Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Suitsetamise keeld pole baaridest kliente tõrjunud

Hille Tressum 25. oktoober 2008, 16:49

Üle aasta kehtinud tubakakeeld
toitlustusasutustes pole nende külastatavust oluliselt muutnud.

Uuring, mis selgitas välja Eesti elanike ja ettevõtjate hoiakud suitsetamise piiramise suhtes, näitab, et suitsetamiskeeluga on rahul 86 protsenti elanikest, kirjutas Põhjarannik.

Tervise arengu instituudi tubakaekspert Kristel Ojala märkis, et toetus suitsetamispiirangutele avalikes kohtades on suur nii mittesuitsetajate kui suitsetajate endi seas.

Jõhvi puhkekeskuse Neptun kõrtsikülastajad peavad minema suitsetama kas välisukse taha või terrassile, kus on nii tuhatoosid kui toolid.

"Eks nurinat on ikka, sest see on ebamugavam kui laua taga suitsetamine ja tundub, et tänu sellele on inimesed hakanud ka vähem suitsetama," rääkis vanembaaridaam Natalja Petrova ja märkis, et vaevalt keegi sellepärast kõrtsi tulemata jätab, majanduslangus mõjutab tema sõnuö külastajate arvu kindlasti rohkem.

Küsimusele, kas suitsetamise keelustamine on mõjutanud inimeste väljaskäimise harjumusi, vastas 16 protsenti suitsetajatest, et käib väljas vähem, ja 17 protsenti mittesuitsetajatest, et käib just rohkem.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. October 2008, 16:49
Otsi:

Ava täpsem otsing