Mida teha nädalavahetusel?

21. november 2008, 20:12

aripaev.ee annab valiku sündmustest, mida
külastada Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

Teater

Eesti Draamateater
22.11 kl 19 “Rahauputus” Salme kultuurikeskuses
23.11 kl 19 “Kõige tähtsam”
Lavakunstikooli XXIV lennu bakalaureuselavastus. Esietendus endises Heliose kinos
25.11 kl 19 “Kõige tähtsam” endises Heliose kinos
26.11 kl 19 “Leekrüübe” Endla küünis
27.11 kl 19 “Kõige tähtsam” endises Heliose kinos

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
21.11 kl 11 “Nukumängu ABC”
21.11 kl 11 “Metsakülad”
22.11 kl 12 “Nukumängu ABC”
22.11 kl 12 “Metsakülad”
23.11 kl 12 “Nukumängu ABC”
23.11 kl 12 “Kiki ja Miki”
26.11 kl 15 “Kaksteist kuud”
Esietendus Rävala pst 8
27.11 kl 11 “Kaksteist kuud” Rävala pst 8
27.11 kl 18 “Mängurid”

Endla Teater
21.11 kl 19 “Testosteroon”
22.11 kl 18 “Vaimude tund Jannseni tänavas” Lydia Koidula majamuuseumis Pärnus
22.11 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
24.11 kl 13 “Reinuvader Rebane” Vanemuise suures majas
24.11 kl 19 “Testosteroon” Vanemuise suures majas
27.11 kl 19 “Rock’n’roll”

Kanuti Gildi saal
21.11 kl 19.30 “Vaterland”
22.11 kl 19.30 “Vaterland”

Kumu auditoorium
26.11 kl 18 Kumu dokumentaal “Sürrealism – tegelikkuse sabotaaž”
Loeng “Sürrealistlikud fantaasiad eesti kunstimaastikul”
Filmid “Meritäht” ja “Elu ilma Gabriella Ferrita”
28.11–07.12 Pimedate Ööde Filmifestival
28.11 kl17 “Ilu”
28.11 kl 19 “Üheksandas taevas”
28.11 kl 21.30 “Dr Aleman”
21.11 kl 19.30 “Vaterland”
22.11 kl 19.30 “Vaterland”

Kuressaare Linnateater
25.11 kl 19 “Tapatöö Jumal”
Tallinna 20, Kuressaare
Tallinna Linnateater
21.11 kl 19 “Ohvrit mängides”
22.11 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
Esietendus
24.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
25.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
26.11 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
27.11 kl 19 “Arbuusisuhkrus”

Teater NO99
25.11 kl 19 “Macbeth”
26.11 kl 19 “Macbeth”
27.11 kl 19 “Macbeth”

Theatrum
21.11 kl 19 “Aucassin Nicolette”
Püha Katariina kirikus Tallinnas
22.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
24.11 kl 19 “Aucassin Nicolette”
25.11 kl 19 “Aucassin Nicolette”
26.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”

Rahvusooper Estonia
21.11 kl 19 “Armastuse valem”
21.11 kl 19 “President 1939” Tartu Sadamateatris
22.11 kl 19 “Romeo ja Julia”
23.11 kl 12 “Minu veetlev leedi”
25.11 kl 19 “Minu veetlev leedi”
26.11 kl 19 “Minu veetlev leedi”
27.11 kl 13 “100 aastat ooperit Estonias”
27.11 kl 19 “Hamlet” Vanemuise väikeses majas
27.11 kl 19 “Rigoletto”

Rakvere Teater
21.11 kl 19 “Kuidas elad?... Ann?!”
21.11 kl 19 “Päeva lõpus” Rapla kultuurikeskuses
24.11 kl 12 “Onu Remuse lood” Vanemuise väikeses majas
24.11 kl 19 “Creeps” Vanemuise väikeses majas
25.11 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga”
25.11 kl 19 “Mina, naine”
26.11 kl 19 “Top Dogs”
26.11 kl 19 “Oscar ja Roosamamma. Kirjad Jumalale”
27.11 kl 19 “Kohatu visiit”
27.11 kl 19 “Majahoidja“

