Eesti euroraha suunaja Funding muutub Advisioks

10. veebruar 2009, 14:03

Tänasest muutub Eesti ühe suurema
eestimaisel kapitalil põhineva konsultatsiooniettevõtte Fundingi nimi Advisioks.
Ettevõte on aidanud projekte rahastada 2 mld ulatuses.

Fundingu nime asendamine Advisioga on osa protsessist, mille tulemusel on ettevõte muutunud pelgalt struktuurfondidest rahataotlemise nõustajast strateegilise planeerimise alast konsultatsiooni pakkuvaks firmaks, teatas ettevõte.

Advisio juhataja Lauri Antalaineni sõnul on ettevõte pikaajaliseks sihiks saada Eesti suurimaks strateegilise planeerimise alaseks konsultatsioonifirmaks. Kuna nimi Funding viitab otseselt rahastamisele, muutus see takistuseks firma tegevusvaldkondade tutvustamisel klientidele. Nimi Advisio peegeldab firma eesmärki – olla klientidele nõustajaks ja partneriks visioonide väljatöötamisel ja elluviimisel.

Advisio klientide hulka kuuluvad paljud Eesti suured ja nimekad organisatsioonid (näiteks Tartu Ülikool, Estiko Plastar, Regio, Virumaa Muuseumid jt).

Advisio OÜ asutati 2004. aasta sügisel ning kandis kuni käesoleva aasta jaanuari lõpuni nime Funding OÜ. Firmas on 16 töötajat ning ettevõtte käive kasvas 2008. aastal 10 miljoni kroonini, suurenedes võrreldes eelmiste aastatega ligi kolm korda.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. February 2009, 14:03
Otsi:

Ava täpsem otsing