Laupäev 21. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Laar: varga peas põleb müts

10. detsember 2008, 11:32

"Vanarahvas teab rääkida, et varga peas
müts põleb. Kui President Toomas-Hendrik Ilves oma videoläkituse ja Epliku
musaga lagedale tuli, mõtlesin, et huvitav oleks näha, milline erakond end
esimesena õigustama asub," kirjutab Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Mart
Laar oma ajaveebis.

Nagu Laar märgib, ei tulnudki kaua oodata - Vilja Savisaar teatas kiirelt, et president maksvat võlgu koalitsioonierakondadele ning peagi sekundeeris talle Edgar Savisaar, kes kinnitas, et president olevat sama palju tekkinud olukorras süüdi kui koalitsioonierakonnad.

Laar nendib, et vanarahva tarkus näib seekord igal juhul paika pidavat. "Sest oli ju Keskerakond selles valitsuses, kes kuulutas, et eelistab majanduskasvu eurole ning seega võimaluse eurole 2007.aastaks üle minna käest lasi. Tagantjärele vaadates oli see pea sama rumal, kui 1999.aastal oleks eelistatud sotsiaalkulutuste tõstmist kaitsekulutuste kasvatamisele ning seega lastud käest unikaalne võimalus NATO-sse pääseda," kirjutab Laar.

Poliitik leiab, et presidendil on ju tegelikult õigus ja tekkinud olukorras on süüdi tõesti kõik Eesti suuremad erakonnad, kaasa arvatud ka Laari enda oma ehk IRL. "Arutada, kes meist tegelikult Liivimaa parim ratsanik on, pole mingit mõtet. Küll tuleks vaadata, kuidas tekkinud olukorrast välja pääseda. Munitsipaalpoodidega meil seda teha igal juhul ei õnnestu," nendib Laar.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. December 2008, 13:41
Otsi:

Ava täpsem otsing