Laupäev 21. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

Mariliis Pinn 24. oktoober 2008, 11:37

aripaev.ee annab valiku sündmusi, mida teha
Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

24.10 kl 19 “Minu oivaline lahutus “ Kärdla kultuurikeskuses
25.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos
26.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos
28.10 kl 19 “Soome hobune” Vene Teatri suures saalis
29.10 kl 19 “Kõik on täis” Keila kultuurikeskuses
30.10 kl 19 “Aabitsa kukk“ Rapla kultuurimajas

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

24.10 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
24.10 kl 18 “Mängurid”
25.10 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
25.10 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ... “
25.10 kl 15 “Šoti torupillimängija” Köismäe tornis
25.10 kl 18 “Mängurid”
26.10 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
26.10 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ... “
26.10 kl 18 “Mängurid”
28.10 kl 11 “Isekas Hiiglane”
29.10 kl 11 “Isekas Hiiglane”
30.10 kl 11 “Šoti torupillimängija” Köismäe tornis
30.10 kl 12 “Isekas Hiiglane” Ateena keskuses Tartus

Endla Teater

24.10 kl 19 “Ma olen iseenda naine”
24.10 kl 19 “Janu”
25.10 kl 18 “Vaimude tund Jannseni tänavas” Lydia Koidula majamuuseumis Pärnus
25.10 kl 19 “Kokkola”
28.10 kl 19 “Karge meri”
29.10 kl 19 “Vee mälu”
30.10 kl 19 “Koduabiline”

Kanuti Gildi saal

24.10 kl 22 “Adiemus” Karmen Ong / Leelo

Komöödiateater

24.10 kl 19 “Meri ja Orav” Pärnus Sugar Clubis

Kuressaare Linnateater

30.10 kl 19 “Tapatöö jumal” Käina kultuurikeskuses

Tallinna Linnateater

24.10 kl 19 “Meeletu” Kuressaare Linnateatris
25.10 kl 19 “Meeletu” Kuressaares
27.10 kl 19 “Murdlainetus” Hobuveskis
27.10 kl 19 “Ohvrit mängides”
28.10 kl 19 “Murdlainetus” Hobuveskis
28.10 kl 19 “Ohvrit mängides”
29.10 kl 19 “Nõks”
30.10 kl 19 “Nõks”

Teater NO99

24.10 kl 19 “rambo”
25.10 kl 19 “rambo”
28.10 kl 19 “Kommunisti surm”
29.10 kl 19 “Kommunisti surm”
30.10 kl 19 “Kommunisti surm”

Theatrum

27.10 kl 19 “Linn”
28.10 kl 19 “Linn”

Rahvusooper Estonia

24.10 kl 19 “Kameeliadaam”
25.10 kl 12 “Hitipidu: Pipi! Nuki! Puhh!”
25.10 kl 19 “Tosca”
26.10 kl 18 “Rigoletto”
30.10 kl 19 “Wallenberg”

Rakvere Teater

24.10 kl 19 “Majahoidja” Linnateatris
24.10 kl 19 “Mina, naine”
27.10 kl 19 “Cyrano De Bergerac” Vanemuises
28.10 kl 19 “Päeva lõpus”
29.10 kl 12 “Onu Remuse lood“
29.10 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga”
29.10 kl 19 “Top Dogs”
30.10 kl 19 “Kohatu visiit”
30.10 kl 19 “Johannese Passioon” Viljandi Ugalas

Ugala Teater

24.10 kl 19 “Linnapea”
24.10 kl 19 “POKS” Haljala rahvamajas
25.10 kl 19 “Kolm õde”
27.10 kl 19 “Börs ja Börsitar”
28.10 kl 13 “Väike merineitsi”
28.10 kl 19 “Opéra Comique” Paide kultuurikeskuses
29.10 kl 19 “Anna Karenina”
30.10 kl 19 “Opéra Comique” Põltsamaa kultuurikeskuses

