Neljapäev 8. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

22. jaanuar 2009, 13:48

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
23.01 kl 19 “Pedro P?ramo”
23.01 kl 19 “Grönholmi meetod”
24.01 kl 19 “Sigma Tau–C705”
24.01 kl 19 “Õhtusöök sõpradega”
24.01 kl 19 “Kõik on täis”
25.01 kl 12 “Võluõunad ehk Naeru kätte võib surra”
25.01 kl 19 “Eesti matus”
25.01 kl 19 “Sügissonaat”
25.01 kl 19 “Aabitsa kukk”
27.01 kl 19 “Sigma Tau–C705”
27.01 kl 19 “Sügissonaat”
27.01 kl 19 “Leekrüübe”
28.01 kl 19 “Jõgi voolab läbi linna”
28.01 kl 19 “Boulgakoff”
28.01 kl 19 “Kõik on täis”
29.01 kl 19 “Jõgi voolab läbi linna”
29.01 kl 19 “Boulgakoff”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater
23.01 kl 19 “Revident”
24.01 kl 19 “Pisuhänd”
26.01 kl 19 “Ma olen iseenda naine”
Vene Teatris
27.01 kl 19 “Ma olen iseenda naine”
Vanemuise suures majas
28.01 kl 12 “Reinuvader Rebane”
Rakvere teatris
28.01 kl 19 “Testosteroon”
Rakvere teatris
29.01 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend teismeliste elust, esietendus
Keskväljak 1, Pärnu

Tallinna Linnateater
23.01 kl 19 “Minu tädi”
24.01 kl 19 “Minu tädi”
27.01 kl 19 “Minu tädi”
27.01 kl 19 “Iguaani öö”
28.01 kl 19 “Iguaani öö”
28.01 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
29.01 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
29.01 kl 19 “Iguaani öö”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
23.01 kl 19 “GEP”
24.01 kl 19 “GEP”
27.01 kl 19 “GEP”
28.01 kl 19 “GEP”
Sakala 3, Tallinn

Theatrum
24.01 kl 19 “Linn”
29.01 kl 19 “Linn”
Vene 14, Tallinn

Rahvusooper Estonia
23.01 kl 19 “Hamlet. Libahunt”
24.01 kl 19 “Minu veetlev leedi”
25.01 kl 12 “Tuhkatriinu”
28.01 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
29.01 kl 19 “Luikede järv”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
23.01 kl 19 “Päeva lõpus”
23.01 kl 19 “Mina, naine”
Rannu rahvamajas
24.01 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
26.01 kl 19 “Kuidas elad?... Ann?!”
26.01 kl 19 “Päeva lõpus”
Oisu rahvamajas
27.01 kl 12 “Onu Remuse lood”
27.01 kl 19 “Creeps“
27.01 kl 19 ”Top Dogs”
28.01 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga“
28.01 kl 19 “Täismäng”
Rae kultuurikeskuses
29.01 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga“
29.01 kl 19 “12 tooli”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
23.01 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
24.01 kl 13 “Kolm õde”
26.01 kl 19 “POKS”
26.01 kl 19 “Linnapea”
Eesti Draamateatris
28.01 kl 12 “POKS”
Vändra Kultuurimajas
29.01 kl 19 “Grafiti”
Valga kultuuri- ja huvialakeskuses
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
23.01 kl 19 “Kõik aias”
23.01 kl 19 “Rigoletto” väikeses majas
24.01 kl 19 “Koidula veri”
24.01 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
25.01 kl 16 “Sviit” väikeses majas
25.01 kl 16 “Vaene loom vihma käes” Sadamateatris
26.01 kl 12 “Peeter Paan” Pärnu Endlas
26.01 kl 18 “Peeter Paan” Pärnu Endlas
27.01 kl 19 “Jooksvad kulud”
Sadamateatris
27.01 kl 19 “Elling”
Tartu Saksa Kultuuri Instituudis
28.01 kl 19 “Sada aastat...”
28.01 kl 19 “La Traviata” väikeses majas
29.01 kl 19 “Giselle”
29.01 kl 19 “Lärmab ja veiderdab” vm
Vanemuise 6, Tartu

KONTSERT

Cafe Grand
24.01 kl 18 Cafe Grand Muusikasalong - Saksofonide öö
Kuninga 25, Pärnu

