Laupäev 10. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Pädaste pälvis luksusreiside eksperdilt auhinna

12. jaanuar 2009, 15:44

Luksusreiside asjatundja Andrew Harper
nimetas Pädaste mõisa üheks tänavuse aastaauhinna võitjaks, teatas Pädaste mõisa
kaasomanik Martin Breuer.

Koos Pädaste mõisaga pärjati Andrew Harper's Hideaway Reporti tänavuse aastaauhinna võitjaks Balti ja Skandinaavia regioonis ka hotell Nimb Kopenhaagenis.

Pädaste mõisa juhi ja kaasomaniku Martin Breueri sõnul on auhind neile suureks auks. "Oleme välja valitud koos prestiiþsete hotellidega nagu Ca' Sagredo Veneetsias, The Four Seasons Firenzes või Hermitage bay Antigua saarel," märkis ta.

Igakuine sõltumatu väljaanne Andrew Harper's Hideaway Report on suunatud teadlikku valikut otsivale, nõudlikule ja kogemusterikka maitsega reisijale. Reisides inkognito juba 30 aastat ning erapooletuse tagamiseks alati ka teenuse eest tasudes, loetakse Andrew Harperit ning tema meeskonda ülemaailmselt luksusreiside asjatundjaks ja usaldusväärseks autoriteediks, teatas Pädaste mõis.

Igal aastal meenutavad Andrew Harper ja tema meeskond viimase 12 kuu reisikogemusi ning sõeluvad kogetu põhjal välja parimad pärlid, mis tunnustatakse aastaauhinnaga. "Aastaauhinna saajate hulka kuuluvad hotellid on pigem väikesed ja isikupärased, pakkudes ainulaadset lõõgastusvõimalust ning paistavad silma personaalse ning hooliva teenindusega," ütles Andrew Harper.

"Þürii põhjendab oma valikud aastatekümnete pikkuse kogemusega, mis aitab valida hea ja tõeliselt suurepärase vahel. Kõik meie poolt välja valitud hotellid paistavad silma ðarmantsuse, reisija mugavuse ja südamest tuleva külalislahkusega," lisas ta.

Andrew Harper's Hideaway Report saadetakse ainult 25 000 klubiliikmele üle maailma.

Muhu saare lõunakaldal asuv Pädaste mõisakompleks oli esimene Eesti hotell, mis võeti vastu mainekasse Small Luxury Hotels of the World gruppi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. January 2009, 15:57
Otsi:

Ava täpsem otsing