Vana Baskini Teater

24.10 kl 19 “Taaskord (deja vu)” Rae kultuurikeskuses
26.10 kl 19 “Publikule keelatud” Pärnu teatris Endla
27.10 kl 19 “Publikule keelatud” Võru kultuurimajas Kannel
28.10 kl 19 “Publikule keelatud” Põlva kultuurkeskuses
29.10 kl 19 “Viimane sigar” Vanemuise väikeses majas
30.10 kl 19 “Publikule keelatud” Tamsalu kultuurimajas

Vanemuine

24.10 kl 19 “Uinuv kaunitar”
24.10 kl 19 “Sviit” Vanemuise väikeses majas
25.10 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
25.10 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
26.10 kl 16 “Kõik aias”
27.10 kl 19 “Sviit” Pärnu Endlas
28.10 kl 19 “Tosca” Vanemuise väikeses majas
29.10 kl 18 “Peeter Paan”
29.10 kl 19 “Potteri lõpp”
30.10 kl 19 “Vabamõtleja” Vanemuise väikeses majas
30.10 kl 19 “Kogutud teosed” Sadamateatris

VAT Teater

24.10 kl 16 “Pal-tänava poisid” Rahvusraamatukogu teatrisaalis
25.10 kl 18 “Meeste varjupaik” Rahvusraamatukogu teatrisaalis
27.10 kl 18 “Meeste varjupaik” Rahvusraamatukogu teatrisaalis
28.10 kl 18 “Meeste varjupaik” Rahvusraamatukogu teatrisaalis
29.10 kl 18 “Meeste varjupaik” Rahvusraamatukogu teatrisaalis
30.10 kl 18 “Meeste varjupaik” Rahvusraamatukogu teatrisaalis

Von Krahli Teater

24.10 kl 19 “Akadeemia etendus”

KONTSERT

CLAZZ Restoran Club

24.10 kl 22.30 Jimmy Bluesman Lawson Crossfire
25.10 kl 22.30 Meissa Niang Dr Olugander

Estonia

24.10 kl 19 Klaverifestival
25.10 kl 16 Sten Lassmann (klaver)
25.10 kl 19 Stephen Hough (klaver, Suurbritannia)
26.10 kl 19 Paul Lewis (klaver, Suurbritannia)
28.10 kl 17 Ralf Taal (klaver)
28.10 kl 20 Frederic Rzewski (klaver, USA)
29.10 kl 15 “Südamest südamesse”
29.10 kl 19 Nikolai Tokarev (klaver, Venemaa)
30.10 kl 16 “Rännak noortega”
30.10 kl 19 Pasqal Rogé (klaver, Prantsusmaa)

Jõhvi kontserdimaja

30.10 kl 19 Nikolai Tokarev (klaver)

Kanuti Gildi saal

24.10 kl 22 “Adiemus”
29.10 kl 19.30 “Diplomaatilised noodid” Tšiili

Kolgaküla rahvamaja

29.10 kl 19 Koit Toome – Jaak Joala lauldud laulud

Kultuurikatel

24.10 kl 17.45 “Vennaskond 24”

Kuressaare

30.10 kl 19 Koit Toome – Jaak Joala lauldud laulud

Pärimusmuusika Ait

24.10 kl 18 Bonzo ja Tõun
24.10 kl 20 Johanson ja vennad

Pärnu Eliisabeti kirik

24.10 kl 19 Eesti Filharmoonia Kammerkoori juhatab Daniel Reuss
26.10 kl 12 Ansambel Heinavanker

Pärnu kontserdimaja

29.10 kl 19 Noorkuu Live 2008
30.10 kl 19 Hingedepäeva kontsert

Rapla kultuurikeskus

24.10 kl 19 Koit Toome – Jaak Joala lauldud laulud

Rock Café

25.10 kl 21 Fork (Fin)
28.10 kl 19 Simple Plan (Can)
30.10 kl 17 Psychea (Rus)

