Laupäev 10. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

29. jaanuar 2009, 11:10

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
30.01 kl 19 “Pedro P?ramo”
30.01 kl 19 “Grönholmi meetod”
31.01 kl 19 “Müügimehe surm”
31.01 kl 19 “Voldemar”
01.02 kl 12 “Võluõunad ehk Naeru kätte võib surra”
01.02 kl 19 “Soome hobune”
01.02 kl 19 “Metspart”
03.02 kl 19 “Voldemar”
03.02 kl 19 “Metspart”
04.02 kl 19 “Sigma Tau–C705”
04.02 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
05.02 kl 19 “Pedro P?ramo”
05.02 kl 19 “Grönholmi meetod”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
30.01 kl 11 “Šoti torupillimängija”
Köismäe tornis
30.01 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
30.01 kl 18 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
31.01 kl 11 “Metsakülad”
31.01 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
31.01 kl 15 “Šoti torupillimängija”
Köismäe tornis
31.01 kl 18 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
01.02 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
01.02 kl 12 “Metsakülad”
01.02 kl 15 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
03.02 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
03.02 kl 11 “Metsakülad”
04.02 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
04.02 kl 11 “Metsakülad”
05.02 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh…”
05.02 kl 18 “Oskar ja Roosa Daam”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
30.01 kl 19 “Vee mälu”
30.01 kl 19 “Linda tahab lahutada”
31.01 kl 19 “Kangelane”
31.01 kl 19 “Tunnete tektoonika”
02.02 kl 19 “Tunnete tektoonika”
05.02 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend teismeliste elust
Keskväljak 1, Pärnu

Kanuti Gildi Saal
02.02 kl 19.30 hypekas:
Liina-Karina Mikkor
Vootele Vaher, Kann + Valkeapää
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
02.02 kl 19 “Tapatöö Jumal” Ugala Teatris
04.02 kl 19 “Tapatöö Jumal” Endla Teatris
Tallinna 20, Kuressaare

Tallinna Linnateater
30.01 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
31.01 kl 19 “Nõks”
31.01 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
02.01 kl 19 “Nõks”
02.01 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
03.01 kl 19 “Nõks”
03.01 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
04.02 kl 19 “Eesti teatri laulud”
05.02 kl 19 “Meeletu”
05.02 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
30.01 kl 19 “rambo”
31.01 kl 19 “rambo”
02.02 kl 19 “rambo”
03.02 kl 19 “rambo”
04.02 kl 19 “rambo”
Sakala 3, Tallinn

Theatrum
30.01 kl 19 “Linn”
Vene 14, Tallinn
u R.A.A.A.M
30.01 kl 19 “Sõdur” Tallinna Linnateatris
02.02 kl 19 “Sõdur” Rapla Kultuurikeskuses
Süda 8-7a, Tallinn

Rahvusooper Estonia
30.01 kl 19 “Rigoletto”
31.01 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
31.01 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
01.02 kl 12 “Rigoletto”
05.02 kl 19 “Don Quijote”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
30.01 kl 13 “Onu Remuse lood”
Aruküla rahvamajas
30.01 kl 19 “Creeps“ Aruküla rahvamajas
30.01 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale”
30.01 kl 19 “Mina, naine”
02.02 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
Eesti Draamateatris
03.02 kl 19 “Söögituba”
03.02 kl 19 “Johannese Passioon”
04.02 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga“
04.02 kl 19 “Täismäng”
05.02 kl 19 “Päeva lõpus”
05.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
30.01 kl 19 “Grafiti”
Avinurme Kultuurikeskuses
31.01 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt” esietendus
03.02 kl 13 “POKS”
03.02 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
03.02 kl 19 “Grafiti”
Võru kultuurimajas “Kannel”
04.02 kl 19 “Grafiti”
05.02 kl 13 “Väike merineitsi”
05.02 kl 19 “Keisri hull”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
30.01 kl 19 “Opal otsib meest”
Käina kultuurikeskuses
31.01 kl 19 “Opal otsib meest”
Märjamaa kultuurimajas
02.02 kl 19 “Publikule keelatud”
Tartu “Vanemuise” suures majas
03.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Kiviõli rahvamajas
04.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Väike-Maarja rahvamajas
05.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Valga kultuurikeskuses
Tartu mnt 55/59, Tallinn

Vanemuine
30.01 kl 19 “Savoy ball”
30.01 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
31.01 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
31.01 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
01.02 kl 12 “Detektiiv Lotte”
01.02 kl 16 “Suve viimne roos”
01.02 kl 18 “Detektiiv Lotte”
01.02 kl 16 “Jooksvad kulud”
Sadamateatris
03.02 kl 19 “Sada aastat...”
03.02 kl 19 “Hoffmann-Promenade” Tantsuteatri Zick külalisetendus Sadamateatris
04.02 kl 12 “Detektiiv Lotte”
04.02 kl 19 “Lärmab ja veiderdab”
Vanemuise väikeses majas
04.02 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
05.02 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
05.02 kl 19 “Vaene loom vihma käes” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
03.02 kl 18 “Ingel, Ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
04.02 kl 18 “Ingel, Ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
05.02 kl 18 “Ingel, Ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Võru Teatriateljee
30.01 kl 19 “Koomiku lapsepõlv”
Liiva 13, Võru Teater - Vanamehed seitsmendalt

