Disainitõstuk sai ridamisi auhindu

11. märts 2009, 00:00

Ergonoomia eest pälvis võidu uus RC 5500 vastukaalutõstuk. Konkurentsi pakkusid sellised kaubamärgid nagu Komatsu, Linde, Still ja Toyota, kes on samuti maailmas tuntud ja hinnatud kaubakäsitlusmasinate tootjad.

Crowni RC 5500 seeria vastukaalutõstuk hinnati parimaks, kuna ületab omadustelt võistlejate pakutavat. Tõstukit saab kasutada kaupade laadimisel, transportimisel ja virnastamisel nii laos kui ka väljas.

Mudeli FlexRide vedrustus vähendab kuni kolm korda põrutusi ja vibratsiooni, muutes tõstuki liikumise sujuvaks isegi kõige ebatasasemal pinnal.

Uudse kujuga seljatugi, puusatoed ja jalaalused muudavad tõstukijuhi töö mugavamaks, tõstes sellega töötajate tootlikkust. FlexRide kaitseb tõstukijuhti ja pakub sõiduomadusi, mis on võrreldavad kõrgklassi sõiduautoga.

Tõstukijuhi tagasiside süsteem, integreeritud stabiilsuskontroll ja uus intelligentne e-GEN pidurdustehnoloogia tagavad RC 5500-le maailma parima vastukaalutõstuki omadused.

FLTA juht David Ellisoni sõnul omas 2008. aasta võistlus suurt kõlapinda ning FLTA loodab, et tunnustades parimaid kaubakäsitlemise masinaid, on see julgustuseks tootjatele parandada olemasolevaid standardeid.

Lisaks suure auhinna saamisele Inglismaal, sai RC 5500-le osaks au võita parima disaini auhind Ühendriikides. Iga-aastane Chicago arhitektuuri- ja disainimuuseumi rahvusvaheline auhind disaineritele ja tootjatele tunnustab uusi innovaatilisi kontseptsioone, uuenduslikkust ja originaalsust ning tavatoodete piiride nihutamist.

Crowni tõstukeid toob Eesti turule AS Konsensus-Laomaailm.

Refereeritud logistikaajakirjast Materialfluss

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:54
    Otsi:

    Ava täpsem otsing