Esmaspäev 23. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

09. jaanuar 2009, 10:54

aripaev.ee annab valiku sündmusi, mida teha
Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
09.01 kl 19 “Kõige tähtsam”
Lavakunstikooli XXIV lennu bakalaureuselavastus endises Heliose kinos
10.01 kl 19 “Soome hobune”
10.01 kl 19 “Boulgakoff”
10.01 kl 19 “Kõik on täis”
11.01 kl 19 “Päikesepoisid”
11.01 kl 19 “Metspart”
11.01 kl 19 “Kõige tähtsam”
endises Heliose kinos
13.01 kl 19 “Voldemar”
13.01 kl 19 “Metspart”
13.01 kl 19 “Kõige tähtsam”
Lavakunstikooli XXIV lennu bakalaureuselavastus endises Heliose kinos
14.01 kl 19 “Voldemar”
14.01 kl 19 “Naine ja hirmutis”
14.01 kl 19 “Kõige tähtsam”
Lavakunstikooli XXIV lennu bakalaureuselavastus endises Heliose kinos
15.01 kl 19 “Rahauputus”
15.01 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
15.01 kl 19 “Aabitsa kukk”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Tallinna Linnateater
09.01 kl 19 “Murdlainetus”
09.01 kl 19 “0hvrit mängides”
10.01 kl 19 “Meeletu”
12.01 kl 19 “Iguaani öö”
13.01 kl 19 “Iguaani öö”
14.01 kl 19 “Eesti teatri laulud”
15.01 kl 19 “Eesti teatri laulud”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
09.01 kl 19 “GEP”
10.01 kl 19 “GEP”
13.01 kl 19 “Perikles”
14.01 kl 19 “Perikles”
15.01 kl 19 “Perikles”
Sakala 3, Tallinn

Rahvusooper Estonia
09.01 kl 12 “Imelaps”
09.01 kl 15 “Imelaps”
09.01 kl 19 “Tuhkatriinu”
10.01 kl 12 “Pähklipureja”
10.01 kl 19 “Rigoletto”
11.01 kl 12 “Minu veetlev leedi”
15.01 kl 19 “Tosca”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
09.01 kl 19 “Teisel pool”
10.01 kl 19 “Teisel pool”
12.01 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga” Endlas
14.01 kl 12 “Onu Remuse lood”
Keila kultuurikeskuses
14.01 kl 19 “Söögituba”
Keila kultuurikeskuses
14.01 kl 19 “Mina, naine”
15.01 kl 19 ”Top Dogs”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
09.01 kl 13 “POKS”
10.01 kl 19 “Kolm meest paadis”
12.01 kl 19 “Börs ja Börsitar”
13.01 kl 19 “Grafiti”
13.01 kl 19 “POKS”
Võru kultuurimajas Kannel
14.01 kl 19 “Kolm meest paadis”
14.01 kl 19 “Börs ja Börsitar”