KONTSERT

Ammende Villa
31.01 kl 17 Riho Sibul ja Robert Jürjendal
Mere pst 7, Pärnu

Beach Club
30.01 kl 18 Pärnu linna ja maakonna noortebändide konkurss:
Proovikas 2009 eelvoor
Mere pst 22, Pärnu

Clazz Restoran Club
30.01 kl 23 Anneliis Kits Stereo Spectrum Band
05.02 kl 22 Ryo Kawasaki Tõnu Naissoo Group
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
30.01 kl 19 Barokkmuusikafestivali
avakontsert
31.01 kl 15 Eesti Kooriühingu Aastakontsert
02.02 kl 19 Tartu rahu aastapäeva
kontsert
05.02 kl 19 Magnum Hortus Musicus
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
03.02 kl 19 Kolm tenorit Talveaias
Estonia pst 4, Tallinn

Illuka Mõis
31.01 kl 17 Mõisaromantika –
Saksofonide öö
Illuka, Illuka vald, Ida-Virumaa

Jõgeva muusikakool
03.02 kl 17 Super Akordion Trio
Suur 12, Jõgeva

Jõhvi Kontserdimaja
31.01 kl 17 José Miguel Moreno
(barokk-kitarr, lauto / Hispaania)
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal
30.01 kl 19.30 Repoo Ensemble/
Pärnu Nüüdimuusika Päevad
Pikk 20, Tallinn

Mederi saal
01.02 kl 16 José Miguel Moreno
(barokk-kitarr, lauto / Hispaania)
01.02 kl 18 Patrick Demenga
(tšello, Šveits)
04.02 kl 19 Bach ja Mozart
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade maja
31.01 kl 17 Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Helsingi Barokkansambel
Pikk 26, Tallinn

Niguliste
31.01 kl 19 Pärnu Nüüdismuusika Päevad 2009. Action kuubis II: dimensioonid
01.02 kl 19 Iegor Reznikoff
“Helisevad ülemhelid”
03.02 kl 19 Vokaalansambel
Huelgas Ensemble (Belgia)
Niguliste 3, Tallinn

NO99 Jazzklubi
30.01 kl 21.30 Jazzliit: Frank Frank
31.01 kl 21.30 Jazzliit: WindPower
Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
30.01 kl 19 Eesti Filharmoonia Kammer shy;koor ja Helsingi Barokkansambel
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teater
30.01 kl 21.30 Dzässiklubi Tõnu Naissoo Hammond Trio
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Relax Cafe
31.01 kl 20 Tuuli Taul Trio
Tartu mnt 43, Tallinn

Tartu Athena Keskus
30.01 kl 19 Riho Sibul ja Robert Jürjendal
Küütri 1, Tartu

Tartu Ülikooli Aula
05.02 kl 19 III Tartu rahvusvaheline noortekooride festival
Ülikooli 18, Tartu

