Kommentaar: eKontoriga säästad kulusid 700%

03. veebruar 2009, 10:14

Viimase kahe kuuga on pankrotistunud või
sattunud majandusraskustesse oluline osa ettevõtetest. Paljude puhul on
probleemiks madal konkurentsivõime, põrgu on käes aga nendel, kes on sattunud
finantsvahendite põuda ja ei suuda minimeerida riske.

Riskide maandamine on reeglina suur peavalu. Kust hoida kokku raha ja kas ning kuhu seda otstarbekamalt suunata? Väikeettevõtted võiks mõelda eKontori peale, millega hoiad kokku umbes 21 500 krooni kuus.

Liites kokku sekretäri palgafond 13 000 kr, kaudsed kulud 3000 kr, kontori rent (45m2) 6700 kr ja kommunaalkulud 1800 kr saabki kokku 21 500 krooni. eKontori pidamine võib maksta aga alla 3000 kr/kuu.

eKontori teenus sobib 1-3 töötajaga mobiilsele ettevõttele (IT, koolitus, konsultatsioon, varahaldus jne), samuti alustavale ettevõttele, kes proovib hakkama saada maksku-mis-maksab kõigi Hunt Kriimsilma 9 ülesandega. Lõpptulemuseks on poolikult lahendatud ülesanded, kehv klienditeenindus või ebaefektiivne ajakasutus.

Kui ettevõte peaks otsustama siiski reaalse kontoripinna kasuks, tasub kaaluda esindusbüroo pidamist. Järgmiseks 2-3 aastaks prognoositakse raskeid aegu. Uuendusmeelsed kontorilahendused võivad päästa ühe või teise ettevõtte pankrotist ja maandada riske.

eKontori ja esindusbüroo aitavad saavutada samaaegselt mitut eesmärki: kulude kokkuhoid, suurem efektiivsus, kõrgem kvaliteet, uued lahendused.

On aeg iganenud harjumuste ja tööprotsesside muutmiseks.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. February 2009, 10:14
Otsi:

Ava täpsem otsing