Laupäev 10. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

20. veebruar 2009, 21:42

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
20.02 kl 19 “Grönholmi meetod”
21.02 kl 19 “Sigma Tau–C705”
21.02 kl 19 “Õhtusöök sõpradega”
21.02 kl 19 “Kõik on täis”
22.02 kl 19 “Eesti matus”
22.02 kl 19 “Sügissonaat”
22.02 kl 19 “Aabitsa kukk”
25.02 kl 19 “Voldemar”
25.02 kl 19 “Naine ja hirmutis”
25.02 kl 19 “Aabitsa kukk”
26.02 kl 19 “Voldemar”
26.02 kl 19 “Müügimehe surm”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
20.02 kl 11 “Nukumängu ABC”
20.02 kl 18 “Võluflööt”
21.02 kl 12 “Võluflööt”
21.02 kl 12 “Ise, ise ka!”
21.02 kl 15 “Shoti torupillimängija”
Köismäe tornis
22.02 kl 12 “Võluflööt”
22.02 kl 12 “Ise, ise ka!”
25.02 kl 11 “Kiki ja Miki”
25.02 kl 18 “Mängurid”
26.02 kl 11 “Kiki ja Miki”
26.02 kl 18 “Mängurid”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
20.02 kl 19 “Tunnete tektoonika”
20.02 kl 19 “Kangelane”
21.02 kl 19 “Janu”
Vanemuise väikses majas
21.02 kl 19 “Pisuhänd”
23.02 kl 19 “Janu” Eesti Draamateatris
25.02 kl 19 “Karge meri”
26.02 kl 19 “Vee mälu”
Keskväljak 1, Pärnu

Kanuti Gildi Saal
26.02 kl 19.30 “Reporter“
dokumentaaletendus (TUR)
Pikk 20, Tallinn

Tallinna Linnateater
25.02 kl 19 “Vincent”
25.02 kl 19 “Minu tädi”
26.02 kl 19 “Vincent”
26.02 kl 19 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Teater Varius
20.02 kl 18 “His Master’s Voice!”
Rahvusraamatukogu teatrisaalis
21.02 kl 13 “His Master’s Voice!”
Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Theatrum
25.02 kl 20 “Aucassin ja Nicolette”
26.02 kl 20 “Aucassin ja Nicolette”
Vene 14, Tallinn

Rahvusooper Estonia
20.02 kl 19 “Maskiball”
21.02 kl 19 “Minu veetlev leedi”
22.02 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
26.02 kl 19 “Viini veri”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
20.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Saku Huvikeskuses
20.02 kl 19 “Teisel pool”
21.02 kl 19 “Teisel pool”
23.02 kl 19 “Top Dogs”
Hotelli Radisson SAS Hansasaalis
25.02 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
26.02 kl 19 “12 tooli”
26.02 kl 19 “üks joodik sõitis rongiga”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
20.02 kl 13 “POKS”
20.02 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt” Rakvere Teatris
21.02 kl 19 “Helesinine vagun”
23.02 kl 19 “Börs ja Börsitar”
25.02 kl 19 “Kolm meest paadis”
26.02 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
26.02 kl 19 “norway.today”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
21.02 kl 19 “Pepsie”
Rakvere Teatris
22.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Tartu “Vanemuise” suures majas
23.02 kl 19 “Väljaspool hooaega”
Kolga-Jaani Rahvamajas
25.02 kl 19 “Publikule keelatud”
Keila Kultuurikeskuses
26.02 kl 19 “Pepsie”
Kuusalu Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
20.02 kl 18 “Peeter Paan”
20.02 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
20.02 kl 19 “Jooksvad kulud”
Sadamateatris
21.02 kl 19 “Koidula veri”
22.02 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
22.02 kl 16 “Vaene loom vihma käes”
Sadamateatris
23.02 kl 19 “Sviit” Tamsalu Kultuurimajas
25.02 kl 19 “La Traviata”
Vanemuise väikeses majas
25.02 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
26.02 kl 19 “Loss”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
23.02 kl 19 “Kevadtalv 1918”
Tapa Kultuurikojas
23.02 kl 18 “Ingel, Ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
24.02 kl 18 “Ingel, Ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
26.02 kl 18 “Nürnberg”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
21.02 kl 19 “Unistuste Vabariik”
23.02 kl 19 “Unistuste Vabariik”
24.02 kl 19 “Unistuste Vabariik”
25.02 kl 19 “Unistuste Vabariik”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
20.02 kl 11 “Mänguasjamuuseum”
26.02 kl 19 “Koomiku lapsepõlv”
Tartu Sadamateatris
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz Restoran Club
20.02 kl 23 Virgo Veldi feat. Pearu Paulus
24.02 kl 20 Vabariigi aastapäeva eri: kontsert
25.02 kl 21 Jam Session - Dimitri, Vova, Peedu
26.02 kl 22 M-Trio
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
20.02 kl 19 Tüüri vioolakontsert Eestis
22.02 kl 15 “Eesti laulud eesti keeles”
Eesti Rahvusmeeskoor,
Dirigent Triin Koch,
orelil / klaveril Piret Aidulo
26.02 kl 19 Tangofantaasiad Grupo Encuentros (Argentina)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
25.02 kl 19 Rahvapärased koraalilaulud ja regilaulud ambient’likel kõlamaastikel
Estonia pst 4, Tallinn