Clazz Restoran Club
23.01 kl 23 Jimmy ‘Bluesman’ Lawson Crossfire
24.01 kl 23 Sofia Rubina Virgo Veldi
28.01 kl 21 Otsa-kooli jamsession
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
23.01 kl 19 Ooperigala.
Korraldaja ERSO
25.01 kl 17 Vokaalansambel ManSound (Ukraina)
28.01 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
28.01 kl 19 Ansambel “Paabel”
Tõnu Tubli / löökpillid, Sandra Sillamaa / torupill, viled, sopransaksofon, torupill, Erko Niit / elektrikitarr, laul,
Arno Tamm / laul, kitarr,
Tanel Kadalipp / kontrabass, laul
Estonia pst 4, Tallinn

Kadrioru Loss
23.01 kl 19 Kuningate tants ja muusika
Weizenbergi 37, Tallinn
Kanuti Gildi Saal
28.01 kl 19.30 Improtest
Pikk 20, Tallinn

Klubi Tapper
25.01 kl 19 Richie Kotzen (Usa)
Pärnu mnt 158g, Tallinn

Kumu Auditoorium
27.01 kl 19 Endel Rivers kvartett
Weizenbergi 34 / Valge 1 , Tallinn

NO99 Jazzklubi
23.01 kl 21.30 Jazzliit: Crossing Borders ansamblid
24.01 kl 21.30 Jazzliit: Crossing Borders ansamblid
Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
24.01 kl 19 Vokaalansambel ManSound (Ukraina)
25.01 kl 19 “Jazzkaar”
Endel Jõgi-Rivers kvartett
29.01 kl 19 “Kevad jaanuaris”
PLO, dirigent Olari Elts,
solist Anna-Liisa Bezrodny (viiul)
Aida 4, Pärnu

Relax Cafe
24.01 kl 20 Helin-Mari Arder: Bossa Nova õhtu
Tartu mnt 43, Tallinn

Tallinna Raekoda
24.01 kl 18 “Suur Muusikaakadeemia”
Andres Mustonen (viiul),
Ivo Sillamaa (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Athena Keskus
23.01 kl 19 Endel Rivers kvartett / Talvejazz 2009
Küütri 1, Tartu

Tartu Jaani kirik
28.01 kl 19 Pärnu Nüüdismuusika
Päevad 2009.
Modernistlik Kammermuusika
Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet
26.01 kl 19 Voorand-Eespere-
Kannaste-Mälgand
Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva kiriku kammersaal
26.01 kl 19 Pärnu Nüüdismuusika
Päevad 2009.
Modernistlik Kammermuusika
Valga mnt 42, Tõrva

Vanemuise kontserdimaja
23.01 kl 19 Vokaalansambel ManSound (Ukraina)
29.01 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi
Pärimusmuusika Ait

