Mida teha nädalavahetusel?

06. veebruar 2009, 14:15

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
06.02 kl 19 “Grönholmi meetod”
07.02 kl 19 “Pidu; Naeruväärsed eputised” La Comédie-Fran?aise´i külalisetendus
07.02 kl 19 “Grönholmi meetod”
07.02 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
08.02 kl 19 “Pidu; Naeruväärsed eputised” La Comédie-Fran?aise´i külalisetendus
08.02 kl 19 “Leekrüübe”
08.02 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
10.02 kl 12 “Võluõunad ehk naeru kätte võib surra”
10.02 kl 19 “Müügimehe surm”
10.02 kl 19 “Kõige tähtsam”
Lavakunstikooli XXIV lennu bakalaureuselavastus endises Heliose kinos
11.02 kl 19 “Pedro P?ramo”
11.02 kl 19 “Sügissonaat”
12.02 kl 19 “Jõgi voolab läbi linna”
12.02 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
12.02 kl 19 “Kõige tähtsam”
Lavakunstikooli XXIV lennu bakalaureuselavastus endises Heliose kinos
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
06.02 kl 11 “Värvid”
06.02 kl 18 “Oskar ja Roosa Daam”
07.02 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
07.02 kl 15 “Shoti torupillimängija”
Köismäe tornis
07.02 kl 15 “Värvid”
07.02 kl 18 “Oskar ja Roosa Daam”
08.02 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
08.02 kl 12 “Nukumängu ABC”
10.02 kl 12 “Nukumängu ABC”
11.02 kl 11 “ Ise, ise ka!”
11.02 kl 18 “Väga lihtne lugu”
12.02 kl 11 “Isekas Hiiglane”
12.02 kl 18 “Väga lihtne lugu”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
06.02 kl 19 “Testosteroon”
06.02 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend teismeliste elust
07.02 kl 12 “Reinuvader Rebane”
07.02 kl 19 “Ma olen iseenda naine”
07.02 kl 19 “Janu”
09.02 kl 13 “Reinuvader Rebane”
Salme Kultuurikeskuses Tallinnas
09.02 kl 19 “Testosteroon”
Salme Kultuurikeskuses Tallinnas
10.02 kl 19 “Vee mälu”
11.02 kl 11 “Reinuvader Rebane”
Ugala teatris
11.02 kl 19 “Testosteroon” Ugala teatris
12.02 kl 19 “Testosteroon”
12.02 kl 19 “Tunnete tektoonika”
Keskväljak 1, Pärnu

Kuressaare Linnateater
06.02 kl 19 “Tapatöö Jumal”
Lihula Kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

Tallinna Linnateater
06.02 kl 19 “Meeletu”
06.02 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
07.02 kl 19 “Minu tädi”
09.02 kl 19 “Murdlainetus”
09.02 kl 19 “Ohvrit mängides”
10.02 kl 19 “Ohvrit mängides”
10.02 kl 19 “Murdlainetus”
11.02 kl 19 “Iguaani öö”
11.02 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
12.02 kl 19 “Murdlainetus”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
06.02 kl 19 “Perikles”
07.02 kl 19 “Perikles”
09.02 kl 19 “Perikles”
10.02 kl 19 “Perikles”
11.02 kl 19 “Perikles”
Sakala 3, Tallinn