Muusikaliteater
21.11 kl 19 “Nii on meil moes!” Tallinna Linnahallis
22.11 kl 14 “Nii on meil moes!” Tallinna Linnahallis
22.11 kl 19 “Nii on meil moes!” Tallinna Linnahallis
23.11 kl 14 “Nii on meil moes!” Tallinna Linnahallis
23.11 kl 19 “Nii on meil moes!” Tallinna Linnahallis

Ugala Teater
21.11 kl 19 “Börs ja Börsitar”
22.11 kl 19 “Linnapea”
24.11 kl 19 “POKS”
25.11 kl 19 “POKS” Paide kultuurikeskuses

Vana Baskini Teater
21.11 kl 19 “Viimane sigar” Kolga-Jaani rahvamajas
24.11 kl 19 “Ometi kord” Vene teatris
25.11 kl 19 “Plastikvõileib” Kuressaare kultuurikeskuses
26.11 kl 19 “Plastikvõileib” Orissaare kultuurimajas
27.11 kl 19 “Viimane sigar” Elva kultuurikeskuses

Vanemuine
21.11 kl 19 “Koidula veri”
21.11 kl 19 “Rigoletto” Vanemuise väikeses majas
22.11 kl 19 “Beautiful Bodies” Vanemuise väikeses majas
22.11 kl 19 “Vaene loom vihma käes” Sadamateatris
23.11 kl 16 “Pähklipureja”
23.11 kl 16 “Sviit” Vanemuise väikeses majas
23.11 kl 16 “Tähed hommikutaevas” Sadamateatris
25.11 kl 19 “Mesimees” Vanemuise väikeses majas
25.11 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
26.11 kl 19 “Jäine mõrv” Vanemuise väikeses majas
26.11 kl 19 “Jooksvad kulud” Sadamateatris
27.11 kl 19 “Kõik aias”

VAT Teater
22.11 kl 19 “Teener” Rakvere teatris
24.11 kl 19 “Klammi sõda” Tartu Genialistide klubis
25.11 kl 19 “Klammi sõda” Tartu Genialistide klubis
27.11 kl 19 “Kevadtalv 1918” Kuressaare Linnateatris

Von Krahli Teater
21.11 kl 19 “Akadeemia etendus”
Rataskaevu 10, Tallinn
Clazz Restoran Club
25.11 kl 21 Margarita Anstal

Endla Teater
23.11 kl 12 “Sügisulg 2008”
Keskväljak 1, Pärnu
Estonia kontserdisaal
21.11 kl 19 Rudolf Tobias “Joonase Lähetamine”
23.11 kl 19 “La vie en rose”
25.11 kl 19 Karavan “25”
26.11 kl 19 Midori (viiul, Jaapan)
27.11 kl 19 “Vanad armastuskirjad” R. Valgre laulud

Kontsert

Jõhvi kontserdimaja
21.11 kl 19 Tšellotrio MELO M (Läti), Sonora Vaice (sopran, Läti)

Kadrioru loss
23.11 kl 18 Hortus Musicus

Kunda Linna Klubi
22.11 kl 19 Koit Toome

Liverpool Pub
25.11 kl 21 Jazzliit: UMA-Robert Jürjendal, Aleksei Saks

Mustpeade maja
23.11 kl 12 Festivali “Gustav Ernesaks 100” koolikooride kontsert

NO99 džässiklubi
21.11 kl 21.30 The Brian Melvin 4tet
22.11 kl 21.30 Oleg Pissarenko ”Prii lapse ilm”

Nõmme kultuurikeskus
21.11 kl 19 Koit Toome

Põlva kultuuri- ja huvikeskus
26.11 kl 19 Koit Toome laulab Jaak Joala lauldud laule