Rockclub Tapper

25.10 kl 21 No-Big-Silence

Tallinna Linnahall

26.10 kl 18 Jaak Joala laulude galakontsert
30.10 kl 19 Nikolai Baskov ja Montserrat Marti Caballe

Tamsalu kultuurimaja

25.10 kl 19 Koit Toome – Jaak Joala lauldud laulud

Tartu Athena keskus

30.10 kl 19 Nanae Yoshimura

Teater NO99 džässiklubi

24.10 kl 22 Are Yaralyan trio
25.10 kl 22 Tuule Kann / Jaak Sooäär

Vanemuise kontserdimaja

24.10 kl 12 “Bandu-bandu”
25.10 kl 18 Jaak Joala laulude galakontsert
26.10 kl 16 Frederic Rzewski (klaver, USA)

Vene Teater

27.10 kl 19 Krakauer’s Klezmer Madness / Sügisjazz

Viljandi kultuurimaja

30.10 kl 19 Noorkuu Live 2008

KINO

Cinamon Tartu

“Keskkoolimuusikal: lõpuklass” kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Mamma Mia” kl 15.00
“Detsembrikuumus” kl 11.45, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
“Max Payne” kl 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Ühikajänku” kl 13.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Admiral” kl 13.30, 20.30
“Kotkasilm” kl 11.15, 18.15
“Ananassiekspress” kl 10.45
“Star Wars: kloonide sõjad” kl 11.00
“Mina olin siin” kl 16.00

Coca-Cola Plaza

“Keskkoolimuusikal: lõpuklass” kl 11.20, 13.50, 16.20, 18.50, 21.20
“Mamma Mia!” kl 13.25, 18.00
“Mina olin siin” kl 13.30, 17.45, 19.55, 22.05
“Kärbsed Kuu peale 3D” eesti keeles: kl 11.30, 14.00, 16.30, 17.15, 19.45 vene keeles: kl 12.00, 14.45
“Wall-E” eesti keeles: kl 11.25, 15.40
“Peeglid” kl 16.50, 21.55
“Ananassiekspress” kl 14.05, 21.25
“Star Wars: kloonide sõjad” kl 11.00, 15.30
“Kotkasilm” kl 11.40, 14.15, 19.20
“Põletada pärast lugemist” kl 11.15, 15.45, 20.20, 22.25
“Detsembrikuumus” kl 11.05, 13.20, 14.30, 15.35, 16.45, 17.50, 19.00, 20.05, 21.15, 21.50, 22.20
“Ühikajänku” kl 13.15, 17.40, 20.00, 22.10
“Bangkok Dangerous – tappev lähedus” kl 11.45, 16.35, 18.55
“Max Payne” kl 12.20, 14.50, 17.20, 19.40, 22.00
“U2 3D” kl 19.15, 21.45

Ekraan

“Põletada pärast lugemist” kl 19.15
“Detsembrikuumus” kl 13.15, 15.15, 17.15, 21.30
“Keskkoolimuusikal: lõpuklass” kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Forum Cinemas Astri

“Kotkasilm” kl 14.00, 21.00
“Põletada pärast lugemist” kl 12.00, 16.30, 18.45
“Max Payne” kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Õigustatud tapmine” kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15

Kino Diva

“Surmaralli” R, P, E, N kl 19.15; P, E kl 16.55; T, K kl 17.55, 20.15

Kino Kannel

“Kotkasilm” R, P, T, K, N kl 19.00; R, L, P, T, K, N kl 21.00

Kino Kosmos

“Pimeduse rüütel” kl 18.00
“Wall-E” inglise keeles, eesti- ja vene shy;keelsete subtiitritega: kl 13.45
“Troopiline kõu” kl 15.45, 21.00
“Õigustatud tapmine” kl 16.45, 21.15
“Surmaralli” kl 14.30, 19.00

