsi” Võru kultuurimajas
20.10 kl 19 “Keisri hull”
21.10 kl 18 “Väike Tjorven Soolavareselt”
22.10 kl 19 “Kolm meest paadis” Põlva kultuurikeskuses
23.10 kl 19 “POKS”

Vana Baskini Teater

17.10 kl 19 “Plastikvõileib” Rannu rahvamajas
18.10 kl 19 “Viimane sigar” Kunda klubis
19.10 kl 19 “Publikule keelatud” Rakvere Teatris
20.10 kl 19 “Opal otsib meest” Tabivere vabaajakeskuses
21.10 kl 19 “Publikule keelatud” Tartu Vanemuise väikses majas
22.10 kl 19 “Publikule keelatud” Salme kultuurikeskuses
23.10 kl 19 “Taaskord (deja vu)” Karksi valla kultuurikeskuses

Vanemuine

17.10 kl 19 “Suurema kurbuseta”
18.10 kl 19 “Koidula veri”
18.10 kl 19 “Kogutud teosed” Sadamateatris
19.10 kl 14 “Lotte reis lõunamaale”
19.10 kl 18 “Lotte reis lõunamaale”
19.10 kl 16 “Sigmund Freud”
19.10 kl 17 “Sekstett a la carte” Aruküla rahvamajas
20.10 kl 19 “Sigmund Freud” Teater NO99s
21.10 kl 19 “Tähed hommikutaevas” Sadamateatris
21.10 kl 19 “Elling” Tartu Saksa Kultuuri Instituudis
22.10 kl 19 “Hüppajad”
22.10 kl 19 “Beautiful Bodies”
23.10 kl 19 “Trubaduur”
23.10 kl 19 “Lärmab ja veiderdab”

VAT Teater

17.10 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
23.10 kl 16 “Pal-tänava poisid”

Von Krahli Teater

17.10 kl 19 “Akadeemia etendus”

KONTSERT

Estonia

17.10 kl 19 Kontsert trompetile, fagotile ja keelpilliorkestrile
21.10 kl 19 Alessandra Russo (flööt, Itaalia) Ave Kruup (klaver)
22.10 kl 19 Yuri Bashmet ja Moskva solistid
23.10 kl 19 Noorkuu Live 2008

Estonia talveaed

22.10 kl 19 Svjata Vatra

CLAZZ Restoran Club

17.10 kl 22.30 Meissa Niang Diambaar

Glehni loss

23.10 kl 20 Wendell Brunious / Nõmme Jazz

Häädemeeste muusikakool

23.10 kl 18 Hingemuusika

Jõhvi kontserdimaja

19.10 kl 17 Hortus Musicus “Hele keskaeg”
23.10 kl 20 Jaak Joala laulude galakontsert

Kadrioru loss

18.10 kl 18 A. Pillak (metsosopran), J. Rand-Sirp (klaver)

Karksi valla kultuurikeskus

22.10 kl 19 Ernesaks 100

Kumu auditoorium

20.10 kl 19 Sam Newsome Lucian Ban Sextet / Sügisjazz

Mederi saal

18.10 kl 18 Tallinna Saksofonikvartett – juubelikontsert

Mustpeade maja

18.10 kl 19.30 Bazaar Aafrikas

Pärnu kontserdimaja

19.10 kl 19 Sügiskontsert “Orkester Rea:lmažo:r ja Sõbrad”
22.10 kl 20 Jaak Joala laulude galakontsert

Rakvere spordihall

22.10 kl 19 Noorkuu Live 2008

Rock Café

17.10 kl 19 “Rocktoberfest” The Haunted (Swe), Mustasch (Swe), East Trading Wang (Est), Leech (Est)
18.10 kl 19 “Rocktoberfest” Clawfinger (Swe), Raunchy (Den), Recycle Bin (Est), Pedigree (Est)

Saku Suurhall

18.10 kl 14 Andrew Lloyd Webber 60 –juubeli galakontsert
18.10 kl 20 Andrew Lloyd Webber 60 –juubeli galakontsert