Pärnu kontserdimaja
21.11 kl 18 “Sügisulg 2008” 10–19aastased
23.11 kl 19 Karavan “25”

Rock Café
27.11 kl 19 Gunnar Grapsi mälestuskontsert:
G (Roosa, My, Marjasoo jt), Magnetic Band (Erki Sepp Ja Sõbrad), Rock Üllatus, Rockhouse, Rock Crime, Fridays Deal, Eimel, Vanem, Kelp Lillepea

Saku Suurhall
22.11 kl 21 “Pirate Station”

Tartu raekoda
21.11 kl 19 Sibeliuse Akadeemia noored interpreedid

Vanemuise kontserdimaja
21.11 kl 19 Karavan “25”
22.11 kl 19 Rudolf Tobiase “Joonase Lähetamine”

Von Krahli Teatri baar
26.11 kl 21.30 Efterklang

Kino

Cinamon Tartu
“Beverly Hillsi chihuahua”
kl 10.30, 12.15, 14.00, 16.00, 18.00, 20.30
“Karantiin”
kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Kuidas kaotada sõpru ja võõrduda inimestest” kl 12.00, 18.45, 21.00
“Ööd Rodanthe’is” kl 17.00
“Minu parima sõbra pruut”
kl 12.30, 14.45, 19.15
“007: veidi lohutust” kl 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Saag V” kl 21.30
“Detsembrikuumus” kl 10.45, 16.30
“Mamma Mia” kl 14.15

Coca-Cola Plaza
“Keskkoolimuusikal: lõpuklass”
kl 13.10, 19.15, 21.40
“Minu parima sõbra pruut”
kl 12.30, 15.00, 19.25, 21.50
“Kärbsed Kuu peale 3D”
eesti keeles: kl 11.30, 16.30, 19.00
vene keeles: kl 14.00
“Põletada pärast lugemist” kl 17.15
“Detsembrikuumus” eesti keeles, venek subtiitritega: kl 11.10, 17.50, 20.10
“Ööd Rodanthe’is”
kl 11.05, 15.25, 17.35, 19.45
“Max Payne” kl 22.15 (v.a N)
“U2 3D” kl 21.45
“Saag V” kl 13.30, 15.45, 22.20
“Rokipeer” kl 13.15, 21.55
“007: veidi lohutust”
kl 11.15, 12.00, 13.45, 14.30, 16.15, 17.00, 18.45, 19.30, 21.15, 22.05
“Draakonikütid”
eesti keeles: kl 11.20, 15.35, 17.25
“Kaootiline Ana” kl 12.15, 19.35
“Met Ooper: Fausti needmine”
L kl 20.00
“Beverly Hillsi chihuahua”
kl 11.00, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50
“Mesrine: surmatung”
kl 14.45, 17.10, 22.00
“Karantiin”
kl 11.45, 13.50, 16.00, 18.00, 20.20, 22.25

Kino Diva
“Max Payne”
E, K kl 18.10, 20.20;
P, T kl 17.10, 19.20;
L, N kl 19.20

Kino Kosmos
22. novembrist kuni 7. detsembrini on Kinos Kosmos PÖFF

Kino Sõprus
Lotte kutsub kinno. Mudilaste multilaegas L, P kl 10.00; L kl 12.00
“Kafka animatsioonis” R kl 22.00
PÖFF. Unustatud filmid:
“Punetab lodjapuu” T kl 21.00
“Armastuse orjatar” K kl 21.00
“XX sajandi piraadid” N kl 21.00
PÖFF. Animated Dreams:
“Aja meistrid” R kl 14.00
“Kaasaegne Türgi animatsioon fookuses” R kl 16.00
Võistlusprogramm III R kl 18.00
Võistlusprogramm IV R kl 20.00
Uus ja uhke Eesti anima! L kl 14.00
Gianluigi Toccafondo retrospektiiv
L kl 16.00
Rahvusvahelise tudengianima paremik II L kl 18.00
Animafestivali lõputseremoonia
L kl 20.00
Idioodid ja inglid L kl 22.00
Võistlusprogramm I R kl 12.00
Võistlusprogramm II R kl 14.00
Võistlusprogramm III R kl 16.00
Võistlusprogramm IV R kl 18.00
Animafestivali võidufilmid 2008
R kl 20.00
Kirjandus kinos: Kafka animatsioonis E kl 15.00
“Valli baar” E–N kl 18.00; E kl 21.00
Teisel pool / “Päev, mil ma kasvasin”
E– N kl 19.15; T–N kl 15.30
Vana-Posti 8, Tallinn