Kino Sõprus

Juss kutsub kinno: mudilaste multilaegas
“Miriam+Porgand+Lotte” R–P kl 11.00
“12” R–P kl 13.00
“Admiral” kl 21.00; R–P kl 16.00; E, T, N kl 12.00
“Ideaalmaastik” kl 19.00 (v.a K)
Noortele. Teises formaadis:
“Pilvede taga” E kl 14.30
“Meremaa lood” E, T, N kl 16.30; K kl 12.00
“5 sentimeetrit sekundis” T kl 14.30
“Tüdruk, kes hüppas läbi aja” K kl 14.30
“Ookeanilained” N kl 14.30

Mai kino

“Detsembrikuumus” kl 19.15
“Surmaralli” kl 21.00; L, P kl 17.00

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Läti 20. sajandi alguse modernism – Niklavs Strunke (1894–1966), kuni 23.11

Kadrioru kunstimuuseum

“Türgi värvid ja lõimed. Gönül Paksoy ajatu rõivadisain”, kuni 25.01.09
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja vene tarbekunst ning skulptuur

Kumu

“Vabaduse utoopia”, kuni jaanuar 2009
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04.09
“Fluxus East. Fluxuse võrgustikud Ida-Euroopas”, kuni 23.11
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.

Kunstihoone galerii

“Nime vahetus” Ed McGowin (USA), 25.10–16.11

Pärnu Linnagalerii

“Pärnumaa foto 2008”, kuni 15.11

Tallinna kunstihoone

Andrei Monastõrski, kuni 27.10

Tallinna Linnagalerii

“Kui eesti talunik kohtub vene kaevuriga või kui vene kaevur kohtub eesti talunikuga “Mare Tralla ja Olga Jürgenson (EST-UK), kuni 02.11

Tallinna Linnamuuseum

“Eesti rahvuslik nahakunst 1918–1940“, kuni 03.11

Tartu mänguasjamuuseum

“Nukumeister” Näitus Georgi Zernicki maalidest ja Riia nukukunstnike autorinukkudest, kuni 23.11

Vabaduse galerii

“Wim Lamboo: Portreed eesti kunstnikest 1998–2008”, kuni 29.10

Võru Linnagalerii

Milvi Torim, kuni 07.11
Kristi Kongi ja Kadri Toom, kuni 07.11
Suletud Ateljee “Pastelne kogemus”, kuni 31.10

VABA AEG

Astoria Palace Ööklubi

24.10 kl 22 Back in USSR
25.10 kl 22 Russian Dancehits

Atlantis

24.10 kl 22 Dj Erkki Sarapuu
25.10 kl 18 Koolinoorte pidu
25.10 kl 22 Letipidu
28.10 kl 22 Student Session
29.10 kl 22 Girls Academy
30.10 kl 22 Eesti Pop

Big Ben Pub

24.10 kl 22 Amadeus
25.10 kl 22 Hea Story
30.10 kl 22 VideoDisko

BonBon

24.10 kl 22 BonBon goes Wild!
25.10 kl 22 Vintage

Bonnie Clyde

24.10 kl 22 Let The Music Play
25.10 kl 22 Saturday Night Fever
29.10 kl 22 Best Video Hits Of Ever
30.10 kl 22 Tri-Tones

Café Amigo

24.10 kl 22 Meie Mees
25.10 kl 22 Ska Faktor
26.10 kl 22 Baarikärppse Klubi
27.10 kl 22 Baarikärppse Klubi
28.10 kl 22 Amigo Beach
29.10 kl 22 After Ski
30.10 kl 22 Justament

Café Shakespeare

24.10 kl 22 Kristiina Killo ja Tiit Born
25.10 kl 22 Louis Digman – laul, klaver, suupill
28.10 kl 20 German Kuznetsov – klahvpillid
29.10 kl 20 Vladimir Karjalainen – klaver
30.10 kl 20 Allan Jallai – klaver

Club Hollywood

24.10 kl 23 Candy Shop
25.10 kl 23 MTV – Pimp my Ride!
29.10 kl 23 Ladies Night – Tudengishowbaarman
30.10 kl 23 Kella 1 LIVE!