Pärnu Endlas
15.01 kl 18 “Väike Tjorven Soolavareselt”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
09.01 kl 19 “Sada aastat...”
09.01 kl 13 Muusikalikontsert Memory 2009 Vanemuise kontserdimajas
09.01 kl 19 Muusikalikontsert Memory 2009 Vanemuise kontserdimajas
10.01 kl 19 “Suurema kurbuseta”
10.01 kl 13 Muusikalikontsert Memory 2009 Pärnu kontserdimajas
10.01 kl 19 Muusikalikontsert Memory 2009 Vanemuise kontserdimajas
11.01 kl 16 “Vabamõtleja”
Vanemuise väikeses majas
11.01 kl 16 “Jooksvad kulud”
Sadamateatris
11.01 kl 19 Muusikalikontsert Memory 2009 Pärnu kontserdimajas
13.01 kl 12 “Detektiiv Lotte”
13.01 kl 19 “Koidula veri”
14.01 kl 19 “Vabamõtleja”
Vanemuise väikeses majas
14.01 kl 19 “Vaene loom vihma käes” Sadamateatris
14.01 kl 18 “Detektiiv Lotte”
15.01 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
15.01 kl 19 Muusikalikontsert Memory 2009 Jõhvi kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
14.01 kl 19 “Misantroop”
Iisaku rahvamajas
14.01 kl 18 “Sünnipäevapidu”
Rahvusraamatukogu teatrisaalis
15.01 kl 18 “Kalevipoeg”
Kumu auditooriumis
15.01 kl 18 “Sünnipäevapidu”
Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Zack ja Miri teevad porri”
kl 14.00, 19.30, 21.45
“Madagaskar 2”
kl 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
“Riskikuller 3”
kl 17.45, 22.15
“Neljad jõulud”
kl 12.00
“Unejutud”
kl 10.45, 13.00
“Austraalia”
kl 18.00, 21.00
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
“Rocknrolla”
kl 15.15, 20.00
“Vicky Cristina Barcelona”
kl 16.00, 19.00, 21.15
“Asustatud saar”
kl 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Reis maakera südamesse 3D”
kl 11.05 (v.a N), 13.45 (v.a N), 16.30, 19.15, 22.00
“Riskikuller 3”
kl 12.15, 17.20, 22.15
“Neljad jõulud”
kl 11.00, 16.20
“Asustatud saar”
kl 11.45, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50
“Vahetus”
kl 12.00 (v.a K), 14.55, 17.50, 20.45
“Videvik”
kl 14.30, 19.35
“Madagaskar 2”
eesti keeles:
kl 11.20, 13.40, 15.50, 18.00, 20.15 (v.a N)
vene keeles:
kl 11.35 (v.a N), 14.10 (v.a N), 16.40
“Päev, kui maailm jäi seisma”
kl 18.55, 21.20
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles:
kl 11.30, 13.50, 16.10, 18.30 (v.a L),
20.50 (v.a L, N)
“Unejutud”
kl 11.10, 15.40, 17.55
“Rocknrolla”
kl 11.50, 17.00, 19.30, 22.10
“Austraalia”
kl 13.00, 18.20, 21.40
MET Ooper: “La Rondine” L kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Videvik”
kl 21.00 (v.a L)
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles:
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45 (v.a L)
MET Ooper: “La Rondine” L kl 20.00
“Austraalia”
kl 14.45, 20.30
“Unejutud”
kl 12.30, 18.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Madagaskar 2”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 12.30 (v.a R, E, T, K, N), 14.30 (v.a K)
“Unejutud”
kl 16.45, 19.15, 21.30
“Rocknrolla”
kl 21.15
“Asustatud saar”
vene keeles: kl 13.30 (v.a R, E, T, K, N), 16.00, 18.30, 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Päev, kui maailm jäi seisma”
L–N kl 19.20;
P–K kl 17.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Võmm kuklasse”
kl 14.00,21.00
“Mamma Mia!”
kl 16.15
“Valede rägastik”
kl 18.30
“007: veidi lohutust”
kl 14.15, 21.15
“Detsembrikuumus”
kl 16.30
“Põletada pärast lugemist”
kl 18.45

KONTSERT

Clazz Restoran Club
09.01 kl 23 Lee Pearson
Estonian Allstars
10.01 kl 23 International Superband
11.01 kl 22.30 International Superband
Vana-Turg 2, Tallinn

Elva raekoda
15.01 kl 19 “The Dance Album”
Kristo Käo / kitarr ja lauto
Maria Rääk / koreograafia, kastanjetid ja plaksutamine
Kesk 32, Elva

Estonia kontserdisaal
09.01 kl 19 “Johannes Damaskusest”
Tobias. Kantaat
11.01 kl 18 Antonio Vivaldi “Aastaajad”
Mängib Ooper-Kvartett koosseisus Henno Soode (viiul), Eivin Toodo (viiul), Kerstin Tomson (vioola), Mati Leibak (tšello)
Kaastegevad Ene Nael (klavessiin) ja Jüri Aarma (sonetid)
15.01 kl 15 Tõnis Mägi ja Politseiorkester
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed
14.01 kl 19 “Tähemõrsja”
Tõnu Naissoo (klaver)
Taavo Remmel (kontrabass)
Ahto Abner (löökpillid)
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
10.01 kl 17 Vokaalansambel
Gentlemen Singers (Tšehhi)
15.01 kl 19 Memory 2009,
muusikalikontsert
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
10.01 kl 18 “Teekond Hispaanias”
Kristiina Are, Ene Nael (klavessiin)
Weizenbergi 37, Tallinn

Klubi Tapper
10.01 kl 18 “Death Attack”
Urt, Deafine, Deceased Dreams, Still Haunts Me, Nihilistikrypt, Neoandertals
Pärnu mnt 158g, Tallinn
u Kullamaa kultuurimaja
09.01 kl 19 Klaverikuld Rein Rannap 55
Kullamaa vald, Läänemaa

Kuressaare kultuurikeskus
14.01 kl 19 Tšellopalavik
Talinna tn 6, Kuressaare

Mederi saal
10.01 kl 18 “Eesti soololaulud”
Helen Lokuta (sopran),
Oliver Kuusik (tenor), Ivo Sillamaa (klaver)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