24.01 kl 19 Jaz Symphony / Endel Rivers Kvartett
Tasuja pst. 6, Viljandi

Väravatorn
24.01 kl 16 “Munk ja matadoor”
Hortus Musicus,
kunstiline juht Andres Mustonen
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Välk”
eesti keeles:
kl 10.45, 12.45, 14.45, 17.00, 19.15
“Kõigele “Jah””
kl 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Seitse elu”
kl 14.15, 21.15 (v.a. R);
R kl 21.45
Naised”
kl 11.45, 16.15, 21.30
“Asustatud saar: Esimene film”
kl 13.00
“Vicky Cristina Barcelona”
kl 14.00, 18.30
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles: kl 11.15
“Austraalia”
kl 20.45
“Madagaskar 2”
eesti keeles: kl 11.00
“Pruutide sõda”
kl 13.15, 15.15, 17.15, 19.30, 21.45
“Vasha”
R erilinastus kell 19.00, kohal filmitegijad
kl 12.00, 16.45, 19.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Vasha”
kl 12.55, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
“Välk”
eesti keeles: kl 11.15, 14.20, 17.30 (v.a. L), 19.45 (v.a. E), 20.25 (v.a. L)
vene keeles:
kl 11.45, 16.55
“Pruutide sõda”
kl 12.30, 14.55, 17.15, 19.20 (v.a N),
21.45 (v.a. N)
“Asustatud saar: Esimene film”
kl 13.25, 18.35, 21.10
“Vahetus”
kl 15.50 (v.a. T), 21.20
“Videvik”
kl 14.10, 22.00
“Madagaskar 2”
eesti keeles:
kl 11.00, 13.00, 17.35
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles:
kl 11.20, 13.35 (v.a. T), 18.50
“Unejutud”
kl 11.10, 16.15
“RocknRolla”
kl 11.05, 16.45, 18.20, 20.50, 22.25;
L–P ka kl 15.45
“Austraalia”
kl 13.30, 19.10
“Kõigele “Jah””
kl 12.20, 14.50, 17.20, 19.50, 22.15
“Seitse elu”
kl 15.00, 19.35, 22.10
“Maadleja”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55
MET Ooper: “Orfeus ja Eurydike”
L kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Pruutide sõda”
kl 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15,
22.15 (v.a. L)
“Välk”
eesti keeles:
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30 (v.a. L)
“Kõigele “Jah””
kl 22.00 (v.a. L)
MET Ooper: “Orfeus ja Eurydike”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kõigele “Jah””
kl 21.15
“Asustatud saar: Esimene film”
vene keeles: kl 16.00, 21.00;
L–P kl 13.30
“Välk”
vene keeles:
kl 14.30, 16.45, 19.00;
L–P kl 12.15
“Pruutide sõda”
kl 17.15, 19.15, 21.15;
L–P kl 13.15, 15.15
“Seksiralli”
kl 18.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Unejutud”
kl 19.25 (v.a. E);
P, T, K kl 17.15
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Minu parima sõbra pruut”
R–P kl 19.00
“RocknRolla”
R, L, P, T kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Mamma Mia!”
kl 16.00
“Detsembrikuumus”
kl 14.00, 20.30
“Neljad jõulud”
kl 18.30
“Päev, kui maailm jäi seisma”
kl 16.30, 18.45
“Riskikuller 3”
kl 14.15, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
“Välk”
eesti keeles:
kl 17.00, 19.00;
L–P kl 15.00, 17.00, 19.00
“Vasha”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Adamson-Ericu muuseum 25.
Kunstisisesed dialoogid ajapeeglis,
kuni 15.03
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Lendva”, grupinäitus, kuni 07.02
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Hetk” Liisi Joala, 26.01–07.02
Maal/dekonstruktsioon, kuni 24.01
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
Urbanistliku pargi konkursitööd ,
kuni 01.03
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Loodusmuuseum
“Noor meri”, kuni 01.02
Lai 29A, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Kodust tõugatud: Birma põgenikud Tais”, kuni 31.01
“Riigiraamatukogu haruldused”,
kuni 28.03
“Kunst ilma käteta”, kuni 31.01
Maldon Otsa loodusfotod, kuni 29.01
“Infinitimacy” Pamela Peepsoni
naivistlikud joonistused, kuni 27.01
“Eesti menuraamat 2008”, 27.01R–21.02
Tõnismägi 2, Tallinn

Galerii Aatrium
“Yeah, 1 Year” Frank Koop, maalid,
kuni 07.02
Harju 6, Tallinn

Haus Galerii
Malle Leis, kuni 30.01
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Doings or not eesti versioon”
kuraatorid Laura Kuusk ja
Margit Säde, kuni 02.02
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Väike spektaakel”. Lauri Astala videoinstallatsioonid, kuni 15.02
“Elephant Bullet. Rahvusvaheline
videokunstiprojekt”, kuni 01.02
“Swedbanki kunstipreemia”, kuni 15.02
“Vabaduse utoopia. Noor kunst Tallinnas”, kuni 22.02
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Raivo Kelomees, kuni 01.02
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
In Graafika, kuni 08.02
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
In Graafika, kuni 31.01
Aida 4, Pärnu

Rakvere Näitustemaja
“ELU 69”, kuni 12.03
Tallinna 3, Rakvere

Tallinna Linnagalerii
Denes Farkas, 29.01–08.02
“Varsti” Laura Kuusk Anna Stina Treumund, kuni 25.01
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
„Maalin kaunilt“, kuni 01.02
“Jälg” Leho Rubis, kuni 01.02
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Talulaste jõulud”, kuni 08.02
“Krakowi jõulusõimed/ Szopki Krakowskie”, kuni 01.02
Lutsu 8, Tartu

Vabaduse Galerii
Lev Vassiljev. Joonistused ja graafika, 29.01–18.02
Peeter Ulas. Joonistused, kuni 28.01
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. January 2009, 13:54
Otsi:

Ava täpsem otsing