Rahvusooper Estonia
06.02 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
07.02 kl 19 “Luikede järv”
08.02 kl 12 “Minu veetlev leedi”
12.02 kl 19 “Don Quijote”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
06.02 kl 12 “Onu Remuse lood”
06.02 kl 19 “Creeps“
06.02 kl 19 “Top Dogs”
Hotelli Radisson SAS Hansasaal
07.02 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
09.02 kl 19 “Creeps“ Ugalas
11.02 kl 19 “Creeps“
11.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Sadamateatris
12.02 kl 19 “Creeps“
12.02 kl 19 “Mina, naine”
Jõhvi Kontserdimajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
06.02 kl 19 “Börs ja Börsitar”
07.02 kl 18 “POKS”
09.02 kl 19 “Keisri hull”
Vanemuise suures majas
10.02 kl 13 “Väike merineitsi”
10.02 kl 19 “POKS”
11.02 kl 19 “Linnapea” Pärnu Endlas
12.02 kl 19 “Kolm õde”
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
09.02 kl 19.30 “Adamson-Eric ad astra” Adamson-Ericu muuseumis
10.02 kl 19.30 “Adamson-Eric ad astra” Adamson-Ericu muuseumis
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
06.02 kl 19 “Pepsie”
Viljandi Pärimusmuusika Aidas
07.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Tapa Kultuurikojas
08.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Mäetaguse Rahvamajas
10.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Oisu Rahvamajas
11.02 kl 19 “Pepsie”
Haapsalu Kultuurikeskuses
12.02 kl 19 “Taaskord (deja vu)”
Oru Külakeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
06.02 kl 19 “Uinuv kaunitar”
06.02 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
07.02 kl 19 “Koidula veri”
07.02 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
08.02 kl 16 “Kõik aias”
09.02 kl 19 “Koidula veri”
Eesti Draamateatris
10.02 kl 19 “Trubaduur”
11.02 kl 19 “Savoy ball”
11.02 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
12.02 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
12.02 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
06.02 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
06.02 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
09.02 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
10.02 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
11.02 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
12.02 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Baar-klubi Juuksur
07.02 kl 20 “Odessa Pop Goes Noisy” Nadja
Vaimu 1, Tallinn

Clazz Restoran Club
06.02 kl 23 Bullfrog Brown P.piik Black River Bluesman
07.02 kl 23 Tuuli Taul Projekt
11.02 kl 22 Jam Session - Dimitri, Vova, Peedu
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
06.02 kl 19 ERSO: Soleerib Maksim Štšura
07.02 kl 19 Barokkmuusika festivali
lõppkontsert
08.02 kl 19 Mustlasvanker
10.02 kl 19 Gabriel Chodos (klaver, USA)
12.02 kl 19 Pirjo Levandi ja Hoi Ma Lellos
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
11.02 kl 19 Mikko Innanen (saksofon), Jaak Sooäär (kitarr),
Taavo Remmel (kontrabass),
Tanel Ruben (trummid)
Estonia pst 4, Tallinn

Jõgeva Kultuurikeskus
11.02 kl 19 Marko Matvere ja Väikeste Lõõtspillide Ühing
Aia 6, Jõgeva

Jõhvi Kontserdimaja
07.02 kl 18 III Tartu rahvusvaheline noortekooride festival
Pargi 40, Jõhvi

Kannel
07.02 kl 18 “Paul Elken 100”
Eesti Rahvusmeeskoor,
Võru Sümfooniaorkester ja Võru koorid
Liiva 13, Võru

Kumu Auditoorium
06.02 kl 19 Baltic Quartet feat. Kaire Vilgats / Talvejazz 2009
Weizenbergi 34 / Valge 1

Kärdla Kultuurikeskus
12.02 kl 19 Marko Matvere ja Väikeste Lõõtspillide Ühing
Rookopli 18, Kärdla, Hiiumaa

Mederi saal
06.02 kl 19 Jukka Rautasalo (tšello, Soome) Juss I Seppänen (tšello, Soome) Marjukka Päivärinne (haamerklaver, Soome)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade maja
12.02 kl 18 Ensemble Martinu
12.02 kl 20 Tallinna Kammerorkester Tõnu Kaljuste
Pikk tn. 26, Tallinn

Narva Linnus
12.02 kl 18 “Meistrite akadeemia” Ensemble Martinu (Tšehhi)
Peterburi mnt 2, Narva

NO99 Jazzklubi
06.02 kl 22 Jazzliit: Teet Raik/EMTA bigband ja ansambel
07.02 kl 22 Jazzliit: TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ansamblid
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Teater Endla
08.02 kl 15 Kihnu Virve plaadiesitlus kontsert
Keskväljak 1, Pärnu