Haljala rahvamaja
21.02 kl 18 “Eesti laulud eesti keeles”
Eesti Rahvusmeeskoor,
Dirigent Triin Koch,
orelil / klaveril Piret Aidulo
Tallinna mnt 13, Haljala

Jõhvi Kontserdimaja
21.02 kl 19 Väikeste Lõõtspillide ühing
22.02 kl 14 Jõhvi vallavalitsuse EV 91. aastapäeva kontsert-aktus
Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
23.02 kl 18 “Eesti laulud eesti keeles”
Eesti Rahvusmeeskoor,
Dirigent Triin Koch,
orelil / klaveril Piret Aidulo
Rakvere 6, Jõhvi

Kumu Auditoorium
21.02 kl 19 “Diplomaatilised Noodid” / Kanada Tanya Tagaq
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mederi saal
21.02 kl 18 “Vocalissimo”
Taavi Tampuu (bariton)
Kadri-Ann Sumera (klaver)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

NO99 Jazzklubi
20.02 kl 21.30 Jazzliit: Drum Prana
21.02 kl 21.30 Jazzliit: Urban Sounds feat. Indrek Palu
Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
21.02 kl 19 “Griegi portree”
Aida 4, Pärnu

Relax Cafe
20.02 kl 20.30 Ventsel-Unt-Kawasaki
21.02 kl 20.30 Sundja-Sillamaa-Rajandi
Tartu mnt 43, Tallinn

Rock Cafe
20.02 kl 22 Pingviinide paraad:
Vennaskond, The Painted
23.02 kl 19 Opeth (Swe)
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Teatri Puhvet
23.02 kl 19 Tuuli Taul - Kristjan Mazurtchak - Ara Yaralyan
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
20.02 kl 19 “Griegi portree”
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Jaani kirik
20.02 kl 18 “Eesti miniatuurid”
Tobiase Keelpillikvartett,
Maano Männi (viiul), Kristjan Hallik (viiul),
Toomas Nestor (vioola), Aare Tammesalu (tšello)
Pikk 6, Viljandi

