Mida teha nädalavahetusel?

06. märts 2009, 21:59

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
06.03 kl 19 “Eesti matus”
06.03 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
07.03 kl 19 “Kell näitabki juba täpset aega. Millist?” (Laine Mägi juubeliõhtu)
07.03 kl 19 “Sügissonaat”
07.03 kl 19 “Kõik on täis”
08.03 kl 19 “Pedro P?ramo”
08.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
10.03 kl 12 “Võluõunad ehk naeru kätte võib surra”
10.03 kl 19 “Leekrüübe”
10.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
11.03 kl 19 “Pedro P?ramo”
11.03 kl 19 “Sügissonaat”
12.03 kl 19 “Sigma Tau–C705”
12.03 kl 19 “Leekrüübe”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
06.03 kl 11 “Memme musi”
07.03 kl 12 “Memme musi”
07.03 kl 15 “Isekas Hiiglane”
08.03 kl 11 “Isekas Hiiglane”
08.03 kl 12 “Memme musi”
10.03 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
11.03 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
11.03 kl 18 “Nukupidu” Foorumi äritänav.
12.03 kl 11 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
12.03 kl 11 “Värvid”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
06.03 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
06.03 kl 19 “Rock ‘n’ Roll”
07.03 kl 19 “Raimonds” esietendus
12.03 kl 19 “Raimonds”
Keskväljak 1, Pärnu

Kanuti Gildi Saal
06.03 kl 19.30 “Kalamees ja kurg”
Triin Reemann
Pikk 20, Tallinn

NO99
06.03 kl 19 “Runolaulud”
10.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
11.03 kl 19 “Runolaulud”
12.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
06.03 kl 19 “Iguaani öö”
06.03 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
07.03 kl 19 “Iguaani öö”
07.03 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
09.03 kl 19 “Minu tädi”
10.03 kl 19 “Ohvrit mängides”
11.03 kl 19 “Ohvrit mängides”
12.03 kl 19 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Teater Varius
06.03 kl 16 “Tervist, härra Vilde!”
Ed.Vilde Muuseumis
Tõnismägi 2, Tallinn

Rahvusooper Estonia
06.03 kl 19 “Romeo Ja Julia”
07.03 kl 17 “Tristan Und Isolde”
08.03 kl 12 “Minu veetlev leedi”
11.03 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
11.03 kl 19 “Tosca”
12.03 kl 19 “Kameeliadaam”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
06.03 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
07.03 kl 19 “Meie, mehed” esietendus
09.03 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod” Draamateatris
10.03 kl 19 “Meie, mehed”
11.03 kl 19 “Mina, naine”
11.03 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod” Keila Kultuurikeskuses
12.03 kl 19 “Mina, naine” Sadamateatris
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
06.03 kl 19 “Grafiti”
07.03 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
07.03 kl 19 “Grafiti” Sadamateatris
09.03 kl 19 “Anna Karenina”
10.03 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
11.03 kl 19 “Keisri hull”
12.03 kl 19 “Linnapea”
12.03 kl 19 “POKS”
Salme Kultuurikeskuses
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
06.03 kl 19 “Ometi kord”
Kernu Valla Rahvamajas
08.03 kl 19 “Plastikvõileib”
Järva-Jaani Kultuurimajas
10.03 kl 19 “Kes aevastas?”
Rannu Rahvamajas
11.03 kl 19 “Plastikvõileib”
Põlva Kultuurikeskuses
12.03 kl 19 “Viimane sigar”
Märjamaa Kultuurimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
06.03 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
06.03 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
07.03 kl 19 “Hoffmanni lood”
07.03 kl 19 “Elling”
Tartu Saksa Kultuuri Instituudis
08.03 kl 12 “Kevade”
10.03 kl 19 “Savoy ball”
10.03 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
11.03 kl 19 “Uinuv kaunitar”
11.03 kl 19 “Jooksvad kulud”
Sadamateatris
11.03 kl 19 “Jäine mõrv”
Endlas
12.03 kl 19 “Kõik aias”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
06.03 kl 16 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
09.03 kl 19 “Nürnberg”
Kärdla Kultuurimajas
10.03 kl 19 “Nürnberg”
Kuressaare Linnateatris
11.03 kl 19 “Nürnberg”
Orissaare Rahvamajas
12.03 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
12.03 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
06.03 kl 19 “Unistuste Vabariik”
07.03 kl 19 “Unistuste Vabariik”
09.03 kl 19 “Unistuste Vabariik”
10.03 kl 19 “Unistuste Vabariik”
11.03 kl 19 “Unistuste Vabariik”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz Restoran Club
06.03 kl 23 Dazkarieh (Portugal)
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
08.03 kl 19 Richard Clayderman (klaver)
09.03 kl 13 Vokaalansambel
Kuninglik Kvintett
09.03 kl 19 “Kaunimad kevadised hetked su elus” Hannes Kaljujärv, Andres Dvinjaninov, Jüri Lumiste, Toomas Lunge ja Indrek Kalda
11.03 kl 12 Lastekontsert “Siil Felix teeb bändi”
12.03 kl 15 Emakeelepäeva kontsert
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
11.03 kl 19 Weekend Guitar Trio
12.03 kl 19 Kontsertjazz: Pildid maailmanäituselt
Estonia pst 4, Tallinn

