SEB investor: minu nõustaja on nüüd puhkusel

Annika Matson 27. oktoober 2008, 16:37

SEB Likviidsusfondi osakuid omanud Mati
Märtson kommenteeris aripaev.ee-le, et teda kutsusti SEB personaalse nõustaja
juurde ja tehti selgeks, et mingit kaotust ei saa olla. Täna ühendust otsides
oli nõustaja tema sõnul puhkusel.

"Mind kutsuti panka personaalse nõustaja juurde ja tehti selgeks, et mingit kaotust ei saa olla. Seda moosimist tehti täpselt kuu aega tagasi. Nüüd on muidugi nõustaja "puhkusel". Varem on "külma" tehtud sellega, et ühel päeval lõpetati ÄP Indeksi fondiga tegelemine ning terveks aastaks külmutati raha. Siis polnud mingit personaalset nõustamist," kommenteeris pahane investor.

Ta lisas, et see 10 000 krooni, millest üks varasem investor aripaev.ee-le rääkis, on väike võrreldes tema juhtumiga. "Ma kaotasin kuu ajaga 80 000 krooni isiklikku raha," täpsustas ta. Märtson lisas, et käis just septembri keskel seal nõustamisel. "Mind kutsuti spetsiaalselt välja. See fond on kõige kindlam asi üldse, mis saab olla," raiuti Märtsoni sõnul talle pangast.

"Ma viin kõik oma raha SEBst minema, lähen Nordeasse üle," kommenteeris pettunud investor.

"SEB-s käib lollikeste püüdmine, ainult siis kutsutakse välja, kui raha on vaja. Kui mingi jama tekib, on kõik kadunud.
SEB-s vahetatakse ka pidevalt fondihaldureid, et pole kellegi vastutajaga rääkida ka, kui helistad, siis öeldakse, et teda ei ole enam," kommenteeris ta.

Märtson möönis, et haldurite töö on võrreldeav mustlaste omaga: "Nagu mustased ennustavad, meelitavad, anna ainult raha siia ja siis on kadunud".
SEB teatas täna, et ümberhindluse tulemusena on SEB Likviidsusfondi puhasväärtus vähenenud 13,05% võrra, 100 kroonilt tasemele 86,95 krooni fondiosaku kohta.

SEB Likviidsusfondis hoidis raha 3000 investorit, ettevõtteid on fondis 841, ülejäänud on eraisikud. SEB Likviidsusfondi fondijuht on Ene Õunmaa.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. December 2008, 12:32
Otsi:

Ava täpsem otsing