Sukeldujad leidsid uppunud Romet Põldme

Kärt Blumberg 29. detsember 2008, 14:24

Eile Tallinna linnahalli juurest leitud
uppunu oli kümmekonna päeva eest kadunuks jäänud Tallinna linnaametnik Romet
Põldme, kinnitas politsei. Kuigi mehe kehal olid pindmised vigastused, peab
prokuratuur surma põhjuseks siiski uppumist.

Eile kell 15.45 leidis selle aasta viimaseid sukeldumisi teinud klubi Oxygen juhataja Kert Meidra Tallinnas linnahalli lähedalt muuli juurest tundmatu noormehe surnukeha, kes oli Meidra hinnangul vees olnud umbes nädala.

Tumedates rõivastes inimene lamas 2,5 meetri sügavusel merepõhjas pooleldi põlvili, nägu kai suunas, käed abiotsivalt ülespoole kõveras.

Täna hetk tagasi kinnitas Tallinna Politseiprefektuuri pressiesindaja Martin Luige, et uppunu oli kümmekonna päeva eest kadunuks jäänud Tallinna Kesklinna linnakeskkonna juhataja asetäitja Romet Põldme (25).

Sama kinnitas Äripäevale ka Põhja ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Maria-Elisa Rannajõe. "Tema kehal olid pindmised vigastused, kuid surma põhjustas siiski uppumine," lisas Rannajõe.

Surma asjaolude väljaselgitamiseks on politsei alustanud kriminaalmenetlust.

Rometit nähti viimati 19. detsembri öösel kella 1 paiku, kui ta koos kahe töökaaslasega taksoga koju sõitis ning Kalamajas Kotzebue ja Vabriku tänava ristil 50 meetri kaugusel oma kodust taksost väljus.

1,5 aastat linnaosavalitsuses töötanud Romet Põldme tegeles maaküsimuste, linnakujunduse alaste projektide elluviimise, detailplaneeringute menetlemise ja nende arutelude läbiviimisega ning halduskogu materjalide vastuvõtmisega.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. December 2008, 15:00
Otsi:

Ava täpsem otsing