Ekraan
“007: veidi lohutust”
kl 12.15 (v.a E, T), 14.30 (v.a E, T), 17.00 (v.a E, T), 19.15, 21.45
“Beverly Hillsi chihuahua”
kl 12.00 (v.a E, T), 14.00 (v.a E, T),
16.00 (v.a E, T), 18.00 (v.a L), 20.00 (v.a L)
“Bangkok Dangerous – tappev lähedus” kl 22.00 (v.a L)
“Met Ooper: Fausti needmine” L kl 20

Forum Cinemas Astri
Vene Filmide Festival R–P
“Saag V” K, N kl 12.30; E–N kl 21.15
“007: veidi lohutust”
kl 12.45 (v.a E, T), 15.00 (v.a E, T);
K, N kl 17.15; kl 19.30, 21.45
“Detsembrikuumus”
eesti keeles, venekeelsete subtiitritega
kl 14.45 (v.a E, T), 17.00 (v.a E, T);
R–P kl 17.15; E–N kl 19.15
“Beverly Hillsi chihuahua”
kl 12.00 (v.a E, T), 14.00 (v.a E, T),
16.00 (v.a E, T), 18.00, 20.00

Muuseum

Adamson-Ericu muuseum
Läti 20. sajandi alguse modernism – Niklavs Strunke (1894–1966), kuni 23.11

ArtDepoo
Jaan Elken, 25.11–20.12
Jaan Toomik, kuni 22.11

Draakoni galerii
Lembe Ruben, 24.11–06.12
“Lahkumine” Jaana Jüris, kuni 22.11

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Soome Arhitektuur 06/07 ”, kuni 14.12
“Ekstsentriline juugend Jacques Rosenbaum 130”, kuni 30.12

Eesti Rahvusraamatukogu
“Pallaslaste maalikunst Eesti Rahvusraamatukogus”, kuni 06.12
Õpilaste eksliibrisekonkurss “Minu Raamat” 2008, kuni 28.11
“Eesti eksliibrise esimene sajand”, kuni 29.11
“Kunstiüliõpilaste eskiise rahvusraamatukogust”, kuni 31.12
“Prokuratuur 90”, kuni 30.11
“Vene avangard”, kuni 22.11
“Vene futurism 100”, kuni 24.11
kl 14.45, 17.10, 22.00
“Karantiin”
kl 11.45, 13.50, 16.00, 18.00, 20.20, 22.25Pärnu Uue Kunsti Muuseum
“Mongoolia: taju ja utoopia”, kuni 29.11
“Mälu vari” Maiju Altpere-Woodhead (Eesti/Austraalia), kuni 29.11

Tallinna Botaanikaaed
“Taimede kasutamine ehituses”, kuni 30.11

Tallinna Linnagalerii
Soans, Zoova, Kiwa, Pedanik, Lõo, 27.11–14.12
Ana Sluga (SLO), kuni 23.11

Tallinna Õpetajate Maja
Jurgis Skulme juubelinäitus, kuni 28.11

Vabaduse galerii
“Õitseb” Ehalill Halliste, põimevaibad (autori 60 a juubel), kuni 10.12

Vaba aeg

Astoria Palace Ööklubi
21.11 kl 22 BACK in USSR
22.11 kl 22 Platinum Party

Atlantis
21.11 kl 22 Atlantis 13 Warm-up! Atlantise sünnipäeva soojenduspidu
22.11 kl 22 Atlantis 13
25.11 kl 22 Student Session
26.11 kl 22 Head uut aastat
27.11 kl 22 90 on popp

