Neljapäev 8. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Äripäeva nõuanne: mida teha nädalavahetusel?

16. jaanuar 2009, 12:59

Aripaev.ee pakub välja valiku
sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
16.01 kl 19 ”Rahauputus”
16.01 kl 19 ”Naine ja hirmutis”
16.01 kl 19 “Leekrüübe”
17.01 kl 19 “Soome hobune”
17.01 kl 19 “Metspart”
17.01 kl 19 “Kõik on täis”
18.01 kl 19 “Pedro P?ramo” esietendus
18.01 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
20.01 kl 19 “Soome hobune”
20.01 kl 19 “Sügissonaat”
20.01 kl 19 “Keldris” esimene lugemine
21.01 kl 19 “Sügissonaat”
22.01 kl 19 “Pedro P?ramo”
22.01 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater
16.01 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
17.01 kl 19 “Testosteroon”
17.01 kl 19 “Tunnete tektoonika”
20.01 kl 19 “Karge meri”
21.01 kl 19 “Karge meri”
22.01 kl 11 “Reinuvader Rebane”
22.01 kl 19 “Testosteroon”
Keskväljak 1, Pärnu

Tallinna Linnateater
16.01 kl 19 “Vincent”
17.01 kl 19 “Minu tädi” esietendus
19.01 kl 19 “Minu tädi”
19.01 kl 19 “Eesti teatri laulud”
20.01 kl 19 “Minu tädi”
21.01 kl 19 “Nõks”
21.01 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
22.01 kl 19 “Nõks”
22.01 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
20.01 kl 19 “Aktsioon: teatrimängud”
22.01 kl 19 “GEP”
Sakala 3, Tallinn

Theatrum
16.01 kl 19 “Linn”
22.01 kl 19 “Linn”
Vene 14, Tallinn

Rahvusooper Estonia
16.01 kl 19 “Viini veri”
17.01 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
17.01 kl 19 “Tosca”
18.01 kl 12 “Minu veetlev leedi”
20.01 kl 19 “Minu veetlev leedi”
21.01 kl 19 “Hamlet. Libahunt”
22.01 kl 19 “Minu veetlev leedi”
Estonia pst 4, Tallinn

Ugala Teater
16.01 kl 13 “Väike merineitsi”
16.01 kl 19 “Kolm õde”
17.01 kl 19 “Börs ja Börsitar”
19.01 kl 19 “Anna Karenina”
20.01 kl 19 “norway.today”
21.01 kl 19 “Keisri hull”
22.01 kl 11 “Väike merineitsi”
22.01 kl 19 “Linnapea”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
16.01 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Aruküla kultuurimajas
18.01 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Pärnu teatris Endla
19.01 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Vene teatris
20.01 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Rakvere teatris
21.01 kl 19 “Viimane sigar”
Eesti Draamateatris
22.01 kl 19 “Ometi kord”
Kuimetsa rahvamajas
Tartu mnt 55/59, Tallinn

Vanemuine
16.01 kl 19 “Trubaduur”
17.01 kl 13 Muusikalikontsert Memory 2009 Estonia kontserdisaalis
17.01 kl 18 “Peeter Paan”
17.01 kl 19 Muusikalikontsert Memory 2009 Estonia kontserdisaalis
18.01 kl 16 “Savoy ball”
18.01 kl 16 “Suve viimne roos”
Vanemuise väikeses majas
18.01 kl 19 “Sviit” Rakvere teatris
20.01 kl 12 “Detektiiv Lotte”
20.01 kl 18 “Detektiiv Lotte”
21.01 kl 18 “Pähklipureja”
21.01 kl 19 “Võta mind!”
22.01 kl 19 “Sugar ehk Džässis ainult tüdrukud”
22.01 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
16.01 kl 18 “Kalevipoeg”
Kumu auditooriumis
19.01 kl 19 “Nürnberg”
Haapsalu kultuurimaja rõdusaalis
20.01 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?” Rahvusraamatukogu teatrisaalis
20.01 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
21.01 kl 11 “Varblase Priidu”
21.01 kl 14 “Varblase Priidu”
21.01 kl 18 “Pal-tänava poisid”
22.01 kl 16 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Clazz Restoran Club
16.01 kl 23 Anneliis Kits Stereo Spectrum
17.01 kl 23 Sofia Rubina Band
20.01 kl 20 Tiit Lauk Band
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
16.01 kl 19 Soleerib Nikolai Demidenko (klaver, Ühendkuningriik)
17.01 kl 13, 19 Muusikalikontsert Memory 2009
18.01 kl 17 Klaverikuld Rein Rannap 55
22.01 kl 19 Eesti puhkpillimängijate konkursi 2008. aasta laureaadid
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
22.01 kl 19 Vokaalansambel ManSound (Ukraina)
Pargi 40, Jõhvi

Kunda Linna Klubi
16.01 kl 19 “Eesti Soololaulud”
Lasteaia 4, Kunda

Liverpool
20.01 kl 21 Jazzliit: Tõnu Naissoo Hammond Trio
Tartu 1c, Viljandi

Mederi saal
16.01 kl 19 “Kirgastunud öö”
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Niguliste kirik
21.01 kl 19 Vocalissimo: Risto Joost
Niguliste 3, Tallinn

NO99 džässiklubi
17.01 kl 21.30 Jazzliit: Küteishon Brothers
22.01 kl 21.30 Klima Kalima /
Talvejazz 2009
Sakala 3, Tallinn

