Neljapäev 8. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Heldur Meerits: investeerin LHVsse raha

26. jaanuar 2009, 16:09

Lõhmus, Haavel Viisemanni uus nõukogu
liige Heldur Meerits plaanib enda sõnul LHVsse ka raha
investeerida.

Meerits ütles, et tal on hea meel aidata kaasa ühe Eesti panga tekkimisele. "Ma investeerin sinna raha ka, kuid enne detailide selginemist ma numbritest rääkida ei tahaks. Kuid tuleb kapitali tõstmine ja selles ma löön küll kaasa," kommenteeris ta.

LHV-l tuleb Meeritsa sõnul rahulikult sammhaaval edasi minna. "Kindlasti on LHV esialgu suhteliselt pisikene pank ja seda, kui palju ta kasvab, näitab juba aeg. Kuid kasvuvõimalused viie ja kümne aasta perspektiivis on väga head," märkis ta.

Lisaks Meeritsale liitus LHV nõukoguga ka Hannes Tamjärv. Spekuleeritakse, et tegemist võib olla PR-kampaaniaga. "Kas LHV maine on nii halb? Mina pole küll märganud, et sellega midagi nii hullu lahti oleks," sõnas Meerits.

Igapäevaste asjadega ta pangas enda sõnul tegeleda ei kavatse, sest LHVs on noort energiat küllaga. Pigem annab Meerits vajadusel keeruliste küsimuste puhul nõu.

Nii palju kui aktsionärina ja nõukogu liikmena vajadust on, ma oluliste otsuste langetamise juures ka viibin, kinnitas ta.

Teine nõukogu liige Hannes Tamjärv teemat telefoni teel kommenteerima ei soostunud. "Kui tohib, siis kommenteeriksin mõni teine kord," märkis Tamjärv.

Heldur Meerits ja Hannes Tamjärv olid Hansapanga asutajate seas, LHV juht Rain Lõhmus asus Hansapanka tööle esimeste seas.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. May 2009, 10:39
Otsi:

Ava täpsem otsing