Relax Cafe
06.02 kl 20.30 Jana`s Trio
07.02 kl 20.30 Sergei Pedersen Trio
Tartu mnt 43, Tallinn

Salme Kultuurikeskus
07.02 kl 19 Eesti Gospelmuusika Auhinnad
Salme tn 12, Tallinn

Tabivere Vaba Aja Keskus
12.02 kl 19 Koit Toome -
Jaak Joala lauldud laule
Tuuliku 10, Tabivere

Tallinna
Okupatsioonide Muuseum

11.02 kl 20 “Elusmuusika maraton”
Johanson ja Vennad
12.02 kl 20 “Elusmuusika maraton”
Säsi 2, Lauri Saatpalu Peeter Rebane
Toompea 8, Tallinn

Tartu Jaani kirik
06.02 kl 20 III Tartu rahvusvaheline noortekooride festival
07.02 kl 15 III Tartu rahvusvaheline noortekooride festival
Jaani 5, Tartu

Tartu Linnamuuseum
06.02 kl 18 “Meistrite akadeemia”
Andrus Haav, Ralf Taal
Narva mnt. 23, Tartu

Tõrva kiriku kammersaal
11.02 kl 18 “Meistrite akadeemia”
Andrus Haav, Ralf Taal
Valga 42a, Tõrva, Valgamaa

Vanemuise kontserdimaja
06.02 kl 19 Barokkmuusika festivali
lõppkontsert
08.02 kl 14 III Tartu rahvusvaheline noortekooride festival
12.02 kl 19 Kimmo Pohjonen,
Samuli Kosminen Ja Proton String Quartet Uniko
Vanemuise 6, Tartu