Tallinna Niguliste kirik

23.10 kl 19 Eesti Filharmoonia Kammerkoori juhatab Daniel Reuss

Tartu rokiklubi Rock Roll

17.10 kl 21 Legend – Ultima Thule
18.10 kl 21 Brutal Pit

Tõrva kirik-kammersaal

23.10 kl 18 Ernesaks 100

Vanemuise kontserdimaja

19.10 kl 16 Tallinna Saksofonikvartett – juubelikontsert

Väravatorn

18.10 kl 16 Hortus Musicus

KINO

Cinamon Tartu

“Detsembrikuumus” R kl 11.45, 14.00, 16.15, 19.00 (eriseanss, kohal filmi tegijad), 21.45 L–N kl 11.45, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
“Max Payne” kl 11.00, 13.15, 17.45, 20.00, 22.15
“Ühikajänku” kl 13.00, 15.00, 17.00, 19.15, 21.15
“Admiral” kl 14.45, 17.15, 22.00
“Kotkasilm” kl 10.45, 17.30, 19.45
“Ananassiekspress” kl 13.00, 15.15
“Star Wars: kloonide sõjad” kl 10.45, 12.45
“Kung fu panda” kl 11.15
“Mina olin siin” kl 15.30

Coca-Cola Plaza

“Õigustatud tapmine” kl 15.15, 21.40
“Mamma Mia!” kl 12.10, 17.05, 19.25
“Mina olin siin” kl 11.00, 13.05, 17.30, 19.35
“Surmaralli” kl 21.30
“Wall-E” eesti keeles: kl 12.00, 16.50
“Peeglid” kl 14.40, 21.55
“Ananassiekspress” kl 14.15, 19.15, 21.45
“Star Wars: kloonide sõjad” kl 11.15
“Kotkasilm” kl 11.25, 13.55, 16.25, 18.55
“Põletada pärast lugemist” kl 13.30, 15.45, 18.00, 20.10, 22.25
“Detsembrikuumus” kl 11.05, 12.15, 13.20, 14.30, 15.35, 16.45, 17.50, 19.00, 20.05, 21.15, 22.20
“Ühikajänku” kl 11.10, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Bangkok Dangerous – tappev lähedus” kl 11.45, 14.00, 16.30, 18.45, 21.10
“Max Payne” kl 12.20, 14.50, 17.20, 19.45, 22.10

Ekraan

“Kotkasilm” kl 14.45, 19.45
“Põletada pärast lugemist” kl 12.15, 17.15, 22.15
“Detsembrikuumus” kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Forum Cinemas Astri

“Hitler Kaput!” kl 12.00, 19.30
“Kotkasilm” kl 14.15, 16.45, 21.45
“Põletada pärast lugemist” kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.15
“Max Payne” kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Kino Diva

“Katastrooffilm” P kl 17.25; T, K kl 18.25, 20.30; R, L, P, N kl 19.30

Kino Kannel

“Kesköine liharong” kl 19.00, 21.00 (v.a L, T)

Kino Kosmos

“Pimeduse rüütel” kl 16.30, 20.30
“Wall-E” inglise keeles, eesti- ja vene shy;keelsete subtiitritega: kl 14.15
“Kasuvennad” kl 18.45
“Hellboy: Kuldne armee” kl 16.15
“Troopiline kõu” kl 14.00, 21.00

Kino Sõprus

Juss kutsub kinno: Mudilaste multilaegas.
“Miriam+Porgand+Lotte” R–P kl 11.00
“12” kl 15.30 (v.a N), N kl 14.30
“Admiral” R–P kl 13.00, 18.30, 21.00; E, T kl 10.30, 13.00, 18.30, 21.00; K kl 10.30, 13.00; N kl 12.00, 19.00, 21.20
Esilinastus:
“Ideaalmaastik. Mida külvad…” K kl 19.00
Nukufilmi esilinastus:
“Kaasasündinud kohustused. Lili” N kl 18.00

Mai kino

“Detsembrikuumus” kl 17.15, 19.00, 21.00

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Läti 20. sajandi alguse modernism – Niklavs Strunke (1894–1966), kuni 23.11
Püsiväljapanek: Adamson-Ericu looming