Jõgeva Gümnaasium
07.03 kl 18 Revalia Kammermeeskoor
Rohu tn. 10, Jõgeva

Jõhvi Kontserdimaja
06.03 kl 19 “Kaunimad kevadised hetked su elus” Hannes Kaljujärv, Andres Dvinjaninov, Jüri Lumiste, Toomas Lunge ja Indrek Kalda
07.03 kl 17 Vokaalansambel
Kuninglik Kvintett
09.03 kl 12 Lastekontsert “Siil Felix teeb bändi”
10.03 kl 12 Emakeelepäeva kontsert
12.03 kl 19 Vene lemmikromansside õhtu
Oleg Pogudin
Pargi 40, Jõhvi

Kumu Auditoorium
07.03 kl 17 Helin-Mari Arder 5tet / Talvejazz 2009
Weizenbergi 34 / Valge 1

Mederi saal
07.03 kl 18 Vocalissimo: Pirjo Püvi
(sopran)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade Maja
12.03 kl 19 Tõnu Aare Priit Pihlap
Pikk 26, Tallinn

NO99 Jazzklubi
06.03 kl 21.30 Jazzklubi: Lippajad
Sakala 3, Tallinn

Paide raekoda
09.03 kl 19 Vokaalansambel
Kuninglik Kvintett
Keskväljak 14, Paide

Pärnu kontserdimaja
06.03 kl 12 Lastekontsert “Siil Felix teeb bändi”
06.03 kl 19 Vokaalansambel
Kuninglik Kvintett
07.03 kl 18 Maarja
08.03 kl 19 “Kaunimad kevadised hetked su elus” Hannes Kaljujärv, Andres Dvinjaninov, Jüri Lumiste, Toomas Lunge ja Indrek Kalda
11.03 kl 11 Emakeelepäeva kontsert
Aida 4, Pärnu

Relax Cafe
06.03 kl 20.30 Erkki Otsman-Levon Jeremjan-Andranik Kechek
Tartu mnt 43, Tallinn

Rock Cafe
06.03 kl 20 Ultima Thule 22. sünnipäev.
Tõnis Mägi Ultima Thule
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tartu Athena Keskus
07.03 kl 17 MAAjaILM: Hedvig Hanson, Kilema, Dazkarieh, Bombillaz
Küütri 1 Tartu

Tartu Jaani Kirik
08.03 kl 17 Tõnu Aare Priit Pihlap
Jaani 5, Tartu

TÜ aula
06.03 kl 19 Valge klaveri esitluskontsert. Kalle Randalu
Ülikooli 18, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
06.03 kl 19 Marc Secara (vokaal, Saksamaa) ja Berlin Jazz Orchestra
07.03 kl 15 “Kaunimad kevadised hetked su elus” Hannes Kaljujärv, Andres Dvinjaninov, Jüri Lumiste, Toomas Lunge ja Indrek Kalda
07.03 kl 19 “Kaunimad kevadised hetked su elus” Hannes Kaljujärv, Andres Dvinjaninov, Jüri Lumiste, Toomas Lunge ja Indrek Kalda
08.03 kl 16 Vokaalansambel Kuninglik Kvintett
10.03 kl 12 Lastekontsert “Siil Felix teeb bändi”
12.03 kl 19 Malmö Muusikaakadeemia Sümfooniaorkester
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
06.03 kl 19 Veronika Dolina kontsert
Mere pst 5, Tallinn