Rock Café
22.01 kl 18 Chaos Over Europe:
Kreator (GER), Caliban (GER),
Eluveitie (SUI), Emergency Gate (GER)
Tartu mnt 80d, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
18.01 kl 17 Jorma Toots, Ivo Lille
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tartu Jaani kirik
20.01 kl 19 Vocalissimo: Risto Joost
Jaani 5, Tartu

Tartu Sadamateater
17.01 kl 19 “Mustlasvanker”
Soola 5b, Tartu

Viljandi
Pärimusmuusika Ait

17.01 kl 16 August Pulst 120
21.01 kl 19 Vokaalansambel ManSound (Ukraina)
Tasuja pst 6, Viljandi

Kannel
16.01 kl 19 “Valgel maal”
Tütarlastekoor Ellerhein,
Reval Ensemble,
dirigent Tiia-Ester Loitme
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu
“Välk”
eesti keeles: L–P kl 13.45
“Kõigele “jah””
kl 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Seitse elu”
kl 14.15, 16.45, 19.30, 22.00
Naised”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Asustatud saar: esimene film”
kl 11.45, 15.30
“Vicky Cristina Barcelona”
kl 18.00, 20.15, 22.15
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles: kl 10.45, 12.45
“Zack ja Miri teevad porri”
L–P kl 21.15;
R, E, T kl 13.45, 21.15
“RocknRolla”
kl 11.15, 16.00
“Austraalia”
kl 18.15
“Madagaskar 2”
eesti keeles: kl 11.30, 13.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Reis maakera südamesse 3D”
kl 11.05 (v.a P), 13.45 (v.a L), 16.30 (v.a L, P, N), 19.15 (v.a N)
“Riskikuller 3”
kl 11.15, 22.20
“Asustatud saar: esimene film”
kl 14.20 (v.a. P), 16.50, 19.20, 21.50
“Vahetus”
kl 13.30, 16.25, 19.25
“Videvik”
kl 15.00
“Päev, kui maailm jäi seisma”
kl 21.40
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles:
kl 11.30, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50
“Unejutud”
kl 11.10, 13.25, 17.55 (v.a T)
“Zack ja Miri teevad porri”
kl 15.40, 20.10, 22.25
“RocknRolla”
kl 14.15, 19.30, 22.10
“Kõigele “jah””
kl 12.20, 14.50, 17.20 (v.a N), 19.50 (v.a N), 22.15
“Seitse elu”
kl 13.20, 16.15, 19.00 (v.a N), 21.45
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Videvik”
kl 16.30, 21.30
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles:
kl 12.00, 14.15, 19.15
“Kõigele “jah””
kl 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kõigele “jah””
kl 14.30, 19.00, 16.45, 21.15
“Madagaskar 2”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 17.00;
L, P kl 12.30, 17.00
“Unejutud”
kl 19.15, 21.30
“Asustatud saar: esimene film”
vene keeles: kl 16.00, 18.30, 21.00;
L, P kl 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles: kl 14.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Austraalia”
R, L, N kl 18.20;
P, K kl 16.10, 19.20;
T kl 19.20
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Videvik”
L, P, E kl 20.00;
R, T, K, N kl 21.00
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
L, P kl 18.15;
T, K kl 17.15, 19.00;
N kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Võmm kuklasse”
kl 20.30
“Mamma Mia!”
kl 15.30
“Valede rägastik”
kl 18.00
“007: veidi lohutust”
kl 18.45
“Detsembrikuumus”
kl 14.45, 21.00
“Neljad jõulud”
kl 16.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
“Unejutud”
kl 17.00, 19.00
“RocknRolla ” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

ArtDepoo
“Lendva”, grupinäitus, kuni 07.02
Jahu 12, Tallinn

Draakoni galerii
Maal/dekonstruktsioon, kuni 24.01
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
Urbanistliku pargi konkursitööd,
kuni 01.03
Ahtri 2, Tallinn

Galerii Aatrium
“Yeah, 1 Year” Frank Koop, kuni 07.02
Harju 6, Tallinn

Haus Galerii
Malle Leis, kuni 30.01
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Vaevavad asjad” Maria Arusoo Herlet Elvisto, kuni 19.01
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Väike spektaakel”. Lauri Astala videoinstallatsioonid, kuni 15.02
“Elephant Bullet. Rahvusvaheline
videokunstiprojekt”, kuni 01.02
“Swedbanki kunstipreemia”, kuni 15.02
“Vabaduse utoopia. Noor kunst Tallinnas”, kuni 22.02
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04.2009
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone galerii
Raivo Kelomees, kuni 01.02
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Rakvere Näitustemaja
“ELU 69”, kuni 12.03
Tallinna 3, Rakvere

Tallinna Linnagalerii
“Varsti” Laura Kuusk Anna Stina Treumund, kuni 25.01
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Maalin kaunilt“, kuni 01.02
“Jälg” Leho Rubis, kuni 01.02
Vanemuise 26, Tartu

Vabaduse galerii
Peeter Ulas. Joonistused, kuni 28.01
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Andrus Raag ja Irina Krivonogova õlimaal, 19.01–12.02
“4. Ermel” Aavo Ermeli graafika,
19.01–12.02
“Kuufaasid” Ahti Seppet, kuni 18.01
“Arhitektuur on kohal“, arhitektuuriaasta rändnäitus, kuni 18.01
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. January 2009, 13:47
Otsi:

Ava täpsem otsing