Art Café

Elna Kaasik ja Toshihiro Kamiya, kuni 31.10

ArtDepoo

“Harilikud inimesed” Toomas Kuusing, kuni 01.11

Deco galerii

“Ülelend/Overflight”, kuni 18.10

Draakoni galerii

“Naine pole jänes” Eveli Varik, kuni 25.10

Eduard Vilde muuseumi kastellaanimaja galerii

“Usk ja Lootus” Andrus Rõuk, kuni 27.10

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Türgi rahvalik arhitektuur Musta mere piirkonnas”, kuni 09.11
“Ernst Kesa (1910–1994). Arhitektuur Eestis ja Austraalias”, kuni 19.10

Eesti Loodusmuuseum

“Vereta jaht”, 22.10– 09.11

Eesti Rahvusraamatukogu

“Eesti eksliibrise esimene sajand”, kuni 29.11
“Eesti Teaduste Akadeemia 70”, kuni 29.10
“Türgi 85 – Eesti 90: sõprus läbi aegade”, kuni 27.10
“Saima Sõmeri (1933–2006) mälestusnäitus”, kuni 22.10
“Eestimaa Rahvarinne 20”, kuni 25.10

Galerii Aatrium

Külli Laikre. Maalid, 21.10–07.11
“Reflections” Pirkko Runnel, fotod, kuni 18.10

Galerii Vaal

Herlet Elvisto ja Katrin Rüütli, kuni 21.10

Haus Galerii

Uno Roosvalt, kuni 31.10

Hobusepea galerii

“Ladu” Külli Suitso, 22.10–10.11
“Loomulik hügieen” Kaarel Eelma, kuni 20.10

Kadrioru kunstimuuseum

“Türgi värvid ja lõimed. Gönül Paksoy ajatu rõivadisain”, 22.10.2008–25.01.2009
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.2009
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja vene tarbekunst ning skulptuur

Kondase keskus

“Viljandi uksed” R. Paul Firnhaber
Püsinäitused:
Paul Kondas, Hugo Sturm, Linda Lepik Renart, Joann Sõstra

Kumu

“Vabaduse utoopia”, kuni jaanuar 2009
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04.2009
“Fluxus East. Fluxuse võrgustikud Ida-Euroopas”, kuni 23.11
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.

Kunstihoone Galerii

“Muuseumilabor” Eve Kiileri projekt, kuni 19.10

Kuressaare Linnateater

“Arhitektide Liidu näitus: Eramu 2006–2007”, kuni 03.11

Overall Eesti

“Looduse Aasta Foto 2008”, kuni 31.10

Pärnu Kunstnike Maja

“Naised-eluheidikud“ Margus Kiis, kuni 08.11

Pärnu Linnagalerii

“Pärnumaa foto 2008”, 22.10–15.11
Puhas Rõõm Infotankistid “operatiivMÄLU”, kuni 18.10

Pärnu muuseum

“Ettevaatust! Näitus!” Liikluskasvatusest läbi aegade, kuni 30.10

Tallinna Keskraamatukogu

Vive Tolli eksliibriste näitus Tallinna Keskraamatukogus, kuni 31.10

Tallinna kunstihoone

Andrei Monastõrski, kuni 27.10

Tallinna Linnagalerii

“Kui eesti talunik kohtub vene kaevuriga või kui vene kaevur kohtub eesti talunikuga “Mare Tralla ja Olga Jürgenson (EST-UK), kuni 02.11

Tallinna Linnamuuseum

“Eesti rahvuslik nahakunst 1918–1940“, kuni 03.11

Tartu mänguasjamuuseum

“Nukumeister” Näitus Georgi Zernicki maalidest ja Riia nukukunstnike autorinukkudest, kuni 23.11

Võru Linnagalerii

Milvi Torim, kuni 07.11
Kristi Kongi ja Kadri Toom, kuni 07.11
Suletud Ateljee “Pastelne kogemus”, kuni 31.10