Vene Teater
10.02 kl 19 Marko Matvere ja Väikeste Lõõtspillide Ühing
Vabaduse väljak 5, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 15.45, 19.00, 22.15 (v.a. T);
T kl 10.30, 13.45, 17.00
“Eeskujud” kl 12.15, 14.30, 16.45, 18.45, 21.00 (v.a. T);
T kl 10.15, 12.15 , 14.15 , 16.15, 18.15
“Teispoolsus: Libahuntide mäss”
kl 10.45, 12.30, 14.15, 16.15, 18.00, 20.00, 21.45 (v.a. T);
T kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
“Kõige parem film 2”
kl 12.00, 18.15 (v.a. T);
T kl 17.15
“Pruutide sõda”
kl 11.00, 19.45, 22.00 (v.a. T);
T kl 15.30
“Välk”
kl 10.45, 12.45, 15.15, 17.30 (v.a. T);
T kl 11.00, 13.00, 15.00
“Kõigele “Jah””
kl 14.00, 20.15, 22.15 (v.a. T);
T kl 13.15, 17.45
“Seitse elu” kl 16.00 (v.a. T); T kl 10.45
“Naised” kl 13.00 (v.a. T)
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Vasha”
kl 14.10
“Välk”
eesti keeles: kl 11.15, 14.15, 17.10
vene keeles:
kl 11.05 (v.a. N), 14.05 (v.a. N), 17.05
“Pruutide sõda”
kl 13.20, 17.30, 19.40
“Videvik”
kl 19.30, 22.10 (v.a. N)
“Madagaskar 2”
eesti keeles:
kl 11.00, 13.00
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles:
kl 15.00
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 11.10, 14.35, 17.00, 18.00 (v.a. K, N), 20.20, 21.30;
L–P kl 13.30
“Austraalia”
kl 17.25, 20.45
“Kõigele “Jah””
kl 11.30 (v.a. N), 15.40 (v.a. N), 20.00
“Maadleja”
kl 14.10, 19.25
“Kõige parem film 2”
kl 11.20, 15.25, 21.55
“Uhkus ja au”
kl 11.25, 16.40, 21.45
“Mässajate tänav”
kl 11.35, 16.30, 19.10, 21.45
“Leo” kl 13.45 (v.a. N), 17.55, 22.15
“Teispoolsus: Libahuntide mäss”
kl 12.00, 14.25, 16.45, 19.00, 21.15
“Eeskujud”
kl 12.15, 14.50, 17.20, 19.45, 22.05
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Pruutide sõda” kl 12.15
“Välk”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. K), 14.30, 17.00
“Mässajate tänav”
kl 19.30 (v.a. L), 22.00 (v.a. L)
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 14.15, 17.45, 21.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Asustatud saar: Esimene film”
kl 21.00
“Välk”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 16.30, 18.45;
L–P ka kl 12.00, 14.15
“Pruutide sõda”
kl 17.30
“Kõige parem film 2”
kl 15.30, 19.30, 21.45;
L–P ka kl 13.30
“Eeskujud” kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30;
L–P ka kl 12.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Videvik”
P kl 16.30;
T, K kl 17.30, 20.05;
R, L, P, N kl 19.05
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Välk”
P kl 15.30; P–N kl 17.15, 19.00
“Vasha”
P–N kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Päev, kui maailm jäi seisma” kl 15.30
“Riskikuller 3” kl 21.00
“Seksiralli” kl 21.15
“Unejutud” kl 14.00
“RocknRolla” kl 16.15, 18.45
“Vahetus” kl 18.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
“Välk”
eesti keeles: kl 17.30
“Vicky Cristina Barcelona” kl 19.15
“Minu parima sõbra pruut” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Adamson-Ericu muuseum 25.
Kunstisisesed dialoogid ajapeeglis,
kuni 15.03
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Kopli haldjad” Rait Rosin, 11.02–07.03
“Lendva”, grupinäitus, kuni 07.02
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Agur Kruusing, 09.02–21.02
“Hetk” Liisi Joala, kuni 07.02
Pikk 18, Tallinn
Eesti Arhitektuurimuuseum
Urbanistliku pargi konkursitööd ,
kuni 01.03
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Kaunis Kolumbia”, kuni 28.02
“Irena Baruch Wiley.1906-1972”,
kuni 26.02
“Riigiraamatukogu haruldused”,
kuni 28.03
“Eesti menuraamat 2008”, kuni 21.02
“25 kaunimat Eesti raamatut ja 25 kaunimat Eesti lasteraamatut 2008”, kuni 21.02
Tõnismägi 2, Tallinn

Galerii Aatrium
“Yeah, 1 Year” Frank Koop, maalid,
kuni 07.02
Harju 6, Tallinn

Haus Galerii
Esther Roode (1923 - 2007)
mälestusnäitus, kuni 16.02
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“III korrus, uks 18” Katrin Tees,
kuni 16.02
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Floromaania”, kuni 31.05
“Väike spektaakel”. Lauri Astala videoinstallatsioonid, kuni 15.02
“Swedbanki kunstipreemia”, kuni 15.02
“Vabaduse utoopia. Noor kunst Tallinnas”, kuni 22.02
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias” , kuni 05.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Eesti nägu” Eve Kask, kuni 22.02
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek. Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Tuuliki Avango, 11.02–08.03
Nikolai 27, Pärnu

Rakvere Näitustemaja
“ELU 69”, kuni 12.03
Tallinna 3, Rakvere

Tallinna Linnagalerii
Armeenia-Eesti projekt “under_construction” kuraator Reet Varblane, 12.02–01.03
Harju 13, Tallinn

Tartu Mänguasjamuuseum
“Talulaste jõulud”, kuni 08.02
Lutsu 8, Tartu

Vabaduse Galerii
Lev Vassiljev. Joonistused ja graafika, kuni 18.02
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Andrus Raag ja Irina Krivonogova õlimaal, kuni 12.02
“4. Ermel” Aavo Ermel graafika,
kuni 12.02
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. February 2009, 14:15
Otsi:

Ava täpsem otsing