Kloostri Ait
30.01 kl 21.30 Lena Te (Peterburi)
31.01 kl 20 Atlas plaadiesitluskontsert
Vene 14, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Kõige parem film 2”
kl 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
“Välk”
eesti keeles:
kl 10.45, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30
“Kõigele “Jah””
kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.45
“Seitse elu”
kl 21.00
“Naised”
kl 21.15
“Vicky Cristina Barcelona”
kl 14.00, 16.00
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles:
kl 12.00
“Austraalia”
kl 18.00
“Pruutide sõda”
kl 11.30, 13.30, 17.45, 20.00, 22.00
“Vasha”
kl 12.30, 15.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Vasha”
kl 11.50, 14.10, 19.10
“Välk”
eesti keeles: kl 11.25, 14.25, 17.25, 19.45, 20.25 (v.a N)
vene keeles:
kl 11.45, 16.55
“Pruutide sõda”
kl 11.20, 15.40, 20.05
“Asustatud saar: Esimene film”
kl 12.00, 21.55
“Videvik”
kl 14.15, 22.00 (v.a N)
“Madagaskar 2”
eesti keeles:
kl 11.00, 13.00
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles:
kl 15.00
“RocknRolla”
kl 12.15;
L–P k.a kl 21.35
“Austraalia”
kl 14.55;
L–P ka kl 18.15
“Kõigele “Jah””
kl 13.25, 17.20, 17.50, 19.40, 22.05, 22.15;
L–P k.a kl 15.05
“Seitse elu”
kl 16.30, 21.25 (v.a. T)
“Maadleja”
kl 14.30, 17.00, 19.30
“Kõige parem film 2”
kl 11.40, 13.45, 15.50, 18.00,
20.10 (v.a N), 22.20
“Uhkus ja au”
kl 12.20, 15.20, 18.20, 21.20
“Mässajate tänav”
kl 11.30, 14.05, 16.40, 19.15, 21.45
Hää Filmi Nädal:
“Mässajate tänav” R kl 19.15, 21.45
“Seitse” R kl 18.40, 21.40
“Uhkus ja au” L kl 18.20, 21.20
“Kaklusklubi” L kl 18.40, 21.40
“Rachel abiellub” P kl 18.30, 21.30
“Palgamõrvarid Brügges”
P kl 18.40, 21.15
“Kahtlus” E kl 18.30, 21.30
“Gran Torino” E kl 18.40, 21.15
“Frost/nixon” T kl 18.30, 21.30
“Mesrine: Surmatung” T Kl 18.40
“Kolm Kuningat” T kl 21.40
“Benjamin Buttoni Uskumatu Elu”
K kl 18.15, 21.30
“Pimeduse Rüütel” K kl 18.40, 21.40
“Operatsioon „Valküür“”
N kl 18.30, 21.30
”Wall-E” N kl 17.45
“Leo” N kl 19.50, 21.40
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Pruutide sõda” kl 20.00, 22.15
“Välk”
eesti keeles: kl 12.30, 15.00, 17.30
“Mässajate tänav”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kõigele “Jah””
kl 21.15
“Asustatud saar: Esimene film”
kl 16.15, 21.00
“Välk”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.30, 16.45, 19.00;
L–P ka kl 12.15
“Pruutide sõda”
kl 14.15, 18.45;
L–P ka kl 12.00
“Kõige parem film 2”
kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30;
L–P ka kl 13.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
kl 19.25 (v.a. E);
P, T, K kl 17.10
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Austraalia”
L–E kl 18.00; K, N kl 20.00
“Riskikuller 3”
L–E kl 21.00; K, N kl 18.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Mamma Mia!” kl 16.45
“Detsembrikuumus” kl 19.00
“Päev, kui maailm jäi seisma” kl 18.45
“Riskikuller 3” kl 14.30, 21.15
“Seksiralli” kl 21.00
“Unejutud” kl 14.15, 16.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
“Välk”
eesti keeles! kl 15.30; L–P ka kl 17:30
“Riskikuller 3” kl 19.15
“Happy-Go-Lucky” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Adamson-Ericu muuseum 25.
Kunstisisesed dialoogid ajapeeglis,
kuni 15.03
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Lendva”, grupinäitus, kuni 07.02
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Hetk” Liisi Joala, kuni 07.02
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
Urbanistliku pargi konkursitööd,
kuni 01.03
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Loodusmuuseum
“Noor meri”, kuni 01.02
Lai 29a, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Irena Baruch Wiley. 1906–1972”,
05.–26.02
“Kodust tõugatud: Birma põgenikud Tais”, kuni 31.01
“Riigiraamatukogu haruldused”,
kuni 28.03
“Kunst ilma käteta”, kuni 31.01
“Eesti menuraamat 2008”, kuni 21.02
“25 kaunimat Eesti raamatut ja 25 kaunimat Eesti lasteraamatut 2008”, 05.–21.02
Tõnismägi 2, Tallinn

Galerii Aatrium
“Yeah, 1 Year” Frank Koop, maalid,
kuni 07.02
Harju 6, Tallinn

Haus Galerii
Esther Roode (1923–2007)
mälestusnäitus, kuni 16.02
Malle Leis, kuni 30.01
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“III korrus, uks 18” Katrin Tees,
04.–16.02
“Doings or not eesti versioon”
kuraatorid Laura Kuusk ja
Margit Säde, kuni 02.02
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbe shy;kunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Väike spektaakel”. Lauri Astala videoinstallatsioonid, kuni 15.02
“Elephant Bullet. Rahvusvaheline
videokunstiprojekt”, kuni 01.02
“Swedbanki kunstipreemia”, kuni 15.02
“Vabaduse utoopia. Noor kunst Tallinnas”, kuni 22.02
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Raivo Kelomees, kuni 01.02
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek. Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
In Graafika, kuni 08.02
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
In Graafika, kuni 31.01
Aida 4, Pärnu

Rakvere Näitustemaja
“ELU 69”, kuni 12.03
Tallinna 3, Rakvere

Tallinna Linnagalerii
Denes Farkas, kuni 08.02
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
„Maalin kaunilt“, kuni 01.02
“Jälg” Leho Rubis, kuni 01.02
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Talulaste jõulud”, kuni 08.02
“Krakowi jõulusõimed/ Szopki Krakowskie”, kuni 01.02
Lutsu 8, Tartu

Vabaduse Galerii
Lev Vassiljev. Joonistused ja graafika, kuni 18.02
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Andrus Raag ja Irina Krivonogova õlimaal, kuni 12.02
“4. Ermel” Aavo Ermel graafika,
kuni 12.02
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. February 2009, 16:15
Otsi:

Ava täpsem otsing