Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mustamäe Prisma on põlengu tõttu täna kinni

05. märts 2009, 12:46

Mustika Keskuses toimunud põlengu tõttu on
Mustamäe Prisma täna ja homme suletud, teatas kauplus.

Kuna täpsemat infot põlengu tagajärgede kohta andis Päästekeskus allea päeva teises pooles, selgus siis, et kauplus jääb ka homme suletuks.

Kuigi Mustamäe Prisma jäi tulest puutumata, on kaupluses suitsukahjustused. Praeguseks on ettevõtte võtnud ühendust Tervisekaitseametiga, et hinnata poeruumides olevate toodete olukorda. Kõik suitsukahjustuse saanud tooted vahetatakse kaupluses välja.

„Õnneks on Prisma jäänud otsesest tulekahjust puutumata,“ kommenteeris Prisma Peremarketi kaubandusdirektor Sari Hujanen. „Ainus probleem on suitsukahjustused. Oleme juba otsustanud, et vahetame välja kogu tarbekauba ning suitsukahjustuse saanud toidukaubad."

Prisma loodab kaupluse peatselt taas avada, kuid see sõltub kaupade läbivaatamisele ja uute kaupade muretsemisele kuluvast ajast, lisas Hujanen.

Täna hommikul kell 5.41 sai häirekeskus teate tulekahjust Tallinnas Tammsaare teel asuvas Mustika ostukeskuses. Tulekahju toimus keskuse tehnika- ja mööblipoodide pindadel. Prisma kauplus jäi tulest puutumata.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. March 2009, 14:35
Otsi:

Ava täpsem otsing