Club Illusion

24.10 kl 23 Ice Kriim
25.10 kl 23 Playboy 1. aasta sünnipäevapidu

Club Parlament

24.10 kl 23 Smilers
25.10 kl 23 Uuno Raadio Eesti Top 40
26.10 kl 18 Stiina koolivaheaja pidu

Club Privé

24.10 kl 23 Tedd Patterson (New York City)
25.10 kl 23 Ice Kriim

Club Tallinn

24.10 kl 23 “Sex ja linn” Eesti moodi
25.10 kl 23 DJ Märx esitleb: Klubb 2000+

Club Urban House

24.10 kl 23 Hip Hop Holiday Noizmakaz live
25.10 kl 23 Hiphop.ee 7. sünnipäev!! Ill Insanity – The X-ecutioners (NYC/USA)

Club von Überblingen

24.10 kl 21 Save Rave!!!
25.10 kl 23 Everybody Dance Now

Genialistide klubi

24.10 kl 22 Kontsert ja pidu: Atom om: öö täis erinevat elektroonikat. Live: Jayetal, Andres Lõo
25.10 kl 22 Jazz Lessons Meets Jazzitup!

Klubi Mirage

24.10 kl 22 Friday Feeling
25.10 kl 22 Saturday Night Fever

Klubi Panoraam

24.10 kl 23 Nonstop Party – Vana Hea Retro! Mr Happyman
25.10 kl 23 Ülimad üheksakümnendad. Astra

Kolumbus Krisostomus

24.10 kl 22.30 Ivo Linna Rock Hotel
25.10 kl 21 Salsa Revolution
27.10 kl 19 Line-dance’i 11. sünnipäev
28.10 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!
29.10 kl 21 SalsaLovers Let´s dance salsa with Casa de Baile!
30.10 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!

Nightclub Bravo

24.10 kl 23 Booty Luv
25.10 kl 23 S´express

Nimega baar

24.10 kl 22 FRIENDLY FRIDAYS
25.10 kl 22 Loco Laupäev
27.10 kl 22 Drum And Bass + House Night
28.10 kl 22 Best Of The 80’s And 90’s
29.10 kl 22 Funky House/ladies Night
30.10 kl 22 Karaoke Competition/disco

Sossi Klubi

24.10 kl 20 Karl Madis Margus Martma
25.10 kl 20 Anne Veski
30.10 kl 20 Jüri Homenja

Pärnu Kuursaal

24.10 kl 22 “Jack Daniel’si klubiõhtu” Terminaator
29.10 kl 20 Kannumeeste kolmapäev
30.10 kl 20 Karaoke Finbaltic Karaokekuninga- ja kuninganna 2008 Pärnumaa voor

Püssirohukelder

24.10 kl 21 Lihtne pidu! Esineb ans Lihtne Viis
25.10 kl 20 Kõrtsipalavik!
26.10 kl 13 Pühapäeva Lastekas

Rock Café

25.10 kl 21 Fork (Fin)
28.10 kl 19 Simple Plan (Can)
30.10 kl 17 Psychea (Rus) Byolence, Poetic Symbion

Von Krahli baar

24.10 kl 22 Jazzitup
25.10 kl 22 ATMO

Õlle Tare

24.10 kl 21 Hellad Velled
25.10 kl 21 Mees
28.10 kl 21 Jüri Homenja
29.10 kl 21 Raul Kivi
30.10 kl 21 Qvalda

Ööklubi Angel

24.10 kl 23 Angel Live, ansambel Laine
25.10 kl 23 Studio Funk, DJd Widenski Kan
29.10 kl 23 Unisex Party

Ööklubi Maasikas

24.10 kl 23 Kõik inimesed on ilusad ja head
25.10 kl 23 Ööolümpia
30.10 kl 23 Sünnipäevaklubi

Ööklubi Sugar

24.10 kl 23 Sugar Classics
25.10 kl 23 Ladies Night!

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. October 2008, 11:37
Otsi:

Ava täpsem otsing