VABA AEG

Astoria Palace Ööklubi

17.10 kl 22 Back To The Future
18.10 kl 22 Odnoklassniki

Atlantis

17.10 kl 22 Tartu Tudengite Sügispäevad 2008
18.10 kl 22 Beefeater Touch
21.10 kl 22 Student Session
22.10 kl 22 Girls Academy
23.10 kl 22 Passion

Big Ben Pub

17.10 kl 22 Mosquito
18.10 kl 22 Big Bros Band
23.10 kl 22 Margus Kappel

BonBon

17.10 kl 22 I want my BonBon
18.10 kl 22 London Embassy

Bonnie Clyde

17.10 kl 22 Let The Music Play
18.10 kl 22 Saturday Night Fever
22.10 kl 22 Best Video Hits Of Ever
23.10 kl 22 Saar live

Café Amigo

17.10 kl 22 Ka-funky
18.10 kl 22 Denise Fontoura
19.10 kl 22 Baarikärppse Klubi
20.10 kl 22 Baarikärppse Klubi
21.10 kl 22 Amigo Beach
22.10 kl 22 After Ski
23.10 kl 22 Smilers

Café Shakespeare

17.10 kl 22 Anne Adams ja Kalle Raudmets
18.10 kl 22 Ivi Rausi ja Iljo Toming
21.10 kl 20 Meelis Kõressaar

Club Hollywood

17.10 kl 23 BAD JAM – 100% R B
18.10 kl 23 Paradiis Põrgu!
23.10 kl 23 Pack The Place

Club Parlament

17.10 kl 23 2 Quick Start
18.10 kl 23 Tsarskaja Ohota sünnipäev

Club Privé

17.10 kl 23 Hed Kandi 2 Year Anniversary!
18.10 kl 23 Kriim

Club von Überblingen

17.10 kl 21 BI-2
18.10 kl 23 Videostars

Genialistide klubi

17.10 kl 22 Melodroom
18.10 kl 21 Live: Estonian Guitar Octet
23.10 kl 21 JÄÄÄÄR

Klubi Mirage

17.10 kl 22 Tanel Padar The Sun
18.10 kl 22 Hellad Velled

Klubi Panoraam

17.10 kl 23 Smilers
18.10 kl 23 Tanel Padar The Sun

Kolumbus Krisostomus

17.10 kl 22.30 L’Dorado
18.10 kl 22.30 Jolki-Palki
21.10 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!
22.10 kl 21 SalsaLovers
23.10 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!

Nightclub Bravo

17.10 kl 23 Bravo Dance Party
18.10 kl 23 Sash! World Tour

Sossi Klubi

17.10 kl 20 Apelsin
18.10 kl 20 Päris Anny
23.10 kl 20 Mait Maltis

Pärnu Kuursaal

17.10 kl 22 Elmari Raadio Eesti pidu koos ansambliga Traffic
18.10 kl 22 Stiilipeo “Sadamakõrts” uue hooaja avapidu. Aurdu Jõelaevanduse Punt
22.10 kl 20 Kannumeeste kolmapäev
23.10 kl 20 Karaoke Finbaltic Karaokekuninga- ja kuninganna 2008 Pärnumaa voor

Rock Café

17.10 kl 19 “Rocktoberfest” The Haunted (Swe), Mustasch (Swe), East Trading Wang (Est), Leech (Est)
18.10 kl 19 “Rocktoberfest” Clawfinger (Swe), Raunchy (Den), Recycle Bin (Est), Pedigree (Est)

Von Krahli baar

17.10 kl 22 Mutant Disco
18.09 kl 22 Bashment

Õlle Tare

17.10 kl 21 PS Troika
18.10 kl 21 Erich Krieger
21.10 kl 21 Jüri Homenja
22.10 kl 21 Raul Kivi
23.10 kl 21 Sulo

Ööklubi Angel

17.10 kl 23 “BootyLuv” Guest DJ – Ahto Kruusman
18.10 kl 23 “UrbanKiss” Lowry live / DJ H. Purga
22.10 kl 23 Unisex Party

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    17. October 2008, 12:33
    Otsi:

    Ava täpsem otsing