Digireklaami firma sai EASilt eksporditoetust

06. jaanuar 2009, 18:21

Kodulehekülgi ja digireklaami tootev Media
Menu International AS sai Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt (EAS) taas
eksporditoetust, teatas ettevõte.

Seekordne ekspordi arendamise kulu ulatab ligikaudu 3 miljoni kroonini, millest pool kannab Media Menu ise ja teise poole annab EAS. Ekspordi hõlbustamiseks plaanib Media Menu värvata uusi töötajaid ning arendada koostööd marketingi- ja müügiettevõtetega. Kuna ekspordi puhul on vaja sihtturu keeleoskusega inimesi, loodab Media Menu palgata Tallinnas elavaid välismaalasi.

Pärast osalemist EASi esimeses eksporditoetuse programmis aastatel 2005-2008 suurenes Media Menu ekspordikäive oluliselt. 2007. aastal moodustas eksport 99,2% ettevõtte käibest.

Media Menu rootslasest tegevdirektor Dag Kirsebom kommenteeris: “Olen väga uhke oma eestlastest töötajate ja nende töö üle, mis nad teevad meie välisklientidele. Meie töö on drastiliselt paranenud viimase 6 kuu jooksul.” Kirsebom lisas: „Oleme tänulikud, et EAS jälle meid usaldas ja me anname endast maksimumi, et suurendada tulevatel aastatel Eesti eksporti.”

Rootslastele kuuluv Media Menu disainib ja loob kodulehekülgi, flash-animatsioone ning internetireklaame. Ettevõtte eksporditurgudeks on põhiliselt Soome, Rootsi, Norra, Taani, Saksamaa ning Suurbritannia.

EASi ekspordiprogramm vahendab Euroopa Liidu abiraha uute liikmesriikide ettevõtetele, mis plaanivad ekspordi suurendamist nn vanadesse liikmesriikidesse. Võrreldes vanade Euroopa riikide ettevõtetega pakub Media Menu kiiremat tööd ja madalamat hinda.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. January 2009, 18:30
Otsi:

Ava täpsem otsing