Viimsi Huvikeskus
06.03 kl 19 Tõnu Aare Priit Pihlap
Nelgi tee 1, Viimsi

Viljandi
Pärimusmuusika Ait
08.03 kl 12 Vokaalansambel Kuninglik Kvintett
Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu
“Marley and Mina” – eellinastused
P kl 14.00, 19.00
“Koerte hotell”
kl 11.15, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00
“Rahvusvaheline”
kl 14.00 (v.a P), 16.30 , 19.15, 22.00;
P kl 11.30
“Roosa panter 2”
kl 10.45, 12.45, 14.45
“Vastuhakk”
kl 18.00, 20.45
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
“Musketäride tagasitulek”
kl 11.00, 19.00 (v.a P)
“Operatsioon “Valküür””
kl 16.45, 21.30 (v.a P); P kl 21.45;
“Reede 13” kl 21.45 (v.a P) P kl 22.00
“Välk” kl 11.45, 13.45, 15.45
“Kõigele “Jah”” kl 12.00 (v.a P)
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Välk”
eesti keeles: kl 11.40 (v.a. L), 14.30 (v.a. L), 17.20 (v.a. L); L kl 11.05, 13.55, 16.45
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 14.20, 17.45
“Operatsioon “Valküür””
kl 13.50, 18.50, 21.25
“Ostuhullu pihtimused”
kl 11.30, 16.30
“Rachel abiellub” kl 14.15
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 12.00, 17.50, 20.45
“Frost / Nixon” kl 14.50
“Musketäride tagasitulek”
kl 11.45, 21.10
“Roosa Panter 2”
kl 11.10, 15.20, 17.25
“Vastuhakk”
kl 11.15, 16.25, 21.35
“Sündimata kurjus”
kl 13.15, 19.30, 21.40
“Kahtlus” kl 14.05, 19.15
“Minu verine valentinipäev 3d”
kl 12.00 (v.a. L), 15.00 (v.a. L), 18.30 (v.a. L, N), 20.30 (v.a. L), 21.30 (v.a. L, N)
“Koerte hotell”
kl 11.00, 13.20, 15.40, 18.00 (v.a. N), 20.20 (v.a. L, N)
“Rahvusvaheline”
kl 11.25, 14.00, 16.35, 19.10, 21.45
“Armastus suures linnas”
kl 12.30, 14.40, 16.50, 19.00, 21.15
“Marley ja mina”
kl 18.45, 21.20 (v.a. N);
L, P kl 13.15, 15.45;
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 14.45 (v.a K) , 20.45 (v.a L)
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 12.00 (v.a. K), 18.00 (v.a. L)
“Maadleja” kl 21.30
“Vahetus” kl 13.00, 18.30
“Rachel abiellub” kl 16.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Välk”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 16.30;
L, P kl 12.00, 14.15
“Reede 13”
kl 21.30; L–P kl 14.00
“Musketäride tagasitulek”
kl 16.15, 19.00
“Teispoolsus: Libahuntide mäss”
kl 18.45, 21.00
“Armastus suures linnas”
kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; L–P kl 13.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Välk”
P, T kl 16.20, 18.30;
E, K kl 17.20, 19.30; R, N kl 19.30
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Videvik” kl 18.45
“Pruutide sõda” kl 16.15, 20.45
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles: kl 14.00
“Kõigele “Jah”” kl 16.30
“Vasha” kl 18.30
“Eeskujud” kl 14.15, 21.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Ostuhullu pihtimused” kl 19.00
“Teispoolsus: libahuntide mäss”
kl 21.00; P kl 17.15 (ainult P)
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Adamson-Ericu muuseum 25.
Kunstisisesed dialoogid ajapeeglis,
kuni 15.03
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Otsijad” Aarne Maasik Armin Kõomägi, 11.03–04.04
“Kopli haldjad” Rait Rosin, kuni 07.03
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Leib ja lilled” Marge Monko,
08.03–21.03
Jaanus Samma, kuni 07.03
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Arhitekt ja tema aeg” Voldemar Herkel, kuni 29.03
Urbanistliku pargi konkursitööd ,
kuni 22.03
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Kakskümmend aastat Madonnat maalides” Ove Büttneri maalid, kuni 19.03
“Riigiraamatukogu haruldused”,
kuni 28.03
“Tallinna Botaanikaaia kaunis loodus” Mare Iknojani fotod, kuni 21.03
“Kaugel kodumaast” Ungari sõjavangid NSV Liidus, kuni 14.03
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Jarõna Ilo Kevadoksjoni ekspositisoon, kuni 13.03
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Tallinn” Paco Ulman feat Andreas Trossek, kuni 16.03
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Ars Fennica auhinnanäitus”,
kuni 26.04
“Floromaania”, kuni 31.05
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias” , kuni 05.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Barbarkiri:kvisling” Tõnu Soo (kuraatorid Tiiu Prisko ja Tõnu Kaalep),
kuni 08.03
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum

“Mulgikuue graafika” Anu Raud,
tekstiilid, kuni 08.03
“Elumõnu” Ärmä Roosi (Rosaali Karjam) käsitöö, kuni 08.03
Esplanaadi 10, Pärnu

Pärnu Kunstnike Maja
“Loomade lugu”Inge Ting, kuni 08.03
Tuuliki Avango, kuni 08.03
Nikolai 27, Pärnu

Rakvere Näitustemaja
“ELU 69”, kuni 12.03
Tallinna 3, Rakvere

Tallinna Linnagalerii
Kai Herkel, kuni 22.03
Harju 13, Tallinn

Vabaduse Galerii
„Lihtsad küsimused” Rait Prääts
Unikaalsed maalitud klaasobjektid, 12.03–01.04
„Sünnipäevalaud” Mati Karmin
Installatsioon, kuni 11.03
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
“Loomkatsed”
Tauno Kangro ja Nerva: Loomkatsed, kuni 30.03
Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii
“Magus mittemidagitegemine” Mariliin Kindsiko, Laila Talunik, Anke Oks maalinäitus, kuni 15.03
“Kronotop” Erika Pedaku isiknäitus, kuni 15.03
“Armastatud Afganistan” Õnne Pärl´i fotonäitus, kuni 13.03
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. March 2009, 22:53
Otsi:

Ava täpsem otsing