Big Ben Pub
21.11 kl 22 Lion Spirit
22.11 kl 22 Raen Väikene
27.11 kl 22 Margus Kappel

BonBon
21.11 kl 22 Royal Mansion
22.11 kl 22 London Embassy

Bonnie Clyde
21.11 kl 22 Let The Music Play
22.11 kl 22 Saturday Night Fever
26.11 kl 22 Best Video Hits Of Ever
27.11 kl 22 Denise Fontoura Band

Buldogi pubi
22.11 kl 21.30 Rockers

Café Amigo
21.11 kl 22 Kolumbus Kris
22.11 kl 22 L’dorado
23.11 kl 22 Baarikärppse Klubi
24.11 kl 22 Baarikärppse Klubi
25.11 kl 22 Amigo Beach
26.11 kl 22 After Ski
27.11 kl 22 Traffic

Café Shakespeare
21.11 kl 22 Principe
22.11 kl 22 Ürgtänav
24.11 kl 20 Vladimir Karjalainen
25.11 kl 20 German Kuznetsov
26.11 kl 20 Priit Lomp
27.11 kl 20 Taavi Peterson

Club Hollywood
21.11 kl 23 Bad Jam – 100% R B
22.11 kl 23 Uuno Rock da Party
26.11 kl 23 Ladies Night
27.11 kl 23 Disko... raisk!

Club Illusion
21.11 kl 23 Ice Kriim
22.11 kl 23 HU? live’is

Club Privé
21.11 kl 23 Katherine Ellis live’is
22.11 kl 23 Ice Kriim

Club Tallinn
21.11 kl 23 Trendy Friday!
22.11 kl 23 Suur Elu24 Pidu: 2 Quick Start

Club Urban House
21.11 kl 23 “Hiphop Holiday”
Def Räädu J.O.C. + Mr President Live! Dj Möls, Dj Maxzy
22.11 kl 23 “Sweeeet”

Genialistide klubi
21.11 kl 22 Esitlus, kontsert ja pidu: “Müürileht 5”
Esitlus: Müürileht, 5. number
Live’is: Multiphonic Rodent, Honey Power
26.11 kl 20 “Läämi Tarrõ Tagasi!”
Live’is: Zetod, Liinats´uraq, Laanõtsirk, Tsibihärbläseq

Klubi Panoraam
21.11 kl 23 “Big Party Mix!” 2 Quick Start
22.11 kl 23 “Valgusfoori pidu” Blondy Rock Café
22.11 kl 22 “Sexpeditsioon”
erotic metal band Rocky Balboa
27.11 kl 19 Gunnar Grapsi mälestuskontsert:
G (Roosa, My, Marjasoo jt), Magnetic Band (Erki Sepp Ja Sõbrad), Rock Üllatus, Rockhouse, Rock Crime, Fridays Deal, Eimel, Vanem, Kelp Lillepea

Sossi klubi
21.11 kl 20 Väike Mees
22.11 kl 20 Rein Laaneorg President
27.11 kl 20 Rein Sull

The Black Mount Pub
21.11 kl 22 Finder Rockers
22.11 kl 22 Finbaltic Karaoke – Kuningas- Ja Kuninganna 2008 etapp

Ööklubi Angel
21.11 kl 23 ElectroSex
22.11 kl 23 Disco Fever
26.11 kl 23 Unisex Party

Ööklubi Maasikas
21.11 kl 23 Kõik inimesed on ilusad ja head
22.11 kl 23 Öö Olümpia
27.11 kl 23 Sünnipäevaklubi

Ööklubi Sugar
21.11 kl 23 Greatest Hits 1988–2008
22.11 kl 23 You Tube kodupidu
Vee tn 10, Pärnu

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. November 2008, 20:12
Otsi:

Ava täpsem otsing