Viljandi
Pärimusmuusika Ait

20.02 kl 20 Tanya Tagaq
Tasuja pst 6, Viljandi

Väravatorn
21.02 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.45, 22.15
“Musketäride tagasitulek”
kl 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
“Operatsioon “Valküür””
kl 11.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Reede 13”
kl 15.45, 18.00, 20.15, 22.15
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 13.30
“Eeskujud” kl 19.30
“Teispoolsus: Libahuntide mäss”
kl 11.45
“Välk” kl 10.45, 13.00, 15.15, 17.30
“Kõigele “Jah”” kl 13.45, 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Välk”
eesti keeles: kl 14.45;
R, E, K, N kl 17.45;
L, P, T kl 11.00, 13.55, 16.50
vene keeles: kl 11.45;
L, P, T kl 17.45
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 12.15, 17.55 (v.a. K), 21.20 (v.a. K)
“Kõigele “Jah””
R, E, K, N kl 12.20, 16.45
“Maadleja”
kl 15.35
“Mässajate tänav”
kl 13.25, 18.15, 20.50
“Teispoolsus: Libahuntide mäss”
kl 11.10, 15.55
“Eeskujud”
kl 19.05, 21.25;
R, E, K, N kl 14.35,
“Operatsioon “Valküür””
kl 11.05, 13.45, 16.20, 18.55,
20.30 (v.a. N), 21.30
“Ostuhullu pihtimused”
kl 12.00, 14.25, 16.55, 19.15, 21.40 (v.a. N)
“Rachel abiellub”
kl 13.50
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 12.10, 15.00, 18.00, 21.00
“Reede 13”
kl 11.40, 14.05, 16.30, 18.45 (v.a. N), 21.15
“Frost / Nixon”
kl 11.15, 16.15, 19.00 (v.a. N), 21.35
“Musketäride tagasitulek”
kl 11.25, 14.00, 16.35, 19.10, 21.45
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Välk”
eesti keeles: kl 12.00, 16.30
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 18.45
“Ostuhullu pihtimused”
kl 14.15, 22.00
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 12.45, 15.30, 18.15, 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Välk”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.45;
L, P ka kl 12.30
“Ostuhullu pihtimused”
kl 16.45, 19.00;
L, P kl 12.00
“Operatsioon “Valküür””
kl 14.15, 21.15
“Reede 13”
kl 17.00, 19.15, 21.30
“Musketäride tagasitulek”
kl 16.00, 18.30, 21.00;
L, P ka kl 13.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Vasha”
P kl 17.15;
E, K kl 18.15, 20.25;
L, P, N kl 19.25
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Happy-Go-Lucky”
T kl 16.00; N kl 18.00;
R, P, T, K kl 21.00
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
R, P, T, K kl 18.00; N kl 20.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Unejutud” kl 15.00
“RocknRolla” kl 17.30
“Austraalia” kl 20.00
“Videvik” kl 16.30, 21.00
“Pruutide sõda” kl 19.00
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
kl 14.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
24.02. seansse ei toimu
“Vahetus” kl 18.30
“Mässajate tänav” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Adamson-Ericu muuseum 25.
Kunstisisesed dialoogid ajapeeglis,
kuni 15.03
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Kopli haldjad” Rait Rosin, kuni 07.03
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Jaanus Samma, 23.02–07.03
Agur Kruusing, kuni 21.02
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
Urbanistliku pargi konkursitööd ,
kuni 01.03
Erich Mendelsohn, kuni 01.03
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Ove Büttneri maalid”, 26.02–19.03
“Tallinn laste joonistustes”, kuni 21.02
“Kaunis Kolumbia”, kuni 28.02
“Irena Baruch Wiley.1906-1972”,
kuni 26.02
“Riigiraamatukogu haruldused”,
kuni 28.03
“Eesti menuraamat 2008”, kuni 21.02
“25 kaunimat Eesti raamatut ja 25 kaunimat Eesti lasteraamatut 2008”, kuni 21.02
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Jarõna Ilo Kevadoksjoni ekspositisoon, kuni 13.03
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Eestlane olla”, kuni 02.03
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Floromaania”, kuni 31.05
“Vabaduse utoopia. Noor kunst Tallinnas”, kuni 22.02
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias” , kuni 05.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Eesti nägu” Eve Kask, kuni 22.02
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum

“Mulgikuue graafika” Anu Raud,
tekstiilid, kuni 28.02
“Elumõnu” Ärmä Roosi (Rosaali Karjam) käsitöö, kuni 28.02
Esplanaadi 10, Pärnu

Pärnu Kunstnike Maja
Tuuliki Avango, kuni 08.03
Nikolai 27, Pärnu

Rakvere Näitustemaja
“ELU 69”, kuni 12.03
Tallinna 3, Rakvere

Tallinna Linnagalerii
Armeenia-Eesti projekt “under_construction” kuraator Reet Varblane, kuni 01.03
Harju 13, Tallinn

Vabaduse Galerii
„Sünnipäevalaud” Mati Karmin
Installatsioon, kuni 11.03
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
“Loomkatsed”
Tauno Kangro ja Nerva: Loomkatsed, kuni 30.03
Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii
“Magus mittemidagitegemine” Mariliin Kindsiko, Laila Talunik, Anke Oks maalinäitus, kuni 15.03
“Kronotop” Erika Pedaku isiknäitus, kuni 15.03
“Armastatud Afganistan” Õnne Pärl´i fotonäitus, kuni 13.03
Liiva 13, Võru

Õpetajate Maja Galerii
Tiina Tammetalu, kuni 02.03
Raekoja plats 14, Tallinn

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. February 2009, 21:42
Otsi:

Ava täpsem otsing