NO99 džässiklubi
09.01 kl 21.30 Tõnu Naissoo,
Hammond Trio
10.01 kl 21.30 Slide Show Bob and His Famous Orchestra ( Rootsi-Eesti)
Sakala 3, Tallinn

Palamuse rahvamaja
15.01 kl 19 “Eesti soololaulud”
Helen Lokuta (sopran),
Oliver Kuusik (tenor), Ivo Sillamaa (klaver)
Köstri allee 1, Palamuse, Jõgevamaa

Pärnu kontserdimaja
09.01 kl 19 Vokaalansambel
Gentlemen Singers (Tšehhi)
11.01 kl 13 Memory 2009,
muusikalikontsert
11.01 kl 19 Memory 2009,
muusikalikontsert
Aida 4, Pärnu

Relax Café
09.01 kl 20 SindyCat Pop-Rock Band
10.01 kl 20 Victoria´s Trio
Tartu mnt 43, Tallinn

Türi kultuurimaja
11.01 kl 16 Hingemuusika
Hariduse 1, Türi

Vanemuise kontserdimaja
09.01 kl 19 Memory 2009,
muusikalikontsert
10.01 kl 13 Memory 2009,
muusikalikontsert
10.01 kl 19 Memory 2009,
muusikalikontsert
14.01 kl 19 Klaverikuld Rein Rannap 55
Vanemuise 6, Tartu

Vene kultuurikeskus
09.01 kl 18 Ansambel Zlatõje Gorõ
Mere pst 5, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Adamson-Ericu muuseum 25.
Kunstisisesed dialoogid ajapeeglis,
kuni 15.03
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Lendva”, grupinäitus, 14.01–07.02
Jahu 12, Tallinn

Draakoni galerii
Andres Sütevaka, kuni 10.01
Maal/dekonstruktsioon, 12.01–24.01
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
Urbanistliku pargi konkursitööd,
kuni 01.03
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Riigiraamatukogu haruldused”,
kuni 28.03
“Kullaketrajad” illustratsioonid Fr. R. Kreutzwaldi loomingu põhjal, kuni 12.01
“Kunst ilma käteta”, kuni 31.01
Maldon Otsa loodusfotod, 15.01–29.01
“Infinitimacy” Pamela Peepsoni
naivistlikud joonistused, kuni 27.01
“LEEDU: kultuur ja ajalugu”, kuni 21.01
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
”Klassikud” Lilian Linnaks, kuni 11.01
“Pagulased. Lili Kaelase päradus”,
kuni 11.01
Lai 17, Tallinn

Galerii Aatrium
“Eyes See” (Uganda) Fotod, kuni 10.01
“Yeah, 1 Year” Frank Koop, maalid, 14.01–07.02
Harju 6, Tallinn

Haus Galerii
Malle Leis, kuni 30.01
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Vaevavad asjad” Maria Arusoo
Herlet Elvisto, kuni 19.01
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Väike spektaakel”. Lauri Astala videoinstallatsioonid, kuni 15.02
“Elephant Bullet. Rahvusvaheline
videokunstiprojekt”, kuni 01.02
“Swedbanki kunstipreemia”, kuni 15.02
“Tegelikkuse sabotaaž. Sürrealism Euroopa fotokunstis 1922–1947”,
kuni 11.01
“Vabaduse utoopia. Noor kunst Tallinnas”, kuni 22.02
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone galerii
“Kivi südamelt” Villu Plink ja
Silja Saarepuu, kuni 11.01
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
“In Graafika”, kuni 31.01
Pärnu tarbekunstnike ülevaatenäitus, kuni 10.01
Aida 4, Pärnu

Pärnu Muuseum
“Reis ma ei tea kuhu“
Jasper Zoova mustvalge graafika
ja animatsioonfilmi näitus, kuni 17.01
“Eesti arheoloogia suurkuju
Evald Tõnisson 1928–2001”,
kuni 15.01
Rüütli 53, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Varsti” Laura Kuusk Anna Stina Treumund, kuni 25.01
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Peegeldused“
Ivi Arraku isiknäitus, kuni 11.01
Vanemuise 26, Tartu

Tartu
Lastekunstikooli galerii

“Abstraktsuse mõtestamine”
Kaljo Põllu, 09.01
Jakobi 52, Tartu
u Vabaduse galerii
Peeter Ulas. Joonistused, kuni 28.01
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Kuufaasid” Ahti Seppet, kuni 18.01
“Arhitektuur on kohal“ arhitektuuriaasta rändnäitus, kuni 18.01
Liiva 13, Võru
Pärnu mnt 45, Tallinn

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. January 2009, 10:54
Otsi:

Ava täpsem otsing